Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
26. jún 2009

baby opravujem tanitka a lenik ste mali stretko 😅 a ja som napisala zuzlik 😅 😵

tanitta
26. jún 2009

do kelu.. zuzla.. pocuj ja som normalne zabudla lenku ponuknut hruskou😅 😅 az sa hambim 😨 😨 ale nabuduce si to vynahradime 😵 ze leni?? 😉 ... ale pocarovat sme nezabudli 😉 ..maly bol strasne zlaty a normalne sa nechal aj pestovat 😀 .. ziskal si jej sympatie hned ako vystupila z auta 😉 🙂 ...

zuzla80
26. jún 2009

Juli ahoooj - to nie ja a Tanittka, ale Lenka a Tanittka - ja by som to k ním z východu mala ďaleko, ale možno aj to raz bude 😉
Dôležité je, že tam dutinky našiel - asi má toho veľa, lebo Koudy je na dovolenke, tak ho zrejme zastupuje, tak chúďa nestíha. Ale veď mu začína o chvíľku dovča, tak oddýchne 😉

Inak u nás na východe dnes bolo príšerne horúco a ani jedina kvapôčka nespadla - fakt úžasne letné počasie.

zuzla80
26. jún 2009

Tanittka - Lenka ti tú hrušku istotne odpustí 😉 - len nabudúce neviem, neviem... to už sa nevyhovoríš 😅 No ešte, že na to počarovanie ste nezabudli 🙂

zuzla80
26. jún 2009

Idem trošku popozerať panelák a povenovať sa mužíkov - tak pekný večer 🙂 baj baj 😀

mirinda10
26. jún 2009

urobila som si cajik s medovky asi po ET ho uz nebudem pit tak som si odtrhla medovku zo zahradky a sup bude super cajik inak ja mam teraz strasnu migrenu neviem ci ten tlak alebo co sa so mnou deje ale asi dnes skor okvecnem vstavala som 5,15 tak mam asi uz toho dost

tie vajecniky asi zabrali na plny plyn ked som im uz oznamila, ze maju poslednu sancu 😀 😀

inak mne sa zdal doki uz rano o 8,00 unaveny a hned ako snkoncil moj utz uz utekal na OPU prisla po neho sestra aj to sa ospravednoval, ze toho maju vela

juli a ides aj na dalsi utz do Brna alebo uz pojdes s ku svojemu v BA?

ako citam tak bojova porada lenik + tanitka dopadla uspesne, tak zuzli je to tutovka nebojkaj o mesiac ich uz budes zohrievat v brusku dvoch bobacikov len aby si sa nenakazila od juli a budu dvojky 😵 😵

lahhel
autor
26. jún 2009

Julietka mojka, tak blahozelam k dvom dutinkam...ked aj nahodou v tej jednej nebude mimi, jedno babo uz mas iste...to je super, velmi sa s tebou tesim...Zelam ti aby bolo vsetko v najlepsom poriadku, aby ste boli zdravucki a konecne aj stastnucki 🙂

..aby sme boli konecne uz vsetky stastnucke 🙂

julietka
26. jún 2009

ahoj lahhelik, dakujem 😉 nebojkaj tento rok zarucene vsetky otehulkujeme a samozrejme to pocitam aj s januarovym lenikom 🙂

mirindi idem aj na dalsi UTZ di Brna, bude to tak lepsie nech viem na com som a potom sa uz asi pojdem nahlasit k svojmu dokimu

julietka
26. jún 2009

babulky a vsetky vas pozdravuje labusik 😉

avaka
27. jún 2009

Peknu sobotu babulky 🙂
Ani neviete ako ste mi ju vylepsili 😵
Mirinda,Ty uz si sa myslim ani nemusela pytat na tie darcovske 😵 porovnaj-ja som mala 7dc 4foliky,nakoniec ich bolo osem,sliznica bola presne ako Tvoja 7mm a do ET tak dorastla,ze dr.az hiikala,ze aka krasna sliznica 😵 velmi sa tesim a drzim palce aj nadalej...

avaka
27. jún 2009

Juli,Tebe uz som pisala,ale este raz Ti oficialne gratulujem k dutinkam 😵 Ja som vedela,ze to budu dvojky 😵
Nestresuj a nechaj im cas,lebo oni nestihaju tak ako by sme my chceli,hned by sme chceli vidiet uz aj srdiecko,najradsej v 4tt 😀

Tani,no to s tou hruskou,hm,to aby stihla Lenka prist este do konca roku,lebo v januari ju uz nebude moct popijat.. 🙂

Renysek,uz vydrz do UTZ,je to na najlepsej ceste 😉

Vsetky Vas zdravim,pekny vikendik 🙂 a zvlast Labusik 🙂

mirinda10
27. jún 2009

avaka no ja som nemala problem s folikulami ani pri prvych IVF ked som pichala gonal, ja mam iba strach z kvality mojich vajok uz som mala 2x po sebe biochemicke tehu ale nic z toho tak neviem nic som nenasla na nete ani doki nic mi viac nevysvetlil len si myslim, ze by mi trosku bodli tak o 10 rokov mladsie vajka ako mate tu babenky ale ved uvidime ale urcite je to lepsie ako minuly pokus a to povzbudzuje, v stredu bude den pravdy uvidime co znesiem. Dnes uz zacinam pichat cetrodite tak picham do pondelka a potom uz iba cakat na OPU.
Dakujem za podporu moc mi to pomaha 🙂
Pekny vikend babulky ja uz som aj burinu vysklbala rastie hroza ale uz je to vsetko ok, musim si nadbehnut ked budem po ET tak par dni nebudem robit na zahrade tak si ju musim dat teraz pekne do poriadku po tom dazdi tto tu mam ako v dzungli vsetko rastie 😀

avaka
27. jún 2009

Miri,preco si myslis,ze mam o desat rokov mladsie vajka ako Ty? 😅
Ty si mala aspon biochemicke...mozno sa len nestihli dobre uhniezdit,ja predtym nikdy ani tuk.
A este som Ti chcela,ten let skonzultuj aj v Brne,a ak poletis tak si povedz,ze ak sa maju uchytit,tak sa uchytia !!
Mne povedala dr.pred ET,ze urobili Ste pre to vsetko a ja som si to konecne vsugerovala do tej mojej gebule.. 🙂 a Ty to urob tiez...Vlastne to plati pre vsetky kocky 😉

mirinda10
27. jún 2009

hovorim vseobecne,ze by sa mi hodili vajka 30rocnej babenky a mozno aj mladsej ja mam 40 za par mesiacov tak aj doki povedal, ze biologicky vek u zeny je velmi dolezity to je fakt a nedokazem to zmenit ☹ len akceptovat
urcite ten moj let budem konzultovat a ja si tiez myslim, ak sa to ma podarit tak sa to podari

lenka20
27. jún 2009

ahojte zlaticka, ja len na skok, mame dnes vela prace doma..
mirindik- fantasticka reakcia, super tolko krasnych rovnomernych folikov, to bude urcite uuuuspech 😵 😵 😵
julietka - vynikos, ze dve dutinky, parrraaaada, aj ked myslim, ze len ta jedna je s babatkom, neviem preco ale mam taky pocit, ze bude len 1 mimco od zaciatku.... ale dvojky ti prajem samozrejme, zo srdca 😉
zuzlik - tak a je to vybavene,pocarovane, svedkom je nam stara hruska a tanickin manzel 😉 😵 😵
baby pan veduci je takyyyy kraaaaasny, no uplne na zjedenie, milucky, dobrucky bol, vysmiaty zlaty chlapcek a uz hotovy muz... taky zmenseny dospelacky chlap 😉 no skratka uzasny 😵 😵 😵 😵
stretko bolo vynikos, tanicka navarila paradny obedik, musime to zopaknut tani, hmm 😉

julietka
27. jún 2009

ahojte babenky a pekne popoludnie 😉

miri nebojkaj vsetko bude dobre, nebudes potrebovat ani darkynu 😵

ahojki avka 🙂 teeda ty si uz 8 tt, uz zacnes 3 mesiac!!to je neuveritelne..este ti nerastie brusko? 😅 😵

lenik neviem preco ale aj ja to tak od zaciatku citim ze bude jedno mimco, proste si neviem predstavit naraz dve mimina, ale keby aj boli dve jasne ze ich budem milovat obe🙂

o veducom ani nepochybujem ze nazivo je este krajsi ako na fotkach, uz vidim ako tanitka s manzelikom odhanaju baby...asi si budu musiet kupit velky bic 😅 😀 asi

lenka20
27. jún 2009

julie - vnutorne pocity byvaju pravdive.. aspon ja mam take skusenosti..ale uz akokolvek to bude, bude to vyborne... ci uz jedno alebo dve.. toto je taky velmi prijemny vyber, ani jedna moznost nie je horsia alebo lepsia...
no a veduci - na fotkach je sladucky krasnucky to je jasne.. ale nazivo vidis aka je osobnost, aky je uz teraz povahou... na com sa smeje a co sa mu paci... take je to celkom ine... je to uzasne dietatko a s tanickou im to sekne, su zohrata dvojka 😉 stastna mamina so stastnym mimcom..presne ako to ma byt 😉
odhanat nikoho nebudu musiet, lebo veduci uz je od narodenia rezervovany pre moju neterku 😀 😀 😀 uz len ich nejak dame dokopy.. s nasimi carodejnickymi schopnostami... 😵 😵

julietka
27. jún 2009

lenik 😀 vy ste ake carodejky s tanitkou, by som vas dve rada videla na tom vasom stretnuti 😉
to verim ze maly je uz teraz osobnost, aj na tych fotkach sa mu to da citat z tvaricky, taky maly intelektual 😉
takze pre tvoju neterku?nebude ti luto prepustit takeho fesaciska? ved co ak ty budes mat dievcatko 😉

tanitta
27. jún 2009

ahojte babulky.. dufam ze ste stravili peknu sobotu 😉 ...
jojha leni.. len nas tolko nexval lebo budem este pysnejsia 😀 ....urcite a dufam ze coskoro dohodneme dalsi termin stretka carodejok 😵... ja som bola z toho vsetkeho taka unesena ze som pozabudala na kopec veci 😅...
julie.. lenka bude mat chlapca 😎 ....ale za svatku by som lenku veru brala je fakt uzasna,mila a velme velmi sympaticka kocka 😵 😵 ...
miri...ta stimulka sa prehupsla strasne rychlo... 😨 .. zachvilku kapurkovu budes pichat... 🙂
...pozdravujem ostatok osadenstva vip klubu 🙂

bea77
27. jún 2009

Juli, blahoželám 🙂 . A pozdravujem vás samozrejme všetky. Nejak posledné dni nestíham. Ale v utorok musím odovzdať jednu dosť veľkú robotu, tak som stále nejak v strese.
Tak sa všetky opatrujte a užite si peknú nedeľu

mirinda10
28. jún 2009

tanitka ano kapurkovu mam v pondelok uz sa tesim, zacinaju vajecniky boliet asi tlacia su urcite zvacsene ale nevadi nieco vydrzime
i 😉 nak pozerala som fotky babuliek na konikovi a mne sa zdaju tie nase umelinkove deti nejak krajsie vid dokaz veduci velky fesak

bea len to pekne dorob co mas a potom zvolni tempo, nesmies byt v stresu ak ma pamat neklame tak v dalsom cykle ides do stimulky tak musis mat klud

u nas nezaprsi a nezaprsi a ja som chcela sa ist do mesta poprechadzat ale som doma to pocasie je hroza

bea77
28. jún 2009

čau miri, kolega sa poplietol a neodovzdávame v utorok, ale v pondelok, takže dnes bude asi nočná. Ale nejak to zvládnem a zas budem mať chvíľku kľud.
Pozdravujem vás všetky, radšej nemenujem, aby som na niekoho nezabudla 🙂

mirinda10
29. jún 2009

dobre rano babulky, ja uz mojej vahy skolabujem vazila som sa v nedelu rano aj dnes rano a za den 0,5kg ja uz mam za 2 roky stimuliek 15kg navyse oproti mojej povovodnej vahy, jem max do 16,00 a potom nic ja uz nechapem ani na tu vahu sa mi nechce postatvit keby som sa asopn prejedala tak ok ale salaty-zelenina uz o nej snivam a vaha ide kazdy den hore.Dnes picham kapurkovu a uz tie injekcie nechcem ani vidiet bude prazdna chladnicka a este musim prezit to co budem papkat, citala som, ze prendison je tiez dobre svinstvo na moju vahu ale co mam robit. Chcela som chudnut medzi stimulkami ale vsade som citala, ze ked chcem otehotniet nesmiem byt na diete tak si potom vyber. Ja som asi tych 10% zien co podla ich letakov pribera z hormonv smola.

Inak prajem pekny dnik

julietka
29. jún 2009

no teda ale baby nejako to tu dnes flakame 😉 co ste sa sli vsetky opalovat ked dnes konecne vykuklo slnco? 😵
ja som bola dnes na kontrole na hematologii a dr.mi povedala ze budem pichat ten heparin do konca tehotenstva, tak som z toho trosku smutna, lebo najskor v prvotnej sprave bolo len do konca I.trimestra 😕 si to neviem predstavit ...uz teraz mam cele brucho dopichane a cim dalej tym horsie znasam tie injekcie a viac ma to boli..nemalo to byt naopak?skor by som mala byt voci nim uz odolnejsia, ale u mna to funguje asi naopak

mirindik to ti teda nezavidim s tym priberanim z hormonov, ale neboj na chudnutie bude casu dost po porode 😵 ten prednison budes musiet uzivat asi do 10 tyzdna gravidity..takze sa na to priprav 😉

mirinda10
29. jún 2009

☹ boze moj 10 tyzdnov to budem mat 100kg ked pojdem rodit este utros aspon 12 tyzdnov to je katastrofa ja som myslela, ze len do tehu testu utros viem, ze musim ale aj tie na imuno ☹

babenky to tu flakaju ale asi su vonku konecne neprsi a tie co sme v praci tak kukame von oknom ako je pekne

zlatko ak treba pichat tie injekcie tak pichaj radsej ako keby si mala skodit dvojickam musis nieco vydrzat a pichas to do brucha neda sa to do svalu

inak mne povedali az teraz, ze si mam pregnyl pichnut do brucha stale som si pichala do svalu tak teraz o 20.00 to prvy krat svacnem do brucha budem ako nakroman o 18.00 picham cetrodite +gonal a vecer buchnem sampus uz tie injekcie nechcem vidiet

julietka
29. jún 2009

mirindik no neviem ako to bude u teba,ale mne Stelcl napisal mail ze lieky uzivat az do 10 tyzdna a potom postupne vysadzat..no co je to TO postupne sa musim spytat, lebo ked uzivam napr,len 1 tabletku tak ako ju mam postupne vysadit 😅

mirindik do brucha? ale ved pregnyl sa ma do svalu 😕 to som prekvapena...ja som pichala vzdy len do ritky 😅

mirindik nie, ten heparin sa nemoze do svalu, to su podkozne..ono sa to da sice aj do ruky, ale to je priserna bolest...

tanitta
29. jún 2009

ahojky..
kocky nestiham ani ja.. teraz som si trosku sadla k pc...nakuknut co nove...
miri... tasni ten prgnyl do bruska neboj sa 😉 ....udava sa ze do svalu ale funguje to aj do bruska;).. ved vies akou ihlou.. tou oranzovou podkoznou(1cm).. zelenou namiesas...nic zlozite 🙂 .. thuj thuj.. 😵 ...
no co z vahou 😒 asi nic hormony su svinuchy... ☹ ...ja som nastastie nepribrala velmi...mne sa len zhorsila plet...
julie.. kedy mas utz?...
pozdravujem cele osadenstvo paaaa 😉 ....

mirinda10
29. jún 2009

volali z CARu, ze mam prist na 8.00 tak si o hodku viac pospime a picham dnes o 21.00 neviem preco mi pisali 6.45 ale asi maju menej odberov tak ma posunuli jupiiiiiiiiiiiii

zlatko moje musis len vydrzat a ako casto si to pichas dufam, ze nie kazdy den

no ja som pichala pregnyl stale to ritky ale teraz sestricka povedala, ze mam do brucha tak neviem

julietka
29. jún 2009

tanitka UTZ mam v piatok v repraku 🙂

mirindik veru kazdy bozi den 🙂 picham

zeby lepsie ten pregnyl ucinkoval ked do bruska a nie do ritky? 😵 😅

inak babenky ja sa pohravam vazne s myslienkou ze sa dam vypisat aspon na tych par kritickych tyzdnov, priznam sa ze doma sa mi veru nechce byt, ale v praci to akosi nezvladam..neviem cim to je no som straasne unavena..
ale ked na to nehladim, nerada by som po tom vsetkom riskovala ze sa nieco stane..mam pracu s ludmi a nesedim stale len za compom..keby to tak bolo tak ani nad tym neuvazujem....nechcem posobit ako nejaka padavka, ale po tom vsetkom kym sme sa sem dopracovali sa naozaj bojim aby sa nieco nezanedbalo....

tanitka ty si chodila normalne do robotky?

mirinda10
29. jún 2009

juli, ak ti nie je dobre tak sa daj vypisat ak si unavena tak ti bude lepsie doma inak ja som teraz v tejto stimulke dost unavena ale da sa to este vydrzat

pregnyl pojde do brucha mam ihly dali mi v CARe tak som pripavena na poslednu pichacku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre