Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
20. aug 2013

@vrabcek24 Aha to si ma ty dala pozdravovat po nej 🙂 dakujem 😵
Bývaš v krompachoch ?

bergalm
20. aug 2013

@falin ahoj no mam len recepty ale lieky este nie na recepte mam 2 krat po 10ampuli merionalu a v protokole mam 12ampul tak vaham ci mam vybrat 2balenia alebo 1 +2samostatne a co ty?uz si aspon troska v pohode? 😀

melisska
20. aug 2013

@amali kde si moja ??? Niejako sa neozyvas 😒

stastenka42
20. aug 2013

@tinna13 super krasne🙂🙂🙂

bergalm
20. aug 2013

@yanka1 neviem nepisal mi nic take ja este nemam ani lieky doma mam len recepty a v lekarni sa ked tak opytam mne poslal len protokol mailom a to je vsetko nemam tucha ako sa to bude pichat ja mam este cas dnes som este len 7DC takze este nestresujem a neviem Ti poradit ☹

bergalm
20. aug 2013

@dafy supeer myslim,ze je to tam

ria191
20. aug 2013

@melisska zase bude ťuťu muťu udobrovačka 😀 😀 😀

ria191
20. aug 2013

@tinna13 veru to bude prekvapčo. Toľko rôznych výšok HCG tu bolo a vždy iný výsledok, že niekedy sa môžu tabulečky strčiť vieš kam 😀 😀 😀

strapula27
20. aug 2013

@melisska aj ja na nu cakam a myslim,ze ako dopadla...

ria191
20. aug 2013

@tinkatinulka zatrtkáva sa 😀 😀 😀 , ale nie zase som len nakukla a už som v tom až po uši a robotka stojí uffffff to zas budú stresy. Kua chcela som pokakaný jeden jedinký deň dovolenky a hovno hovno zlatá rybko môžem iba snívať a to ma doma čakajú zalievačky na plot ja si to radšej .......... 😠 😠 😠

melisska
20. aug 2013

@ria191 už ma sere...somar

melisska
20. aug 2013

@strapula27 však tam išla ráno? Už by mala byť doma
Ty si si kupovala glukózu?

melisska
20. aug 2013

Práve si dávam nanuk, môžem jesť len do 18:00

ria191
20. aug 2013

@melisska chlonce chodí do šenku fajčí a nenosí prachy ???

melisska
20. aug 2013

@ria191 toto vobec nie buzeruje ma ako malé decko 😠, neviem či to pochopis, ale nesmiem si nic kúpiť, kym o tom nevie on....ja si pripadam niekedy ako pic......

ria191
20. aug 2013

@melisska tak potom pohoda klídek tabáček 😀 😀 😀

stastenka42
20. aug 2013

Dnes mam zly den...boli brusko vela,vela:'(:'(:'( lezim skrutena a neviem co si mam mysliet...

ria191
20. aug 2013

@stastenka42 tehuľky naše ti poradia neboj sa

melisska
20. aug 2013

@ria191 a ja si kupujem ked na to príde kričí, a ze sa budem mať ako som chcela,...sama si di vybrala....jebn....

melisska
20. aug 2013

@stastenka42 skús si dať magnezium, a nohy hore, môže bolieť bruško, aj ked mna nebolelo

ria191
20. aug 2013

@melisska jafné chápem treba hodiť za hlavu. Aj u nás fičí formulka : veď si vedela koho si berieš 😀 😀 😀 tak čo sa rozčuľuješ 😀 😀 😀 .

nomxxx
20. aug 2013

dievčatá, tomu neuveríte, prvý krát máme snehuliakov - mail z RF "chtěli bychom Vás informovat, že další kultivovaná embrya byla vhodná k mražení a máte z tohoto cyklu zamražena 3 embrya ve stádiu blastocyst." ...tancujem 😀 😀

melisska
20. aug 2013

@ria191 ja ju použijem tiež 😀 ved si vedel koho si beries , tak čo sa rozculujes🙂D a on mi povie, praveze nevedel...ako ho poznám
U nás sa schyľuje k dažďu

stastenka42
20. aug 2013
melisska
20. aug 2013

@nomxxx super len si zatancuj 🙂 kety su úspešnejšie ako softy 😉

nelly3
20. aug 2013

@melisska
to snad nie, ja idem teraz na cerstve, obe su uspesne a hotovo 😉

nelly3
20. aug 2013

@nomxxx
uzasne, moc potesi a kolko si mala pri opu?

strapula27
20. aug 2013

@melisska ano,ja som si kupovala glukozu

sarasota
20. aug 2013

CAKATELKY NA //
@stastenka42- pozitivny testik HCG-7200
@vivianamk-pozitivny testik HCG-1875
@gerdusha
@tinna13 - pozitivny testik HCG-789
@bergalm posielam srdiecko pre ubolenu dusicku
@dafy- pozitivny testik
@sarasota
@mimika1973
@nomxxx

sarasota
20. aug 2013

@dafy gratulujem uz bude iba silniet 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre