Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
30. sep 2013

@sally2401 to mas super ja som mala pri vklade sliznicu len 7mm ale Stelcl povedal,ze je to dobre tak neviem. Kazal mi estrimax brat dalej aj euthyrox kvoli TSH beries ho aj Ty?

melisska
30. sep 2013

@bergalm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bergalm
30. sep 2013

@dafy jaj je to nas naj naj sen ,aby tam boli // uvidime no tak nic budem cakat a ked do oficialneho testovania nepride tak napisem Stelclovi ze co a ako 🙂

bergalm
30. sep 2013

@melisska dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

bergalm
30. sep 2013

@manita no skusim ju kupit ked pojdem do mesta asi zajtra dakujem 😉

ikuska
30. sep 2013

@bergalm @sally2401 babulky vam pri Et merali sliznicu, ja mam v papieroch ze 9 mm, ale nemeral mi ju, teda aspon o tom. neviem. 🙂

bergalm
30. sep 2013

@ikuska no mne Stelcl po vklade hned povedal,ze sliznica bola dobra a v papieroch mam 7mm co sa mi zda malo po estrimaxe tak neviem.Ale beriem to uz s nejakou rezervou kedze Otevrel videl 5folikov a Pospisilova vytiahla 12ks 😀 mylit sa je ludske ked povedal,ze bola dobra tak uvidime 😀

kacenkab
30. sep 2013

Baby este ma napadlo, nevadi ked idem sama na ten vklad? Moj pritel dnes nemoze a zda sa mi to v pohode, ja rada soferujem , nemam z toho stres

kacenkab
30. sep 2013

@bergalm ja som tiez uz pocula, ze to neikedy nie je rozhodujuce, malo by to byt v pohode, j tiez zvyknem mat nizku sliznicu, a nestersovat sa je dolezitejsie 🙂

bergalm
30. sep 2013

@kacenkab no tiez si myslim,mame dost z toho cakania a nie si pridaavat este z nejakej sliznice 😉 😉 😉 beriem to tak ako povedal doki ved on sa tomu najlepsie rozumie nema zmysel sa tym az tak zaoberat 🙂

kacenkab
30. sep 2013

@bergalm inac ja ti poviem tak ze ja som jedno dieta pocala prirodzene a vynosila a porodila a furt sa pamatam, ze aj pred tehom aj po tehu furt my pri prehlaidkach gynekolog hovoril ze tu sliznicu mam nizsiu 😎

sally2401
30. sep 2013

@ikuska áno merali mi ju Koudelka, pre transferom a povedal že je v poriadku, a potom v správe som mala 10, som rada lebo pri KET som mala problém nechcela mi narásť ani po extrimaxe, sme 4 mesiace odkladali KET kým bola dobrá v apríli bola 7, a bola som tehotná len na začiatku 9 tt MA.

sally2401
30. sep 2013

@bergalm ja beriem iba extrimax 1-1-1.

nelly3
30. sep 2013

@kacenkab
ja som bola tiez sama na vklad a v pohode 😉

falin
30. sep 2013

@bergalm @sally2401 @ikuska dievcence silno drzim palce 🙂

bergalm
30. sep 2013

@falin dakujem moc

bergalm
30. sep 2013

@sally2401 takto to beriem aj ja ale k tomu utros a euthyrox zacinas aj nieco citit?ja moc nie veru ☹

falin
30. sep 2013

@kacenkab - drzim palceky, nech sa ro krasne emryjko pekne zahryzne 😉 . A na ET kludne mozes ist sama, ak ti nerobi soferovanie stres, ako pises, tak v poho 😉

falin
30. sep 2013

@nelly3 ahoj nelus 🙂

amali
30. sep 2013

poradna dopadla dobre.....dalšia kontrola o 2 týždne 😉

sona_fit
30. sep 2013

Ahojte dievčatá, tak som bola prvý krát v Reprofite, a nariadili mi len taku vraj soft stimuláciu liekom Clostilbegyt. Ked som ale citala pribalovu info, tak vraj max. 1 tabl. a neprijemne vedlajsie ucinky a ja mam brat 5 tabl. denne (2-1-2) a vraj sa nemam cudovat ked budem dvojmo vidiet atd.
Brali ste niektora taketo davkovanie a aky ste mali vysledok?
Vdaka za info

kacenkab
30. sep 2013

@nelly3
@falin diki baby ja len tak pre istotu sa pytam

kacenkab
30. sep 2013

@sona_fit ja som tak brala clostil teda nepamatam si take neziaduce ucinky, akurat clovek je taky precitlively z tych hormonov, mala som dve vajka, ale ja mam velmi nizke amh aj pri vysokej davke hormonov som mala len dve vajka, pre mna sa mi zdal byt tento clostil lepsi, mali by byt kvalitnejsie tie vajka

tinkatinulka
30. sep 2013

@sona_fit ahoj mala som tento protokol a velmi dobre som reagovala ale ja som este pridavala injekcie 🙂

sally2401
30. sep 2013

@bergalm ani ja nič necítim, okrem toho že ma ešte po stinulácií bolia vaječníky, a neviem prečo trocha ešte aj dnes špiním, aj včera po vklad som ešte som nikto po vklade nešpinila

sally2401
30. sep 2013

@sona_fit ja som brala teraz 2-2-2, + 4 injekcie merional, a odobrali 8 oocytov a 7 sa oplodnilo.

sona_fit
30. sep 2013

@tinkatinulka
@kacenkab
Tak Vám ďakujem dievčatá za info, je som už bola celá v strachu že čo to so mnou urobí. Mám totiž okrem iného endometriózu, a mám dosť veľké bolesti aj pri obyčajnej ovulácii, bez liekov si to ani neviem predstaviť, tak reku čo to so mnou spraví. Som u dr. Macháča a tak dúfam že vie čo robí 🙂
Začínam tak o 1+1/2 týždňa! 😉

tinna13
30. sep 2013

Baby prosim vas tie ktore sa vyznate v hormonovch stitnej zlazy? TSh hormon mam 0,063. Rozpatie je od 0,35-5,1. Co to znamena? Mala by som brat euthyrox? Endokrynolog ma dovolenku ☹

tinkatinulka
30. sep 2013

@sona_fit sj js dom u štepána 🙂 on vie čo robííí

tinkatinulka
30. sep 2013

@tinna13 euthyrox je na zníženie TSH

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre