Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

strapula27
8. feb 2013

@speranza1 dakujeme 😉

lysa31
8. feb 2013

Ďakujem vám za info - hneď som kľudnejšia🙂

bergalm
8. feb 2013

@karinuska22 dakujem velmi pekne za info som vdacna moc moc

deinad
8. feb 2013

Ahojte dievčatá, držím Vám moc palce, nech máte krásne vajíčka aj embryjká a nech sa im u Vás páči 🙂. Ja idem 16.2 na KET do Brna 🙂

tinkatinulka
8. feb 2013

Kočky 13 teho mame OPU, mame 9 folikov.juhuuu 🙂

tinka9075
8. feb 2013

@tinkatinulka no super budem ti držat palce 🙂 🙂

zeina62
8. feb 2013

@tinkatinulka supeeer velmi ti drzim palce

lienka_1
8. feb 2013

Baby, co hladate ubytko pri RF, tak dnes sme zabukovali hotel Voronez za 46e, je hned vedla Holiday Inn. Ma sice iba ***, ale na prespatie staci. A skuste hotel bukovat cez www.trivago.co.uk alebo www. booking.com. Ceny vedia byt neporovnatelne nizsie ako na samotnej stranke hotela.

dafy
8. feb 2013

@lienka_1 46 e na osobu?

lienka_1
8. feb 2013

@dafy Dvojpostelova pre 2 osoby vratane ranajok.

yaya1
9. feb 2013

@zuzu1122 zuzi, ako, testovala si ? moc drzim palce 🙂

strapula27
9. feb 2013

@tinkatinulka super,velmi sa tesim,este do 13 teho nejake pribudnu🙂)) ako sa citis???brusko je v pohode??

strapula27
9. feb 2013

@zuzu1122 ahoj zuzi,ako dopadol test???myslela som na teba cely den..

zuzu1122
9. feb 2013

@strapula27 ahoj, ahoj... no vyzera to tak, ze po PK a na 8my den je test biely... vlastne nie, je tam jedna velka hruba ciara... ☹ ☹ ☹ manzel sice vravi, ze on tam nieco vidi, ale mne sa to nejak nezda... bojim sa, ze tam vidim nieco co velmi chcem vidiet ☹ ☹

zuzu1122
9. feb 2013

@yaya1 asi to nevyzera moc dobre ☹ ☹ jedna ciarka na teste a podla manzela je tam slabulilinky duch... ja neviem...

zuzu1122
9. feb 2013

zienky, chcem sa opytat vas, co mate toho viac za sebou, stalo sa niektorej, ze na 8my den po PK mali na teste bielo a nakoniec to vyslo? ja viem, ze som mala testovat az na 14-ty den, ale myslela som, ze na teste s vysokou citlivostou 10 ml/U uz by mohlo byt nieco vidiet... ☹ ☹

strapula27
9. feb 2013

@zuzu1122 zatial sa este nestresuj a sprav si test na 14 den,ja to tak urcite spravim,presne v ted den ako mi povedal doktor.Zatial sa tym vobec nezaoberaj,viem ze je to tazke,ale ty to zvladnes!

strapula27
9. feb 2013

@zuzu1122 a zuzi,ja som tiez mala PK a dr kazal testovat az tak neskor,myslim,ze vedia preco to tak kazu

zuzu1122
9. feb 2013

@strapula27 aj manzel mi tak hovori, aby som este nehadzala flintu do zita a aby som to skusila este ten 14-ty den... nahodou, nevies kolko musim teraz cakat, ked som stimulovala len clostilom? mozem hned dalsi cyklus skusit dalsie ivf?

kyra30
9. feb 2013

@zuzu1122 ahoj, podľa mňa testíkuješ zavčasu, ešte vydrž na ten 14 deň...nestresuj sa 😉

zuzu1122
9. feb 2013

@kyra30 myslis? ja som myslela, ked je to test 10-tka, tak by to mohlo aspon nieco ukazat... ale ako sa hovori, jeden myslel, vymyslel furik a potom ho musel tlacit...

strapula27
9. feb 2013

@zuzu1122 neviem presne,ale ak su nejake zmrazene moze sa ist hned dalsi cyklus.My sme prvy krat nemali zmrazene a museli sme cakat tri mesiace na dalsie ivf. Ale treba to konzultovat s lekarom.

zuzu1122
9. feb 2013

@strapula27 aha... no my nemame zmrazene nic 😠 😠 😠 preto som sa az moc upla na to, ze to proste musi vyjst... ja som mala ale iba obycajnu soft stimulaciu... tak snad netreba, ci? ale mas pravdu, opytam sa doktora...

svetlana77
9. feb 2013

@lysa31 nemusíš sa báť, my sme cestovali hneď domov a teraz tu vedľa mňa odfukuje 2-týždňový drobček 😉

yaya1
9. feb 2013

@zuzu1122 veru, nehadz flintu do zita ... musis tomu verit !!! ... dnes je este naozaj skoro testovat, skus o par dni a zatial sa pokus mysliet pozitivne ... ale asi sa to lahko hovori, co ?

zuzu1122
9. feb 2013

@yaya1 cely den som nemohla ani len plakat az teraz na vecer som sa manzelovi rozplakala v naruci... prislo mi to strasne vsetko luto... troska sa mi ulavilo... a manzel ma sprdol, ze aby som hned nestresovala, ze predsa mi kazal az ten 14-ty den tak aby som pockala este a skusime to tak ako sme mali...

lysa31
9. feb 2013

@svetlana77 - to je kráne 2týždňové bábatko 🙂)) gratuľujem
@zuzu1122 - ešte je veľmi skoro testovať - to vôbec nič neznamená. Ja viem ľahko sa to povie ale vydržať 14dni to bude aj pre mňa sakra ťažke. Silno držím palce.

svetlana77
9. feb 2013

@lysa31 ďakujem, želám to šťastie všetkým snažilkám!!!

zuzu1122
9. feb 2013

@lysa31 asi mas pravdu.. vsetky tu asi mate pravdu, bola blbost testovat tak skoro... mala som pockat aspon do 10teho dna... asi som bola moc zvedava a nedockava, neviem co ma to napadlo... ☹

yaya1
9. feb 2013

@zuzu1122 rozumiem tomu, ze nevies vydrzat ... tiez asi taka budem 😠 len to obcas narobi viac skody, ako osohu... skus sa upokojit a naladit sa na to, ze o par dni otestujes znovu a potom uz uvidis tie // ciarky : )
budeme drzat palce !!!!!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre