Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
15. aug 2013

Hello,
unavena unavena unavena, asi kvoli utrosu a v noci potim potim....ale neviem co si mysliet....
a ziadne pichanie zatial nikde.... 😒
Co ste citili babulky tehulky vy? 😕
Neviem ci tie moje bublinky boli az tak silne ked su oznamkovane dvojkou? dnes treti den po ET, davam pozor ale zijem normalne, nelehonim na gauci 😝

lienka_1
15. aug 2013

@mimika1973 Cau Mimi! Kasli na priznaky a ver bublinkam 🙂 Aj melliskino embrusko mrazili ako dvojkove a bolo to vitazne 🙂Kolko dnovu kultivaciu si mala? A este si na Sk alebo uz v Fr? Inak, unava je jednym z najcastejsich priznakov tehu. Drzim silno palce 🙂

nelly3
15. aug 2013

@lienka_1
tak potom ja som asi stale tehulka lebo som unavena casto 😀

nelly3
15. aug 2013

@mimika1973
presne kasli na priznaky, kedy mas testovat?

mimika1973
15. aug 2013

@lienka_1 joj rada by som veru verila 😉 Dakujem lienocka za povzbudenie! 😵
PK piaty den. Mala som 3 embryjka, ale to tretie bolo len 6bunkove na piaty den, tak zostali len 2 do vkladu, EB/2 a CM/2 co sa zohrievaju ak este su, v brusku 🙂
Este sme na SK veru, len prve dni vkladu sa clovek nudi, ked ziadna namaha, ale aspon uz tak nie je moc horuco a nelaka ma to kupat! 😀 Som si to uzila minuly tyzden trosku, teraz mi tato teplota vyhovuje dobre 😉
Uvidime, ale uz mi lepka, testovat az 24 mam...

lienka_1
15. aug 2013

@nelly3 ja sa obcas citim ako Sipkova Ruzenka, tak by som spala 😀 Ani ten moj princ ma nevie zobudit, moze bozkat kolko chce 😀

mimika1973
15. aug 2013

@nelly3 ty tiez cakas na vysledok teraz? volako som mimo obrazu, sorry
Testujem 24....neviem, ci sa tam dole daco deje, vcera len taky silny krc som mala az do kostrce, ze som si musela dat ibuprofen 400! a to som bola prave v jednom obchode, sla som odtial do auta ako taka babka cela skrcena v krci, fuuuu, som bola riadne vylakana veru...ale ibuprofen zabral, aj ked neviem ci som to mohla brat, ale ta bolest to sa nedalo vydrzat ☹

falin
15. aug 2013

@tinkatinulka - a uz ti ten menopur nezostal? akoda ze som sa vcera rano nepozrela do temy mam/nemam lieky 😔

@ria191 - ahoj stratena princezna. Kdeze si? nepracuj tolko 😎

mimika1973
15. aug 2013

@falin ahoj mojka ako sa citis? mate este mrazacika? urcite to uz raz vyjde, musiiii!!!!! 😉

falin
15. aug 2013

@mimika1973 - ahoj mimi, neboj aj 2 -kove sa mozu krasne ujat. Drzim palceky, nech je vsetko ok. 😉
Inac po utrose som bola aj ja riadne ospata 😖

tinkatinulka
15. aug 2013

@falin mala som navyse len merional a ten hned potesil jednu Reprofitacku 🙂

falin
15. aug 2013

@mimika1973 - na figu 😝 , ale musim zohnat lieky a ist dalej. Nic ine nam nezostava. Co budeme cakat, cas leti ako blaznivy a rocky pribudaju 😝 . Mrazacika zial teraz nemame, mali sme 4 embryjka, 3 sme vlozili a jedno nebolo dobre, uplne pomalinky sa vyvijalo 😢

falin
15. aug 2013

@tinkatinulka - v podstate mne je jedno menopur / merional. Musim nejake zohnat pred dalsou stimulkou. Ale som rada ze potesil reprofitacku 😉

nelly3
15. aug 2013

@falin
no bola som v lekarni teraz pri mojej praci (prednadrazie) a ihly nemali, nic idem na polikliniku ako si pisala, skoda, vcera som tam bola v lekarni a zabudla som, hlavne, ze som to mala aj na listku napisane 😀 ale ved este tyzden mam cas.
ja by som tiez potrebovala cca 2 ks menopuru lebo mam len 18 ks a neviem ci si vystacim.
@mimika1973 ja este len koncom augusta idem stimulovat 😉

ria191
15. aug 2013

kočule ja fakt nemôžem chodiť na koňa je mi z toho veľmo smutno iba občas spravím kuk, ale reagovať takmer nemôžem iba občas 😀 😀 😀
@nelly3 nelča ja ti potom tie dva helfnem nerob si starosti 😀 😀 😀

tinkatinulka
15. aug 2013

@ria191 chybas nam 🙂

nelly3
15. aug 2013

@ria191
ja ti potom dam orgalutran ak mi ostane 😉

nelly3
15. aug 2013

hallo baby kde ste? ja som v praci este 2 hodky 😠

nomxxx
15. aug 2013

dievčence, dá sa platiť v RF kartou?

falin
15. aug 2013

@nelly3 -ak budes potrebovat, tak poskytnem merional, ja mam teraz aj tak pauzu, ale uz sa obzeram po liekoch do zasoby 😎

falin
15. aug 2013

@nelly3 - pracujeme 😀 😀 😀

falin
15. aug 2013

@nomxxx -ano da sa

nomxxx
15. aug 2013

@falin super, ďakujem za info 🙂

nelly3
15. aug 2013

@nomxxx
da sa ako pise falin, ja tiez vzdy len kartou platim, mas aj lepsi kurz ked platis kartou ako keby si si menila v banke 😉

stastenka42
15. aug 2013

@mimika1973 tak ja som ziadne pichanie nemala,tiež som na to cakala...skorej krize a brusko ako na mrchu..jedine prsia..a netehotne sa citim doteraz....nic mi nieje. Tak sa nespoliehaj na tehupriznaky...kazda sme ina...neboj si tehu a basta!!!!

bergalm
15. aug 2013

caute babule mam taky dotaz moze mi niektora v skratke opisat ako prebieha IVFminim.?myslim tym kedy sa fici na kontrol.sono?kedy je odber a kedy vklad a kedy sa testuje?samozrejme cca len orientacne musim sa zariadit v robote diky moooc

tinna13
15. aug 2013

@bergalm sono je na 8 den, odber vacsinou na 12,13 den. Nasledne vklad podla toho ci PK, tak bud 3 alebo 5 den. Test sa robi o 12 dni po vklade 🙂

bergalm
15. aug 2013

@tinna13 dakujem

bergalm
15. aug 2013

a este 1otazocku kde je lepsie kupit lieky u nas?alebo v CZ?ja mam vycerpany 1IVF na SK refunduju mi aj blocky od liekov?konkretne Merional

tinna13
15. aug 2013

@bergalm ja som ich doteraz vzdy dostala v RF a zvysok som si kupila v ich lekarni. Faktury a bloky som prilozila k ziadosti o refundaciu a poistovna preplatila.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre