Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
8. júl 2013

@dafy inak keby si chcela tak ťa naučím ř 😀 😀 😀 😕 😕 😕 .

amali
8. júl 2013

@ria191 ale može, ja som vedela v deň vkladu koľko budú mraziť 😉

ria191
8. júl 2013

@dafy pačmagy si vyložila hm 😀 😀 😀 ??? . Inak keby si chcela odreagovať, prísť na iné myšlienky, tak mi písni na teba si vždy nájdem čas

ria191
8. júl 2013

@amali to fakt??? to mňa vždy musia naťahovať ako gumu v trenkách kým sa im uráči napísať mail 😠 😠 😠

amali
8. júl 2013

@ria191 mne tiež potom písali mail, vklad som mala v nedeľu a hned v ten deň mi dr. Otevrel povedal koľko budú mraziť 😅
ale v podstate je to jedno len aby bolo čo mraziť

ria191
8. júl 2013

@dafy snaha bola prdíš na mňa čo??? Tak ja padám makať

a srdco pre teba 😀 ono ešte aj bliká, ale tu to nie je vidno

ria191
8. júl 2013

@amali presne tak 😀 😀 😀 to je najdôležitejšie

speranza1
8. júl 2013

@ria191 ahoj draha...sice som tu dlho nebola, ale nemam nic noveho... a co sa tyka mojho cvicenia..ach jaj volajako sa to veobec nehybe sme rom dolu... co ja viem.... neschudla som ani deko😀 a to uz cca mesiac sa stravujem zdravo a cvicim😀... co uz... a ty? ako sa mas?
@amali ahojcek... tak ako? kupila si si pekne saty na svadbu?

speranza1
8. júl 2013

@dafy.... G R A T U L U J E M 😵 😵 😵 😵 a zelam vela stastia 🙂

vrabcek24
8. júl 2013

@dafy jééééééj, super, krása, tak len relaxuj a budeš krásna tehuľka, tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dafy
8. júl 2013

@amali 7 mrazia 🙂

dafy
8. júl 2013

@ria191 neviem dneska asi brzdím nechápandel malý a čierny?? 😕 😕 😀 ani ti nehovorím naposledy pri odbere koprivka a teraz zase dnes som sa zobudila celá pupencová uz nemám na to nervy jak naschval ja len dufam ze mi to nejak neuškodí ☹ .....dakujem za krásne srdiečko 😀 ..nastávaju pre mna 2 dlhé týzdne 😝 😎 .....dufam ze sa pekne kazdý večer za mna modlíš drahá 😀 😀 😀

dafy
8. júl 2013

@lienka_1 lienočka držím silno päste 😉

ria191
8. júl 2013

@dafy MUDr. Otevřel aký je??? malý a čierny??? hm minule tam taký behal tak sa pýtam či to náhodou nebol on 😀 😀 😀 možno to bol Kozumplík 😀 😀 😀 bože to sú mená 😝 😝 😝 jafné dneska hodím ruženec 😀 😀 😀, ale ma ho musí niekto naučiť. Že sedem nanučikov jééééééééééééééééééj to opakuješ po tých vašich posmuhlých 😀 😀 😀???

ria191
8. júl 2013

@speranza1 tak to sme na tom rovnako ani gram, ale čo sa čudujem nechápem aký pako vymyslel čokoládu inak by som nemala nijaký problém s váhou nebyť tej hnedej drogy 😀 😀 😀 teraz fičím na horkej s chili papričkami mňam mňam mňam. Ja tiež nič nové iba tu občas otravujem kočenám život že dafča @dafy 😀 😀 😀 . A do KETuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa mi strááááááááááááááááááááááášne nechce 😕 😕 😕

melisska
8. júl 2013

@dafy krása a teraz 🤐 🤐
Aj nám zamrazili na6 deň 😉

ria191
8. júl 2013

@dafy to ma teší, že ma dneska zastupuješ 😀 😀 😀 nemusím byť len ja vždy za "blondínu" 😀 😀 😀. Nechceš naučím ťa ř 😀 😀 😀 . Dôjdi dáme kááááááááááááááááááááááááááááááááááááávičku 😀 😀 😀

melisska
8. júl 2013

@dafy Wau 7 tak to je krása 🙂 tie injekcie boli plodné 🙂 😀

ria191
8. júl 2013

@melisska psssssssssssssssssssssst ????? aby sme nič nezakríkli ???????????????????????????? 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

melisska
8. júl 2013

@ria191 malý čierny to bude kozumplik či ako sa volá 😀

ria191
8. júl 2013

@melisska ktohovie čo si vlastne dafča pichala 😀 😀 😀 potvora neprezradí 😔 😔 😔

melisska
8. júl 2013

@amali ako bolo na svadbe ? 🙂
My ideme v piatok do ke tak asi pojdememrknut oproti baumaxu 😉

ria191
8. júl 2013

@melisska toľko snívala o Marcelovi, že sa aj vajcá zľakli 7 KETov to je dosť čo povedať chudák Marcel 😝 😝 😝

melisska
8. júl 2013

@ria191 ja pár injekcií poznám čo si pichla 😀 😀 😀 ostatné ??? No neviem 🤐

melisska
8. júl 2013

@ria191 to to 😀 pripravila mu prácu, aby si nemyslel,ze sa jej len tak zbaví 😀

bergalm
8. júl 2013

@dafy ahoj bola okolo 10.00hod neviem nahodou ci si nesedela vedla mna moja 😀 😀 😀

dafy
8. júl 2013

@ria191 to bude asi tým že dievčatá ktoré mi tie injekcie poslali mi chceli dopriať vela vajok ,,,DAKUJEM 😉 😉
Otevrel je vysoký svetlé vlasy? 😕

melisska
8. júl 2013

Môžem si sem tam zobrať magne b6 šumivé? Tehulky?

dafy
8. júl 2013

@bergalm čosí veruze o desiatej som tam bola 😀 a to ktorá si bola?? bolo ich tam vela

dafy
8. júl 2013

@melisska ano ja som to brala stale skoro 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre