Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
26. sep 2013

@miscok ja keď som prišla na pohotovosť a primár ma zbadal len rukami zalomil spravil sono a hneď ma prijal 🙂 🙂 mne vytiahli aj vodu z brucha a veľmi zle sa mi dýchalo 😒 keď som volala do GF tak mi doki zahlásil že ved do nemocnice som nemusela ísť no čistý debil budem čakať kým sa mi niečo stane 😒 😒 len v RF je to super tam ti poradia 🙂 🙂 nie ako v sk centrách 😖 😖

bergalm
26. sep 2013

@lusipe my sme v Brne najprv skusili 2krat IUI a teraz soft tak uvidime bud rada,za ste BA obisli mm bol nahnevany na nich od zaciatku 😀 uz sa tam nikdy nevratime 😀

melisska
26. sep 2013

@nelly3 jasné moja 😉
@gaga83 dobre 🙂
@miscok ja papam od začiatku len prírodné vitamíny

miscok
26. sep 2013

@melisska Meli a ake konkretne?

miscok
26. sep 2013

@tinka9075 Fuu,tak to si mala horsie stavy ako ja.Nezavidim,staci mi pasovat sa s tym,co mam ja ☹ Keby to tak radsej vsetky baby obchadzalo,beztak si vytrpime dost.

melisska
27. sep 2013

@miscok jablká, pomaranče, hrozno,nektarinky, slivky,čerešne, hrušky občas banány- tie mi nechutia, denne aj zeleninu 😉

falin
27. sep 2013

dobre ranko 🙂

@bergalm - krasne babuliatka ste mali, super. Drzim silno palce, toto vyzera nadejne 🙂

@tesy - za malo 😉 . Ohladom lekarov, no oni su tam dobri vsetci. Ja chodim Stelclovi a som spokojna, este si baby chvalia Machaca a Koudelku, to je to "hlavne trio", ale pocula som dobre ohlasy i na Kurecovu, Vitouskovu a Otevrela. Prajem spravny vyber 😉

@miscok - jej, si ma velmi povzbudila ze aj so zlym spg sa deju zazraky 🙂 Lebo mi mame tiez velmi zly spg. Ak by ti nevadilo, neposles mi do ip ake ste mali hodnoty (zo spravy o ET) nech porovnam s tym nasim poslednym

jomini
27. sep 2013

@vivianamk ahoj prosim mozem sa opytat z akeho dovodu su bola na hystoskopii. Kde ti to robili a ako to prebieha? Dakujem

falin
27. sep 2013

@zuzanka05 - ahoj zuzka, RF je super volba, uvidis ze ten pristup sa neda s Ba porovnat. Vymenný listok od gynekologa nepotrebujes, tak isto nepotrebujes v centre v Ba povedat ze od nich odchadzas, jednoducho tam prestanes chodit. Niektore dievcence si pytali dokumentaciu zo slov.car-u. Ale staci co mas doma spravy o stimulke, cim si stimulovala, ako dlho a kolko bolo z toho vajicok. Dalej je dobre prisniest partnerov spg alebo sa pred konzultaciou objednat na spg v Brne (cenu za spg neviem). Ak mas spravene nejake dalsie vysetrenia (genetika, hematologia, endokrynologia, imunologia), tak prines kopie sprav. V Brne preferuju soft ivf, je to stimulacia s nizkymi davkami hormonov, nemusis cakat 3 mesiace medzi ivf. Cize sa kludne uz teraz objednaj na konzultaciu, uvidis ze z ich pristupu budete spokojni

sally2401
27. sep 2013

@ikuska ideme ráno z domu mi to máme 2 hod. cesty od domu po RF a to nechodíme po dialnici, ja bývam 20 km od českých hraníc, ale chodíme cez hr.prechod Holíč-Hodonín je lepšia cesta. Ty budeš spať v Brne?

speranza1
27. sep 2013

@falin falin...uz by sa nam to malo podarit obidvom nemyslis? 🙂 .... ty kedy ides do toho?

speranza1
27. sep 2013

@nelly3... nellinka..nam to skor na koniec novembra...a na amh sa vykasli.. uvidis ze teraz budes mat "vajec.".. habadej.... som si ista... 🙂 😉 😀

speranza1
27. sep 2013

zeny... co to? nikto nic???? ajaj..kazdy pracuje o dusu.... 😉 😀 🙂 ... tak vam prajem pekny piatok....paaaaa

dalida
27. sep 2013

@melisska dakujem za super davku teh. virusu. 😉 Po tomto sa na mna uz cosi musi nalepit 😉 Bambule, mam problem ☹ Neviem, ci som si nieco "tam dole" nezaniesla pri vkladani utrosu. ☹ Troska to stipe... a uz ani nehovorim o "dupke". Po naduvani, je uz na ustupe sa mi asi urobila zlata zila 😢 Sakra to boli 😢 Dnes idem do lekarne... Nikdy som nemala taketo problemy 😖

melisska
27. sep 2013

@dalida na zlatú zilu faktu Masticku 😉

dalida
27. sep 2013

@melisska dakujem, moje. Vypytam si ju v lekarni. Uz som z toho hotova 😖

melisska
27. sep 2013

@dalida nebuď hotová, to je este len začiatok 🙂

lusipe
27. sep 2013

dobre ranko dievcata, prosim je mozne merional pichat aj vecer?...alebo len rano?

ikuska
27. sep 2013

@sally2401 ahoj, my to mame 2,5 hodiny cesty a uvazujeme ze prespime, ale este neviem presne kedy bude ten embryotranfer lebo stale prizvukovala ze je to len predbezne. My chodime cez drietomu.

miscok
27. sep 2013

@lusipe Ja som pichala len vecer.Viac mi to casovo vyhovovalo.Mne v RF povedali,ze je jedno kedy,len mas dodrzat hodiny potom zakazdym.

miscok
27. sep 2013

@falin Poslala som ri do IP.Zazraky sa deju,netreba zufat.

melisska
27. sep 2013

@lusipe ja som vždy pichala večer a bilo stale super 😉 podľa mňa na tom nezáleží ale na tom aby to bolo presne v ten istýcas, aj ked niekto odporúča ráno 😉

sally2401
27. sep 2013

@ikuska to je nejaké divné, mne povedala hneď v stredu že na nedeľu 08:30.

bergalm
27. sep 2013

@sally2401 jeee Ty si z Myjavy?ja som zo Senice som rada,ze tu je dalsia Zahoracka 😉

nelly3
27. sep 2013

@ikuska
aj ja to mam 2,5 hodky jedna cesta a nikdy sme tam neprespavali, to sa da zvladnut cesta, nic hrozne 😉

ikuska
27. sep 2013

@sally2401 no ja mam len jedneho bojovnika a mala som ist v sobotu ale ze maju v sobotu vela toho, tak ma dali na,nedelu, ale to je 4.den, o jednej mam znova volat tak uvidime co povedia.

ikuska
27. sep 2013

@nelly3 jasne, nie je to nic hrozne ...

ikuska
27. sep 2013

@lusipe ja som pichala tiez vecer,o 17.00

sally2401
27. sep 2013

@bergalm jéj, moja sestra žije v Senici, a mám tam aj rodinu, ale toto si troška posrala s tým že Myjava je Záhorie, na toto som alergická od vtedy ako som chodila na SEŠ do Senica.... 🙂 😉

sally2401
27. sep 2013

@ikuska jaj tak preto, lebo ja mám nedeľu 5 deň, takže PK.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre