Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

avaka
17. jún 2009

Lenik ahoj 🙂
Dobre sa mam,len brucho mam dost nafuknute...uz sa neviem dockat utz...ale uz len par dni 😵
Ved na Lahhel pockame,mozno je este prispata z narkozy..

zuzla80
17. jún 2009

Ahojte Leni, Avka - tiež som prišla nakuknúť ako dopadla Lahel, ale ako pozerám, ešte žiadne info od nej.
A čo vy tu takto?

avaka
17. jún 2009

Jeeej,neni mozne,Zuzlik je tu vecer.. 🙂 🙂
Ja tu takto byvam,to len vy si vykecavate v praci a ja Vas potom ani nestiham citat.. 😀

zuzla80
17. jún 2009

Vidíš Avka ako my všetky upenlivo v práci pracujeme 😀 😀
Ja trošku robím spoločnosť mužíkovi - on si tu lepí loďku a ja mu k tomu vyťukávam písmenka 😀 Ale bola som zvedavá na Lahel, ako dopadla tak som prišla nakuknúť a vidím, že ste s Lenkou začali trošku klábosiť, tak som vás chcela pozdraviť 😉
Avi kedy sa chystáš na utz? Nejako si už nepamätám 😅

avaka
17. jún 2009

Tak mate domacu idylku 😵
Chystam sa v pondelok,dufam,ze mi to rychlo ubehne..
A Ty Zuzli to KET-ko buduci mesiac?Tak velmi Ti drzim palce.. 😵

zuzla80
17. jún 2009

Neboj ubehne - a v pondelok bude odmenou blikajúce srdiečko 😉
Avi nechali sme to na ďalší cyklus, trošku oddýchneme - hlavne psychicky a pôjdeme ďalej.
Však ti ešte nedošiel email ohľadne zmrzliniek? Lebo mne ešte neprišiel, K. mi vtedy napísal, že v priebehu niekoľkých dní a už to bude skoro týždeň. Akože nieže by mi ten papier chýbal, ale ja len tak pre info.

avaka
17. jún 2009

mne tiez nie...ale uz nestresujem,mne dr.napisal,ze ak mi nepride do 20.6,tak sa mam ozvat,ale vraj sa nemusim bat,ze mi ich nerozmrazia.. 😀
A vy sa chystate aj na tu dovolenku vsak?To bude pohodicka a isto to klapne 😉 Ja som teraz tiez par dni po transfere trochu lehnila na slniecku.. 🙂

lahhel
autor
17. jún 2009

Ahojte babulky 🙂 Tak som sa konecne dostala ku compu...
Takze som trosku sklamana, vydolovali sme len 1 vajko ☹ Cakala som aspon dve, ale neboli...Na lavom vajecniku mam tu cystu, resp. endometriozu, takze z toho laveho opat nic nebolo, na pravom boli dva foliky, z toho len v jednom bolo vajko..Zajtra mam volat medzi 13. - 14. hod...mam take nervy a stresy, poviem uprimne, ze nedavam tomu velku nadej, predsa len jedno vajko je nizka sanca...Aj ked mozno budeme prekvapeny...Uz som tym poverila manzela, lebo ja by som asi od strachu dostala infarkt 🙂 Takze tak...

bea77
17. jún 2009

čaute,
nakukávam, či nie je nejaké info od Lahel azatiaľ nič ☹ .

avaka
17. jún 2009

Lahhel,nic ine nezostava,len verit,ze sa vajko krasne oplodni.. 🙂 A Ty si teraz zase brala len clostil,ci si aj pichala?uz si nepamatam..

bea77
17. jún 2009

kým som dopísala, tak info predsa prišlo.
Lahel, snáď to bude ten správny bojovník 🙂

zuzla80
17. jún 2009

Avi tak to dúfam, že ich nerozrazia - ale to by si isto nedovolili. No my ideme na dovolenku až 8.8., takže to je ešte ďaleko - ale chceme ísť začiatkom júla ešte na pár dni do tatier - taký predĺžený víkend, tak snáď nám to výjde - vieš taká maličká odmena za tie terajšie stresy 😉
Avka a vy ako s dovolenkou - asi je teraz prvoradé mimčo však?

Lahelik - tak jedno - to je super, ber to z tej pozitívnejšej stránkz - veď je to lepšie ako minule. Fakt netreba veľké množstvá vajok, veď je to minimálna stimulácia - stačí že ich je pár aj jedno, hlavne nech je kvalitné. Uvidíš, bude to bojovník a za pár dni si bude hovieť v tvojom brušku, neboj. Len sa nestresuj a dôveruj mu 😉 My mu veríme 😵

bea77
17. jún 2009

Kočky, vám naskakujú nové príspevky on-line, alebo sa musíte vrátiť k témam a kliknúť na tú našu? Dosť mi to lezie na nervy.

zuzla80
17. jún 2009

Ahoj Bei - ja sa zvyknem vrátiť k témam a kliknúť k nám alebo ešte niekedy mi zafunguje ak dám "refresh" stránky, vtedy zvykne zobraziť aj nový príspevok - ale online, to až tak nie

lahhel
autor
17. jún 2009

Velmi tuzim po tom,aby sa krasne oplodnilo...myslim nan cely den, tak dufam, ze to citi a poslucha 😉 Inac ja tak dnes strasne krvacam po tom OPU, neviem preco, to som este nezazila...
Avaka, ja som brala len clostil 3x1 a k tomu pichaniu sa nikdy nedostanem, lebo vzdy skoncim uz na 8DC, na 10 DC na UTZ som ani nestihla ist, hned som isla na OPU, lebo foliky nejak rychlo rastu 🙂

avaka
17. jún 2009

Bea,aj sa sa musim vracat,tiez ma to rozculuje,lebo si kolkokrat ani nevsimnem,ze uz je tam par novych prispevkov... 😒
Zuzli,ja som presne myslela tu vasu dovolenku 8.8.Utkvel mi ten datum..len ja mam teraz jul,som domylena...ale nastastie este nie je,lebo to uz by som mala kus leta za sebou a to by som nerada..,
Aj Tatry sa daju v lete vychutnat,naberiete novych sil...

My o dovolenke nejak zavazne neuvazujeme,ale ked tak mozno zaciatkom augusta...uvidime..to by uz bolo po 1.trimestri

avaka
17. jún 2009

Lahhel,ved Ty potom celkom dobre reagujes na clostil,len tebe asi tie cysty robia sarapatu..ale toto vajko bude urcite 1- icka 😉

tanitta
17. jún 2009

Lahel.. a nepichli aj do nejakej cysty? preto ta krv 😕 ...aj jedno vajko je lepsie ako nic.. musime to brat z toho pozitivnejsieho hladiska....skoda.. no mohlo by byt este aspon jedno 😒....ale aj jedno vajko vie narobit vela kriku 😉...

bea77
17. jún 2009

Lahel, ak si prečítaš pár príspevkov späť, tak ja od budúceho cyklu ku clostilu pripichávam puregon. Ja som Machačovi napísala, že mne proste stimulka len s liekmi nesedí a ak je možný soft aj s dopichnutím menopuru alebo puregonu, tak by som radšej zmenila liekový protokol.

zuzla80
17. jún 2009

Lahel a na injekcie si ako zvykla reagovať? Možno by bolo fakt lepšie bez clostilu a rovno s injekciami - tak ako píše Bea. Ono niekomu clostil sedí inému nie - každá sme iná. Ale teraz ešte nič nieje stratené a musíš veriť, že aj to jedno vajko zabojuje - už tu bol nejeden prípad, kedy bolo jedno vajko a nakoniec sa z toho vyklulo babätko - tak nech to je aj tvoj prípad 😉

Avka tak možno začiatkom augusta takého 8meho, a nejaké to chorvátsko napr. Vodice a stretneme sa 😀 😉

lahhel
autor
17. jún 2009

Tanittka, dakujem..aj jedno je lepsie ako nic...len nech sa pekne vyvija 🙂

Bei, ja som machacovi povedala, ze tiez si myslim, ze reagujem slabo len na tabletky,ale povedal, ze ved 4 folikuly, alebo aj 3 foliky uplne stacia...lenze u mna bude robit šarapatu asi ta endometrioza a cysta a foliky na lavom vajecniku nebudu pouzitelne...

avaka
17. jún 2009

Zuzli,no to by bola nahodicka... 😀 A vies,ze sme sa bavili,ze nie lietadlom a nie daleko...? Vodice su Istria?

bea77
17. jún 2009

Lahel, ja si myslím, že tie folíky nezmyselne rastú z toho clostilu. Ja som nebola žiadna nosnica ani pri klasických ivf a viem, že stimulácia mi vždy trvala dlho, ale vajko bolo kvalitné (prežilo aj PK). Ja som minule v Brne tiež bola na opu 10.dc a bolo to na nič

zuzla80
17. jún 2009

Avi to ťažká otázka pre mňa 😀 - moc sa v Chorvátsku nevyznám, ale Vodice sú kúsok od/nad Šibenikom, tak v strede.

avaka
17. jún 2009

Tak obidve pozname mapu.. 😀
Baby,ja uz som tu s Vami aj veceru uvarila,sice hrozila mala nehoda na sporaku,ale uz je to zazehnane..vsetko o.k 😀

lahhel
autor
17. jún 2009

Bei, ja som rozhodnuta, ze ked to nahodou teraz nevyjde, pojdem poriesit tu cystu - mozno ma nemienie laparka - a potom pojdem do dalsej stimulky, ale tiez uz si vypytam aj nieco dopichavat...

zuzla80
17. jún 2009

Avi očividne je chorvátsko naša srdcovka 😀 😀

Idem pokukať panelák - tak pekný večer vám prajem, Lahelik oddýchni sa a zajtra pevné nervy a Juli má zajtra krv, tak tiež veľa šťastie a Avka tebe dobrú chuť k večeri 🙂
Páááčko 🙂

marione74
17. jún 2009

lahhel, drzim moc palceky Tvojmu jednemu vajku, myslim na Teba.

avaka
17. jún 2009

pekny vecer 🙂
Lahhel,ved pockaj na vajko snad nesklame 😉 Drzim moc palce

bea77
17. jún 2009

Ja sa pre dnešok tiež lúčim, ale ešte ma čakajú pracovné povinnosti, takže ktovie do kedy budem sedieť pri počítači.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre