Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

annetty
12. aug 2013

@nelly3 este ze ta mame 🙂 Len ho prinies....😉 Na buduci rok by som ho uz potrebovala 😀

nomxxx
12. aug 2013

dievčence, tak prvý telefonát a našich 5 fazuliek zatiaľ žije, určite vydržia do piatku a 2 z nich si donesiem domov 🙂 ...sa tešíííím 🙂

sarasota
12. aug 2013

@nomxxx super nech sa krasne delia 🙂

melisska
12. aug 2013

@nomxxx tes sa 🙂

nelly3
12. aug 2013

@nomxxx
ja som mala tiez 5, takze vsetko bude oki, dve vlozili, jedno ostalo na KET, ostatne boli slabe, v brne slabe uz potom nemrazia ako na SK, tam vsetko co sa da 😠

gaga83
12. aug 2013

Baby u mojich rodicov sa motaju uz 3 tyzdne 2 bociany, raz u jedneho sudesa potom u druheho a na strechu mojich rodicov nie. Cice sa ten bocian kukal na mna ale neprisiel =(.No dufam ze si to este rozmyslia , zacinam za chvilu stimulku. Tak vam vsetkym prajem aby ste videli bocianokov;););)

tinka9075
12. aug 2013

Babenky posielam vám tohto krásavca nech prinesie šťastie 🙂 🙂

dafy
12. aug 2013

Dievčatá už som vybrala pre nás kočiarik 😀 😀 😀 http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

dafy
12. aug 2013

no nech sa páči tento berem 😀
@sarasota

jahoda333
12. aug 2013

mne poistovna preplatila cely soft do 2tyzdnov som mala peniazky na ucte mam vseobecnu zdravotnu poistovnu 🙂

pixie18
12. aug 2013

ahojte, chcem sa opytat, za aky cas posielaju z RF mail o mrazeni embryii. Pri predchadzajucom pokuse nam nic neostalo na mrazenie a mail o tom prisiel dost neskoro po ET (tyzden aj viac). Tak ma zaujima, ci ked je co mrazit pride mailik skor. ET som mala v sobotu, ale este mi nic neprislo. Vdaka 🙂

nelly3
12. aug 2013

@pixie18
neboj pride ti to tento tyzden 😉

zuzankaamario
12. aug 2013

Ahojte, kočeny chcem sa vás opýtať či mi neviete náhodou poradiť či poisťovňa prepláca umelé oplodnenie aj v Brne. Ešte som nebola ani na jednom takže som nečerpala ani jeden pokus a chcela by som vediet či by mi dačo preplatili ďakujem vám za odpovede 🙂 kedže som už bola na IUI v Bratislave tak ma to tam už vôbec neláááka ☹ chceme skúsiť Brno

gerdusha
12. aug 2013

@pixie18

Nam prisiel mail za tri dni

nelly3
12. aug 2013

@zuzankaamario
ano preplaca, musis si to ale najskor ty cele zaplatit a potom poziadas zdravotnu poistovnu o refundaciu nakladov, preplati cca okolo 1000€, vseobecna a dovera, union myslim ze nie.

zuzankaamario
12. aug 2013

@nelly3 dakujem🙂potešila si ma 🙂super sprááva pekný dník ti prajem🙂

stastenka42
12. aug 2013

@tinka9075 taky nas sprevadzal cestou do brna ked sme isli pre babulky...

vivianamk
12. aug 2013

@zuzankaamario ahoj, ja som bola prave tento tyzden podať fakturu z reprofitu spolu s prijmovými dokladmi,, dokladmi za lieky ktore som si na stimuláciu sama kupovala tu na SR a správu o vložení a so ziadosťou som to podala poisťovni. ze to schvaľuju a uhradzaju, tak uvidime kolko z toho. drzime palce

zuzankaamario
12. aug 2013

@vivianamk dakujem si zlatá a bola si spokojna?aký je tam prístup lebo v Ba som si pripadala ako na bežiacom páse ako noo dobre dalšia asi tak 😢 celéé zle mala som s toho ich prístupu depky ☹

staga
12. aug 2013

@sarasota Ahoj, uz sme konecne doma 🙂 takze doma mame krasnu 2930g a 49cm slecnu Sofiu. Je nadherna a velmi je dobrucka. Vsetky snazilky pozdravujem a prajem iba stastne konce.

jahoda333
12. aug 2013

@zuzankaamario ja som tiez bola v gynfive v blave ale pristup ako ty sama vravis k nicomu spravali sa tam ku mne ako k nejakej handre nikdy viac kdezto v brne su mili vsetci a citila som sa tam aj s manzelom vyborne a boli sme velmi radi ze sme presli do brna bola to ta najspravnejsia volba kedze v Ba tahaju len z lud 😉 i peniaze naopak v brne sa snezia pomahat moj nazor a nazor asi vela parov.

zuzankaamario
12. aug 2013

@jahoda333 noo a ja som bola tam až už nikdy viac ☹ bola som len znechutena a stresovana júúj tak supiš 🙂 na brno zatial čítam same dobre veci takže idem dotoho dakujem ti za tvoj nazor 🙂si ma pozbudila som sa báála že je to už všade take hrozne 😒

pixie18
12. aug 2013

@nelly3 @gerdusha dakujem za info. tak budem cakat a dufam, ze mailik pride s pozitivnou spravou 😉

jahoda333
12. aug 2013

@zuzankaamario nienie v Brne su uplne suprovi lekari a to uz nieco znamena ked moj manzel sa tam citil vyborne. 😉

sarasota
12. aug 2013

@staga srdecne gratulujem k dcerke zelam jej vela zdravicka a Bozieho pozehnania.Maminka a tatinko uzivajte si kazdu sekundu stravenu v rodinnom kruhu. 🙂

sarasota
12. aug 2013

@dafy tak taketo faro by som brala no uvidime 😉

melisska
12. aug 2013

@staga blahoželáme a prajeme veľa zdravicka 🙂

jalaura
12. aug 2013

@nelly3
@nomxxx baby a cim ste stimulovali ked obe ste mali 5?🙂

vivianamk
12. aug 2013

@zuzankaamario no my sme sa rozhodli po trojročnom snažení na odporučanie dobrej kamošky čo ma z reprofitu dvojičky, ze ideme aj my do toho, niet čo odkladať kvoli veku. a tak sme boli na 1. IVF , pristup max.ochota, uplna otovrenosť, človek sa popyta všetko otvorene. v podstate je jedno ktoremu lekárovi pôjdeš podla mna, všetci su prijemní a perfektní. my sme mali dr.kurecovú, robila mi aj odber, ale vklad mi robil sluzby konajúci lekár, to sme boli v nedelu z rana. tak to dobre vyšlo. dali sme si vloziť dve, ked boli zrele , aj ked nam odporučali len jedno kedze je to prvé Ivf.
tak drzim palce papa

bergalm
12. aug 2013

@sarasota tak toto je aj u nas sarasotka mm to robi tiez a clovek sa potom citi 2krat horsie 😉 ale neboj tentoraz bude viskat od radosti 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre