Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
12. jún 2013

@lienka_1 veru niekedy už ich chcem mat pri sebe ale ešte musia dorást aby mali peknú váhu 🙂 🙂 ako sa poznám druhý den po sekcii budem behat ja nevydržím len tak ležat 🙂 🙂

lienka_1
12. jún 2013

@tinka9075 A budes mat spinal alebo celkovu? Oni dorastu az sa stam tlacit budu 😀 . Segre sa v marci narodil chlapcek a tyzden pred porodom mal 2890g a porodnu vahu mal 3180g a to sa narodil v 37. tyzdni

tinka9075
12. jún 2013

@lienka_1 asi celkovú ja chcem spat aj primár je za 🙂 🙂 mne to tiež vychádza v 37 týždni lebo podla sona som teraz v 34tt a ked bude tlak dobrý tak ich tam podržíme ešte týžden 🙂 🙂

bergalm
12. jún 2013

@tinka9075 fuha to by sme brali vsetkymi desiatimi 😵 zo srdca zelam

tinka9075
12. jún 2013

@bergalm ja som bola chvílu v šoku ale potom už bolo dobre 🙂 🙂

lienka_1
12. jún 2013

@tinka9075 Po spinalke tusim nesmies chodit. Ja si myslim, ze celkova je lepsia varianta, aj ked prespis ten nadherny moment zrodenia 🙂 Ked som bola na zdravotnej, mala som stastie vidiet cisarak a bol to teda zazitok. Gyndosi si navzajom stopuju cas, za aky to stihnu. Cim skor je babo von, tym vacsi frajer 😀

bergalm
12. jún 2013

to verim sok by to bol pre kazdu,ale pravdu povediac taky sok by sme s mm brali 😀 😀 😀

tinka9075
12. jún 2013

@lienka_1 ved to že 8 hodín ležat no ja som ten typ čo ležat bude určite 😀 😀 aj muž môže byt pri sekcii síce bude pozerat cez okno ale povedal že pôjde a uvidí ich skôr ako ja aké nespravodlivé 🙂 🙂 mne primár povedal že do dvoch minút je najlepšie vytiahnut bábo tak som mu povedala že pri dvoch máte na to 4 minúty tak sa smial že sa bude velmi snažit 🙂 🙂

bergalm
12. jún 2013

@lienka_1 ani sa inac nedivim ,ze sa biju velky fesacik to je a este aj mily no a na koniec este aj sikovny tak dufam,ze sikovnost mu ostane pri nas dalsich a Ty k nemu nechodis?

tinka9075
12. jún 2013

@bergalm ja som niekedy aj teraz ked chodím na sono lebo doki bábo pomerá a ja sa už chcem odíst a on mi povie že ešte druhé idem merat 😀 😀

ofrah
12. jún 2013

@inna74 ano, tie bolesti som mala pri prvom ivf

ofrah
12. jún 2013

@falin ďakujem a Ty si na tom ako?

lienka_1
12. jún 2013

@tinka9075 Ja som tiez pozerala cez okno a vedla mna umyty a prichystany druhy gynekolog meral cas. Som sa ho pytala, ci to sutazia, ta sa rehnil. ALe ze je pripraveny, keby boli komplikacie a hned by isiel na salu. Bol to pre mna velky zazitok, asi vacsi ako klasicky porod, to bol masaker 😀

lienka_1
12. jún 2013

@bergalm Poznam ho iba z videnia. Furt tam lieta hore dole. My chodike ku Koudelkovi. Vybral ho moj muz, ze tak seriozne nanho posobil. A ze Stelcl este taky zobak sa mu zdal 😀

tinka9075
12. jún 2013

@lienka_1 ja som fakt zvedavá ako to bude prebiehat muž už má kameru nachystanú aspon budem vidiet lebo ja to hlavné prespím 🙂 🙂

lienka_1
12. jún 2013

@tinka9075 Sa zobudis a budes mama 🙂 A uz to bude(vlastne je) laska na cely zivot 😉

tinka9075
12. jún 2013

@lienka_1 na to sa najviac teším konečne budem mama 🙂 🙂

lienka_1
12. jún 2013

@tinka9075 Mna vie vzdy poriadne zaboliet, ked mi niekto sem tam povie, ze zo mna by bola dobra mama 😔 Z nejakeho neznameho dovodu ma deti dost pocuvaju 😀 (mozno sa ma boja 😀 😀 😀 )

tinka9075
12. jún 2013

@lienka_1 my to máme podelené muž už povedal že on sa bude starat o dievčatko aj v noci bude stávat no uvidíme 😀 😀 a ja o chlapčeka ja som vždy len chlapca chcela a on dievča takto budeme mat obaja to po čom sme túžili 🙂 🙂

lienka_1
12. jún 2013

@tinka9075 Ked som teraz bola mesiac doma na Sk a videla svagra ako s malym pochoduje v noci po kuchyni, lebo ma koliky a dost place, tak to bolo take pekne. Svagor strasne falosne spieva, ale malemu sa to asi paci, lebo hned stichne, ked tak usi piliaco zatiahne 😀 😀 😀 A teta mala dvojky a tiez to mali podelene. Kym nakrmila jedneho, tak toho druheho ujo vozil v aute, aby nereval 😀 😀 😀 esteze benzin bol vtedy za babku.

tinka9075
12. jún 2013

@lienka_1 môj muž povedal že načo sme kúpili kočík ved ked budú plakat zoberie ich do auta a povozí 🙂 🙂

melisska
13. jún 2013

@lienka_1
@tinka9075 😀 x
Dobré ranko 🙂
Dnes bude vonku krásne, už aj je 🙂

tinkatinulka
13. jún 2013

Dobre ranko..
@melisska

melisska
13. jún 2013

@inna74
@ofrah držíme palceky, už sa zahryzkavaju, ak už nie su 🙂

melisska
13. jún 2013

@tinkatinulka aj ty nespis?

ria191
13. jún 2013

@strapula27 bože ty si to tak krásne napísala že "užívam si to" to sa mi fakt páči. Aj ja mám presne takú istú predstavu o tehuľkovaní čo prežívaš zrovna ty, ale ako sa poznám museli by mi dávať dithiaden alebo melatonín čo berú teraz kočeny 😀 😀 😀

ria191
13. jún 2013

@lienka_1
@bergalm ale mne sa páči Kouďák nie Štelcík

ria191
13. jún 2013

Dobré ránko dievčatá. Raňajšia kávička za nami

ria191
13. jún 2013

ale už držím hubu a idem makať

ria191
13. jún 2013

@tinkatinulka melatonín vyprchal?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre