Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
19. nov 2014

@gagirl no tak to zrejme na sone este nic neuvidi.........ale aj v heliose v mt robia sono takto skoro po et......niekto uz ma vtedy miny dutinku ale to su skor vinimky

ludinka
19. nov 2014

@bambulka2015 pekne hcg 🙂

bambulka2015
19. nov 2014

@ludinka aj tetus na telefone povedala, ze "ordentlich" 😀 😀 😀 TAk sa potichucky tesim.

gagirl
19. nov 2014

@bambulka2015 pekne cislo..blahozelam..🙂

ludinka
19. nov 2014

@bambulka2015 v poslednom case su vsetky ivf uspesne, je to super 🙂

gagirl
19. nov 2014

@ludinka uvidime teda ci bude robit..dam vediet potom🙂

bambulka2015
19. nov 2014

@gagirl dakujem. Teraz sa dufam uz bude len a len zvysovat.

bambulka2015
19. nov 2014

@ludinka ved tak by to malo byt. Dost sme sa natrapili vsetky pred ivf, tak nech je to aspon touto cestou uspesne.

ludinka
19. nov 2014

@gagirl ono to sono nie je naskodu, moze napr.odhalit aj OHSS alebo tak....ale ty si mala KET takze u teba teraz nehrozi

janikajanka
19. nov 2014

@skaredekacatko no ja neviem čo spravím, človek by čakal, že ked stimuluje, či už soft alebo normalne bude mať trošku viac vajok nech sa mu "vyplatí" tá konzumácia hormonov.... ja som už zúfalá, stále sa niečo komplikuje, mnesiace utekajú a stále nič... som zvedavá čo odpíše otevrel. a napísal ti že čo odporúča ked sa nepodarilo?

silvik1
19. nov 2014

všetky tieto pozitívne správičky mi dodávajú nádej, že v sobotu bude mať aj ja konečne na teste dve čiarky a v pondelok pozitívnu krv, keď sa im teraz v RF tak darí 🙂

ivetahe
19. nov 2014

@gagirl

Ahoj ,mozem sa opytat cim si stimulovala a ako dlho,teraz v Brne ako dlho to trvalo kym ti to vyslo?dakujem ,za odpoved

haimi
19. nov 2014

@bambulka2015 dakujem. Lezim, nuda, od vcerajsej infuzky nekrvacam. A teraz si idem rychlo 3x zaklopat na drevo, nech to takto pokracuje 😉 a tebe gratulujem k vysokemu hcg. Ktory den si po vklade?

sarasota
19. nov 2014

@haimi drzim Vam moc palceky,vsetko bude v poriadku

mimika1973
19. nov 2014

@crazybabenka super!!! 🙂 🙂 a kolko si chces dat vlozit? ten 10 bunkac je optimisticky! 😉 ja som mala dva 10tkove na treti den, a jedno sa ujalo, takze, je to len na dobrej ceste! 🙂 Ostatne ti mozno zamrazia ak pekne budu pokracovat vo vyvoji do toho 5.dna! 😉

crazybabenka
19. nov 2014

@ludinka fuuuu a ako potom budú vedieť....ktoré je to nepárne.....aby mi ho nevložili 😒

ludinka
19. nov 2014

@crazybabenka neboj sa oni vedia co robia 🙂

crazybabenka
19. nov 2014

@mimika1973 ja len jedno.....mám už doma jednu princeznú.....a dvojičiek sa bojím ako čert svätenej vody 😀 😀 😀 keby boli také "náročné" ako Paulínka prvé tri mesiace tak to by bola fúha iná sranda......a ani Marčelino a ani doc. Tomáš mi kvôli predcházdajúcemu cisárskemu neodporučili vkladať viac 😉

gagirl
19. nov 2014

@ivetahe ahoj..mala som jedno ivf v Ba..z toho dva vklady nic..Druhe ivf som mala uz v Brne..stimulovala som fostimonom..orgalutran a pregnyl ..tusim 8dni som pichala fostimon..Mala som 8 vajicok..5zreych a 4embryjka do 5dna..z toho jedno vlozili..a jedno zamrazili..oatatne2 neboli vhodne na zmrazenie..

gagirl
19. nov 2014

@crazybabenka ahoj moja..kedze ti neviem uz poslat dovtedy poistovaciu karticku lebo asi v piatok idez na vklad tak to nechame asi tak..jedna kocka ba mam nemam lieky ma jedno balenie..sice za 35 a v Brne ma to vyslo cca 23..ale uz potrebujem..takze dakujem pekne za ochotu..si velmi zlata..🙂a co sa tyka tvojich embryjok ako som pozerala na papieroch od nich z centra tak na treti den su spravne 6a 8bunkove..🙂

crazybabenka
19. nov 2014

@gagirl v poriadku.....som rada...že sa ti to podarilo vybaviť 😉

skaredekacatko
19. nov 2014

@janikajanka no toto.mi napisal
Dobrý den,to je mi líto,
prošel jsem znovu vaše záznamy. Nic nového ve vyšetření už nevymyslíme. I ta reprodukční imunologie je otázkou, protože Medrol i intralipidy už jsme probírali. Ale zajeděte tam. Pošlete mi výsledky a budeme se domlouvat dále.
Tie lipidy sme len preberali ale nakoniec som ich nemala on nenukal a ja som sa nehlasila
haimi stymulovala prvy krat s clostilom a mala cysty dve z toho. Potim uz clostyl vynechalaa zadarilo sa

gagirl
19. nov 2014

@crazybabenka 🙂este ra diki..a drzim palce vasim embryjkam nech ich zostane co najviac vhodnych na vklad
.🙂

bambulka2015
19. nov 2014

@haimi juuuuj tak to je super, ked sa zastavilo. Len uz nech sa nic nestane. V kolkom si teraz tt?

@crazybabenka neboj, ono sa to da pekne spocitat. Dokonca ja ako laik som si tie bunky vedela krasne popocitat na tom embryoscope. A to som uz bola vytrepana na "stolicke" 😀 Takze krasne to vidno aj na "dialku" 😀

bambulka2015
19. nov 2014

@haimi sorry zabudla som, dnes som OPU+16 a ET+14.

misenaf
19. nov 2014

@skaredekacatko a skusila si uz stimulku s medrolom alebo preco to nechce skusit s tym?

skaredekacatko
19. nov 2014

@misenaf mala som aj fraxik 0.3:a medrol 4 a nic tak som pred tyzdmom bpla na endokrinologii. Vcera v medirexe dnes u Dr. Drakulovej takze tak.

haimi
19. nov 2014

@gagirl v brne v lekarni odo mna karticku nikdy nepytali aj ked som im ju chcela proaktivne dat

janikajanka
19. nov 2014

@skaredekacatko drakulova je kto prosim ta? Uvidime co dalej. Aj mne tak napisal. Ale mohol by sa trosku zamysliet co dalej.....

crazybabenka
19. nov 2014

@bambulka2015 to viem....že to vedia porátať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre