Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

benny11
14. nov 2014

@lemoni86 ja absolútne nič neberiem, len femibion, nič mi v RF nepredpísali......keď Vás tu čítam, že čo beriete tak sa aj bojím ☹

lemoni86
14. nov 2014

@tinka9075 dakujeme za tuto krasnu foto 🙂 .. tak nech su drobci zdravi, nech pocuvaju maminu a nech jej robia stale vacsiu radost 🙂

lemoni86
14. nov 2014

@benny11 ja beriem fakt len ten medrol.. a elasti-q 400 acidum folicum, vitamin b16 a magnezko

bambulka2015
14. nov 2014

@lemoni86 dieks za vysvetlenie. Tak ale jaternice nie je surove. Ved to je vsetko tepelne upravene. A mi to jedenim, prazime este na panvici. Cize aj by tam aj nieco bolo, uz to davno nezije. To by sme nemohli potom vobec nic. Nie len bravcove, ale vlastne vsetko mäso ale aj vsetky vyrobky zivocisneho povodu. Aj mliecne. A rastliny tiez mozu byt napadnute.
Ja radsej ani nejdem guglit, lebo prestanem uplne jest. Ja napr milujem slovenske klobasky. Ked nasi dovezu aleb sme my na SK tak vykupime pol mäsiarne 😀 😀 😀 😀 Aj moj muz ich miluje.Tu v DE mame samozrejme vselico ale take fajnove klobasky nie. Juuuuj uz slintam... 😀 😀 😀 😀 😀

bambulka2015
14. nov 2014

@benny11 nic, absolutne nic? No Femibion je listovka a par vitaminov, to je nist. Ja mam este ten progesteron a estrogen. Ale tiez mam zacina strach obchadzat. Ved ja absolutne nic neviem. Doc povedal len, ze u mna vsetko ok. A vy tu hadzete take pojmy, ze sa mi az oci brckaveju. A hodnoty, o ktorych ja nemam ani sajnu 😕

bergalm
14. nov 2014

@mimika1973 ved to ale dala som na Marcela volala som a sli sme k dokimu a sestricka hned ukazala muzovi ako to pichat a doki mi dal recept....No ja mam hemato celkom ok ,len Marcel mi dal clexane preventivne,aby sa predislo nejako tomu co sa nam stalo,ale upozornil,ze moze to pomoct ale aj nemusi,ale urcite s tymto do toho ist....tak preto a zrejme mi to nakazal od pozitivneho testu,aby som sa zbytocne nepichala kedze preventivne neviem ,myslim si 😕 😕 Preto som zastresovala ,bojim sa aby som nieco nepokaslala 😨

tinka9075
14. nov 2014

@lemoni86 ďakujem zdravý sú ešte sme chorý neboli 🙂 🙂 radosť robia aj keď Zojka je taký špekulant malý a Markovi robí stále zle ale som rada že ich mám 😉 😉

lemoni86
14. nov 2014

@bambulka2015 ako ano, ale napr ked to uz nie je take cerstve tak sa moze stat ze ti pride zle... aj ked to upravis na tej panvici este .. ale uznaj ze nastne to je no...a je tam ta krv co sa tazko travi.. no ja som si tu tym rozpravanim o tom podrazdila zaludok, ze si ju asi vecer spravim 😀 😀

bergalm
14. nov 2014

@rebeka33 dakujem mam predpisal mi to 😀

lemoni86
14. nov 2014

@bergalm ja ta nechcem zostresovat, ale su aj pripady ze to skodi.. mozno ak si mala hematku ok, tak ti to netreba...proste ti to zriedi krv este viac a mose sa stat ze vykrvacas.. mam kamosku co sa liecila na toto, musela si pichat inekcie aby nevykrvaca, lebo ma velmi riedku mrv.. ina sa este nesnazi o babo, no ak sa bude tak bude mysiet pichat take

lemoni86
14. nov 2014

@bergalm no hadsm marcel vie co robi a ze taka davka je bezpecna a ze ti len pomoze 🙂

benny11
14. nov 2014

@bambulka2015 beriem utrogestan 4-0-4, ale okrem toho nič, už len chlorellu a zelený jačmeň a v tom je obsiahnutých viacero vitamínov, no však lekár naordinuje, keď to bude nutné, dúfam.....

bergalm
14. nov 2014

@lemoni86 tak tiez si myslim,ze vie co mi ma naordinovat sam mi povedal,ze bez toho by do toho nesiel 😨 Ved 0,4 nieje az taka velka davka....Uvidime ved je lekar a podrobne si nastudoval vysledky co som mu doniesla

bergalm
14. nov 2014

mozno na tej hemato aj nieco bolo neviem nerozumiem sa tomu

diska
14. nov 2014

@bergalm ahoj vobec sa neboj,Marcel vie co robi 04 je v pohode davka,03 je skor taka "psychologicka",urcite ti to dal aj preto,co sa ti uz prihodilo,tak sa netrap zbytocne,

bambulka2015
14. nov 2014

@lemoni86 a ved si daj. Ja si myslim, ze viac ako daky rezen ci parka neuskodi. A je to teple, tak to je este dokonca "zdrave". 😀 😀 😀 😀

bambulka2015
14. nov 2014

@benny11 jaaaj tak to mas ako ja. Ten utrogestan sa tu vola progestan. Vcera som guglila a normalne sok, ze ved to ma aj rovnaku krabicku, len sa to inak vola. Takze okrem toho, ze ja mam este denne 2 pilulky vaginalne estrogen, nemas tiez o nic viac.
A ako daleko si uz?

karinaz
14. nov 2014

Dnešná hodnota HCG je 1.5mlU/ml... To je asi veľmi málo na 14 den, však? Moja gynekologička je chorá a tak mi to nemá kto vysvetliť... Písala som aj do RF, čakám na odpoved...

misenaf
14. nov 2014

@karinaz ja mam 2 . ano velmi malo....☹

karinaz
14. nov 2014

@misenaf A ešte si dávaš Utrogestan?

misenaf
14. nov 2014

@karinaz nie nedavam. Inak rozmyšlam že Dr. ti odpisal že to skusiš s Prednisonom a čo ked je problem v mužovi? Lebo z bežneho spermiogramu sa neda zistiť či nema nejake imuno problemy on čo sposobuje že sa neuchyti.

bambulka2015
14. nov 2014

@karinaz
@misenaf ano malo. Prave som sa pytala inde. Tak babenka vravela ze na 10ty den mala 20 pri dvojickach. ze tiez nie bohvie co ale vraj v norme. Takze 1,5 bude asi len z liekov, ak beries utros a pod.

dalida
14. nov 2014

@gagirl aj ja som zvedava na vysledok 😉

karinaz
14. nov 2014

@misenaf No ved aj tak ideme do Nitry na reprodukčnú imunologiu... uvidíme.
@bambulka2015 čo už, už to lepšie nebude... Musíme ísť dalej...

misenaf
14. nov 2014

@karinaz aha takže predsalen podstupite reprodukčnú? kedy vám dali termin a aj sa platí?

karinaz
14. nov 2014

@misenaf Už v utorok ideme na konzultáciu a potom na odber... Som zvedavá, lebo práve teraz volali, že sa uvolnil termín. Nemám síce doma kartu od gynekologičky, mám iba papiere od Ivf tak snád to bude stačiť... Uvidíme... A platí sa 25€ na osobu. Zatiaľ...

diska
14. nov 2014

@karinaz ahoj je mi to luto ale je to malo,ja som mala pri predoslom IVF 6 a kazali mi lieky vysadit ☹

benny11
14. nov 2014

@bambulka2015 dnes kontrolný test Hcg 846 tak sa teším, ešte jeden kontrolný test v utorok na beta Hcg a potom sono 😉

gagirl
14. nov 2014

Tak kocky hcg na 11 den po ket mi vyslo 391..🙂tesiiim sa..ale cakala som troch viac ..neviete kde najdem tu tabulku nech si kuknem hodnoty ci to je ok?..🙂

bambulka2015
14. nov 2014

@benny11
@gagirl supi baby, tesim sa s vami 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre