Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

beava
16. apr 2014

To je mi luto, ale aspon dobre ze mate na KET, smolu si si vybrala a do tretice to vyjst musi. A 3 blastocysty z clostylu je perfektny vysledok. My sme mali 3 vajíčka, z toho jedno nezrelé a PK prežilo len jedno. Inak muž ma tlačí z heliosu preč, moc sa mu tam nepáči prístup. Začínam aj ja uvažovať. Totiž ovulujem každý mesiac a aj tak ma tlačili pri IUI do clostylu. Môžeš mi pls ešte pre info napísať tvoj vek a hodnotu AMH ak vieš🙂 príp. cez IP.

sarasota
16. apr 2014

@tinna13 drzime palceky 🙂

rot
16. apr 2014

@beava dobre ti kocky pisu. Ja som tiez otehotnela s clostilom, dopichla dva merionaly a bolo. A tiez som stara korcula. Na Slovensku som sice tie super dlhe protokoly nemala, iba kratku stimulku, dokonca aj skratuckym otehotnenim, ale oproti tej stimulacii v RF to bolo more hormonov. A to ma moj muz desivy spermiogram a odber v den OPU bol robeny na dvakrat, kedze v prvom nic pouzitelne nebolo.
Ak je to v tvojich moznostiach, prehodnotila by som, ci chodim do spravenho centra 😉 .

beava
16. apr 2014

Dakujem za info, aj za nakopnutie na premyslanie. Priznam sa, ze som necakala takto jasne a pozitivne reakcie, aj vzhladom na to, ze som myslela ze s tym clostylom len vymyslam....nemam toho este moc nastudovane a len ma to tak pri jednej navsteve CARu napadlo. A je to fakt super dlhy protokol: od prveho vpichu do krvi je to 50 dni stopania sa hormonami. Mam toho dost!!! 🙂

bergalm
16. apr 2014

@donatela snazim sa je mi tazko,ale musime ist dalej na malu nikdy nezabudneme ,ale musime mysliet aj na nas mesiace ubiehaju a zial nemladneme teraz je este skoro,snad ten September uz bude lepsie 🙂 a pojdeme do boja s cistou hlavou a nadejou,ze zivot nemoze byt az tak nespravodlivy a do tretice nam to bude dopriate az do uspesneho konca

mimika1973
16. apr 2014

@bergalm a co sa vlastne stalo moja? predcasne sa narodila, si sa otvorila ci ako? bola si v nemocke na rizikovom? dako mi nieco asi uslo, preto sa pytam... 😒
Ci babenko malo daky problem???
Tazko sa zabuda to urcite, poznam to tiez z minulosti, bohuzial aj ked je tomu uz 14 rokov veru, ale stale je v mojej mysli anjelik maly... Pride leto, dovolenky, cista mysel, a september je tu ako na koni! A urcite uz bude len dobre, az do konca! ;) Ako pises, zivote nemoze byt predsa az tak nespravodlivy!!!!
Drz sa moja!

jahoda333
16. apr 2014

@dafy jeeeeeeeeeej dafy velka gratulka hlavne vela zdravicka 🙂 😉

izzie27
16. apr 2014

@dafy gratulujem 🙂 , prajem vela zdravicka 🙂

bergalm
16. apr 2014

@mimika1973 dostala som preeklampsiu a po 3tt v nemocke mi mala zomrela v brusku z vecera do rana a to som bola v nemocnici pod dozorom akoze!!!!!sami nevieme a nik mi to nevedel vysvetlit ani v nemocnici vsetci cakame na vysledok pitvy co sa stalo.Zial musela som ju porodit klasicky co mi na psychike moc nepridalo,ale zivot je uz taky......

lienka_1
16. apr 2014

@dafy Velka gratulka! Damianko ma skoro navlas rovnake miery ako segrin maly, len on bo o 1cm dlhsi 🙂 Tak nech Vam krasne rastie! 😉

lienka_1
16. apr 2014

@bergalm Toto sa tak tazko cita ☹ Ale medzi riadkami citit, ze si odhodlana nevzdat sa. Prajem Ti vela sil! Aby si sa rychlo zotavila, fyzicky aj psychicky a v septembri budem silno drzat palce, aby ten dalsi pokus uz bol ten stastny. Si silna zena! Mas moj obdiv!

bergalm
16. apr 2014

@lienka_1 dakujem verim,ze kazda z nas je tu bojovnicka a raz urcite sa podari kazdej mat svoje babenko a ked nie su aj ine moznosti v ktorych aspon ja s mm mame jasno

mimika1973
17. apr 2014

@bergalm 😒 to fakt? preeklampsia to len tak odrazu prislo? ani neviem velmi s cim to suvisi veru toto. A 3tt pod dozorom v nemocke a aj tak nic nezmohli, hmmm... 😢 Dufam, ze sa to uz nebude opakovat, a ze sa da daka prevencia nabuduce pre istotu!
A ako vravis, vysledky ukazu ze co a preco. Urcite sa clovek musi z toho psychicky zotavit aj ked to casom moze dlhsie trvat a hlavne napredovat!
Posielam silne objatie mojka!

sarasota
17. apr 2014

@bergalm si silna zena ako tuna vsetky a september to isti my sme tiez boli v septembri s Tomaskom a teraz tiez september budem drzat palceky

vlasatica
17. apr 2014

neviete mi prosim povedat ako je to s platenim pri mzazeni embryi? prisiel mi mail ze mame jedno ebryo zamrazene,ale o plateni nic.

petrapet
17. apr 2014

Ahojte baby, všetkým snažilkám držím palce. My sa teraz s manželom snažíme o druhé bábo, ale nejako sa nám nedarí. Máme za sebou 3 cykly v GF a teraz už ideme ako samoplatci a tak zvažujeme centrum. Už ste niektorá počuli o tom novom centre čo sa má otvárať v BA Repromedica? Zvažujeme že by sme ho vyškúšali.

nelly3
17. apr 2014

@vlasatica
neboj pride ti aj faktura 😉

ludinka
17. apr 2014

@vlasatica faktura ti pride na druhy den 😉

denulkl
17. apr 2014

Dakujem za srdiecka ale nepomohli,dokonca ma cistili 2x.tento krat som si to uzila.majte sa

gaga83
17. apr 2014

@bergalm verim moja ze sa vam to v septembri podari. Prajem ti nech sa rychlo das do poriadku a mas moj velky obdiv za to ako to zvladas. Drzkaj sa

gaga83
17. apr 2014

@miscok
@lusipe baby vcera sme kupili kocik 😀 😀 . Uz aby sa male v novom vozili 🙂 🙂 🙂 .

miscok
17. apr 2014

@gaga83 Supis,tak sa vytesujes 🙂 Posli foto,ja posielam tiez-vcera sme boli po nas a som unesena 😵

bergalm
17. apr 2014

@denulkl ahoj mrzi ma to viem co prezivas a ako Ti je zelam Ti aby si coskoro nasla silu a sla do boja so stastnym koncom,mozno pojdeme spolu bojovat a nasadneme na tehu vlacik drz sa

leontinka27
17. apr 2014

Baby neviete ako dlho sa moze pouzivat inekcie merional po expiracii?dakujem a co viete o tom ze utrogestan, clostilbegyt a aj pregnyl je za 100 percent doplatok?

buba08
17. apr 2014

@leontinka27 clostil neviem, ale utros aj pregnyl si platis plnu sumu, aj ked mas recept ☹

leontinka27
17. apr 2014

@buba08 no skoda a kamoska mi vravela ze uz je aj clostil...fnuk fnuk hajzli 😠

lusipe
17. apr 2014

@gaga83 jej krasa...my sme tiez kupili ale mam ho u svokrovcov, pre istotu🙂 😉 a aky ste vybrali?j 😉

sarasota
17. apr 2014

@denulkl velmi ma to mrzi . ☹

gaga83
17. apr 2014

@denulkl je mi to strasne luto ☹

gaga83
17. apr 2014

@lusipe ja ho mam u rodicov odlozeny tiez pre istotu 🙂 . kupili sme baby jonger city select. Kombinacia cerveno cierna a je za sebou. Len sa budem musiet naucit kerovat s nim a ako sa to vsetko sklada 😝 Aj muz vcera maturoval ako sa dava vajicko a co s tym treba robit 😀 😀 . A ty mas akyyy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre