Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

balance
8. dec 2014

@gerdusha to je zvlastne a potom ako vedia aku mam sliznicu?ja mavam dlhsie cykly a v den OPU som mala 7mm, dostala som estrimax na nu...snad mi narastla

andulik
8. dec 2014

Ahojte ,baby ako dlho sa zvykne čakať keď sa objednám s mužom na vyšetrenie?Ide o to že menila som si zdravotnú poisťovňu,od januára chceme riešiť umele oplodnenie,či to mám riešiť už teraz alebo stačí v januári? 😉

speranza1
8. dec 2014

@balance mne pri kazdom ET a KET robili UTZ... presne si kukli aka je sliznica a tym ze ja mam maternicu vzadu, tak mi vkladali bombulky tak, ze som to videla na monitore.... 🙂 😉

falin
8. dec 2014

@andulik - podla toho aky natresk maju, ale je to okolo 2 tyzdnov az mesiaca. Na konzultaciu kludne mozes aj teraz ist (ta je bezplatna), stimulovat uz tento rok nebudes, lebo idu sviatky a budu mat zatvorene. A potom stimulku v novom roku, kvôli tej poistovni (aby ti to brali ze si bola ich poistencom)

falin
8. dec 2014

@speranza1 - dobre ranko 😉

speranza1
8. dec 2014

@falin ahoj laska...tak skus kuknut ten album...

falin
8. dec 2014

mas ip moja

andulik
8. dec 2014

@falin dík za info

dalida
8. dec 2014

@speranza1 ja som uz kukla 😕 🙂 😵

gerdusha
8. dec 2014

@speranza1

Zvlastne..mne ju pri ziadnom vklade nemerali.mozno preto lebo som tam zvycajne dva tri dno pred vkladom chodila na kontrolu a bola ok.

gagirl
8. dec 2014

@balance drzim palce...🙂

bambulka2015
8. dec 2014

@gagirl ok beriem na vedomie. Hlavna vec, ze ked som sa pred par tyzdnami opytala, ci sa mozem k vam pridat, aj ked nie som v rf, tak to nikomu nevadilo a vsetky, ze jasne, ved to nevadi.

A inak to je typicky kon, ked tu ma niekto iny nazor, tak sa to nikomu nepaci.
Ale presne, to je ta slovenska natura, len plakat a stazovat sa. a ked chce niekto aj takto tazku situaciu odlahcit a dotat inemu trosku sily, tak uz sa to nikomu nepaci. Hawk.

speranza1
8. dec 2014

@gerdusha tak to preto mojka.... oni ta uz mali precitanu 😀 😵 😀 😀 😀 😀

ingrid0105
8. dec 2014

@speranza1 testujes?

speranza1
8. dec 2014

@ingrid0105 kukni moj album

diska
8. dec 2014

@speranza1 ahoj,ja som zvedava 😅 mas 2? 🙂

speranza1
8. dec 2014

@diska skus pozriet moj album

diska
8. dec 2014

@balance ahoj,mne tiez vzdy pred ET aj KET robili este utzv 😉

diska
8. dec 2014

@speranza1 chcela som ale tam nic nevidim ,ziadne foto alebo zle kukam? 😀

gagirl
8. dec 2014

@bambulka2015 ahoj..vies doteraz tu nikto negativne nekomentoval a neutahoval si z inych ked mal niekto nejaku otazku alebo nieco ho znepokojilo..aspon ja si to nepamatam..vies mozno aj inemu sa nie vzdy pacilo co pises a o com ale tak to nebudem jednoducho komentovat a hotovo..mne nevedali ze si tu..vobec..a kludne tu mozes zostat..len mam pocit ze tebe vadi co a com sa tu pise..je to stranka o tom..tak dovol aby sme si tu pisali o com sa nam chce..a neurazaj prosim ta..ja nie som konfliktny typ..ale zasa si nenecham od niekoho abysi robil srandu a vysmech...kazdy ma iny nazor..Kludne si svoj nazor mozes napisat..ale je dolezite ako to napises..bez posmechu a kritiky..

speranza1
8. dec 2014

@diska pridaj si ma ako priatela... inak to neuvidis...

ingrid0105
8. dec 2014

@speranza1 ani ja to nwm najst

speranza1
8. dec 2014

@ingrid0105 ty by si to uz mala vidiet...

diska
8. dec 2014

@speranza1 hanba ja neviem ako sa pridava priatel 😀

ria191
8. dec 2014

@speranza1 kurňa ty teda ale napínaš počkaj dostaneš po rici aj keď výsledok viem od začiatku 😀 😀 😀

speranza1
8. dec 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 keby som tak nenapinala..ani by si sa neozvala..kurna s tebou... cakam na Vas baby jak na spasenie 😀 😀 😀 😀

diska
8. dec 2014

@bambulka2015 prosim ta slecna,akoze to co uz je toto? koho zase urazas? Slovenska natura? a ty si co? Kto? mimozemstan? ano ano vsetky vieme,ze zijes mimo sk aj ja som zila 10r v swiss a nemam potrebu to tu kvakat,tebe sa nic nepaci? alebo ako? Nie ze tu baby neberu tvoj nazor ale to ty nevies prekusnut iny.
Netusim co je natom zle ak si napiseme svoje trapenia a postreh,mne napriklad pomohlo ked som krvacala,ze sa pridali baby a podeli sa somnou o skusnost,ze sa im to tiez stalo a je xy veci co si baby takto spolu odebatuju,nebudeme si teraz koli neakej bambulke drzat hubu 😀

tlucka
8. dec 2014

Všetkým prajem príjemný deň. Čakateľkám (a špeciálne @speranza1) držím palce 🙂

A tehulkám veľa trpezlivosti, ale hlavne radosti z vytúženého bábätka v brušku. Každá z nás, čo navštevuje toto fórum, si prešla svojím trápením, bolesťou a sklamaním z neúspechu. Preto chápem, že sa bojíte a stresujete a neustále sledujete všetky prejavy, neprejavy a príznaky tehotenstva. Osobne si však myslím, že občas by bolo dobré sa zamyslieť nad dobre mienenými názormi aj iných kočiek (teraz myslím hlavne @bambulka2015), že aj keď urobíte čokoľvek, budete sa neustále stresovať, pozorovať a porovnávať, bábätku tým nepomôžete, iba skôr ublížite. Čo sa má stať, to sa stane, jednoducho tomu nezabránite (teda občas áno, ak sa na príznaky príde včas).
Aj ja som načerpala neskutočne veľa užitočných info z tohto fóra, ktoré sa od lekárov a bežnom živote nedozvieš. Len v poslednej dobe sa mi zdá, že diskusia sa uberá skôr iným smerom bez akceptovania aj iných názorov... 😒

lusipe
8. dec 2014

@speranza1 speri tak to som riadne na nervy uz z teba 😉 sup napis lebo stratim mlieko zo stresu 😉

speranza1
8. dec 2014

@diska precitaj si IP a klikni uz len na ten link co som ti poslala.....

speranza1
8. dec 2014

@lusipe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre