Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bambulka2015
17. nov 2014

@crazybabenka juuuuj tak to je super. Budete mat aj dost nanukov 😉

ingrid0105
17. nov 2014

@denulkl drzim palce nech je to podane vcas a nemusis sa potom obavat uz 🙂

skaredekacatko
17. nov 2014

@diska a kolko stoji ten intralipid teraz som ho nemala pozabudlo sa nanho a nepripisovala som.mu velku ucinost ale ako citam tak asi ma. A kolko sa ich podava a to moze aj moj gynekolog.

michelitta
17. nov 2014

kočky, dávajú Vám v Reprofite po OPU nejake čipky alebo lieky na bolesť? či si mám doma pripraviť alebo nie. ďakujem 🙂

denulkl
17. nov 2014

@michelitta mne nedavali, pri ohss davaju.

michelitta
17. nov 2014

@denulkl ďakujem 🙂 to vážne? mne dali vo Ferticentre vždy, lebo ma to strašne bolelo potom 😖 musím zistit ako sa ten čípok volal a nejak si ho zohnať tu na Sk. 😒

diska
17. nov 2014

@skaredekacatko uz som ti to pisala 🙂

diska
17. nov 2014

@michelitta spasmosan?

crazybabenka
17. nov 2014

@michelitta ja som bola včera.....a chodila sa ma sestrička stále pýtať....či bolí.....a potom mi doniesla "na cestu" .....takže keď povieš....že bolí....tak ti dajú 😉

michelitta
17. nov 2014

@crazybabenka
@diska baby super takze budem pýtať, sta ma potešilì. Ja som len chcela, ze či si to mam zohnat doma za lacno ako tam pýtať na silu 🙂

skaredekacatko
17. nov 2014

@diska vdaka mi to dvakrat poslalo pisem cez mobil. 😀

denulkl
17. nov 2014

@michelitta lenze mna to nebolelo, dalo sa vydrzat...ked boli tak jasnacka ze daju. napr. pred vkladom si v reprofite nic nedavas a v nemenovanom car na sr mne vzdy davali pred ket aj et...oblbovaky /cipok a tabketku na uvolnenie/

michelitta
17. nov 2014

@denulkl ja som zasadne proti nejakym analgetikam,cele moje kramy radsej pretrpim fakt..a dali mi to do ruky vo Ferticentre ze na! Keby bolelo..a fakt ze kurevsky bolelo ☹ tak som si to dala uz po ceste po dialnici.

diska
17. nov 2014
diska
17. nov 2014

@michelitta mna ked bolelo v RF tak mi dali infuzku od bolesti.

crazybabenka
17. nov 2014

@michelitta mňa to bolelo....asi tak ako prvý deň keď sa spúsťa mrcha.....dalo by sa vydržať.....ale keďže nás čakala 4 hodinová cesta autom....radšej som si pýtala.......inak by som vydržala 😉

bambulka2015
17. nov 2014

@denulkl to naco este aj pred vkladom? Ved vklad neboli. aspon väcsinou neboli. ja som ani nestacila mrknut a uz som bola hotova.
Ale hned po OPU ako som sa zobudila som mala strasne bolesti. Mne tiez dali dva cipky do ritusi a po chvili preslo. a uz sa bolest ani nevratila.

bambulka2015
17. nov 2014

inak babule, tu su moje kolajnicky 😀

ingrid0105
17. nov 2014

@bambulka2015 no krasa,uz len po nich dojst do vytuzeneho ciela 😀 😀 😀

lemoni86
17. nov 2014

@bambulka2015 noo tak toto je ine ciarisko...tak nech to dobre dopadne vsetko 🙂

bergalm
17. nov 2014

@bambulka2015 gratulujem moc sa tesim

bambulka2015
17. nov 2014

@ingrid0105
@lemoni86
@bergalm
dakujem babulky. Ja sa tesim, ale este len tak potichucky 😉 Som zvedava co na to povie muzik 🙂

bergalm
17. nov 2014

Baby,mam taku otazku meria si niektora z Vas pravidelne tlak?No ja radsej oddnes zacinam a mam ho nic moc 😝 102/68 nizky ,neviem to posudit ci je to moc nizke a co spravit ,aby bol optimalny?mate nejaku radu?I ked ja si hovorim,ze radsej nizky ako vysoky.....

kama2
17. nov 2014

@bergalm ahoj, radsej nizky, ja som mavala na zaciatku tehu 90/60, chodila som ako mechom udreta 😉 teraz mavam 105/70 a som ok. Hlavne tekutiny 🙂

bergalm
17. nov 2014

@kama2 dakujem no tak o.k.Ja mam z tlaku hrozu,kedze bol spustacom nasho nestastia ☹ Preto zacinam merat pravidelne oddnes a zapisovat pre istotu..

ivetahe
17. nov 2014

@karinaz

Ahoj ,ja som bola na 7 .HSK.

diska
17. nov 2014

@bergalm skus viac tekutin.

skaredekacatko
17. nov 2014

Baby na vysetrenie do medirexu ku dr. Tibetskej je na galvaniho 17 ako na nete.

diska
17. nov 2014

@skaredekacatko ano je to pri kike na budove maju velky napis.

dorotka66
17. nov 2014

@bergalm ja si meriam tlak 3 x denne. Ja ho mávam vysoký a nízky nie je nebezpečný. Chce to pravidelný pohyb a pi tekutiny 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre