Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
9. nov 2014

@gagirl KET byva uspesnejsi ako ET, zabudni na neuspech a skus teraz verit 😉
ale viem ake je to tazke vsetko.............ja som bola tiez taka ze som sa radej dopredu zmierila s neuspechom, ale nakoniec som zistila ze to nie je dobry pristup, a posledny krat som si vsugerovala ze sa to podari,a nakoniec sa to aj podarilo 🙂

misenaf
9. nov 2014

@gagirl ja chodim do iscare a je to mok 2.vklad aj 2. Ivf vkladali peknu exp.blastocystu.Mam 1 mrazaka

gagirl
9. nov 2014

@ludinka ano..to je pravda..musim sa to aj ja naucit ..aj ked je to tazke..dakujem ..🙂

gagirl
9. nov 2014

@misenaf aha..ja som mala 1ivf a dva vklady tiez na Sk..nic z toho..a teraz 2ivf druhy vklad v Brne
.mi uz ale nemame mrazacika..rozmyslas nad Brnom?

ingrid0105
9. nov 2014

@haimi ale bude vidiet moja a mozno aj dve srdiecka, nechaj sa prekvapit 🙂

ingrid0105
9. nov 2014

@gagirl aj Haimi tomu neverila a pozri je tehulka, klud bude to dobre 😀

gagirl
9. nov 2014

@ingrid0105 bodaj by to tak bolo..dakujem🙂

ingrid0105
9. nov 2014

@gagirl a ty si z GA ? ja som z Velkych Ulan 🙂 silno drzim palce 🙂

misenaf
9. nov 2014

@gagirl ano silno uvazujem nad brnom.Len teraz ako iscare lupol babis tam budu nejake zmeny od januara tak uvidim Co vas vyslo Et v brne s liekmi a mrazenim?komu tam chodis?

gagirl
9. nov 2014

@ingrid0105 ano..som z Ga..vo V.Ulanoch som mala babku..chodievala som tam casto..este tam mame rodinu ale uz tam tak casto nechodim..a ty odkedy chodis do Brna?

ingrid0105
9. nov 2014

Ja som 1 IVF absolvovala v GF v BA, ale odtial nohy na plecia a teraz Brno ale Helios a vcera som zacala stimulku

bergalm
9. nov 2014

@lemoni86 ahoj no testla som vcera a test bol taky isty,ako v Piatok ,takze uz nebudem az 12teho RF ako mi kazal Marcelino a potom sa objednam tu na krv.Citim sa fajn len zase ta plynatost,mm sa smeje vzdy ked si ludovo povedane PRDNEM a sem tam tie bolesti brucha ,ale da sa to vydrzat teda az na ten Piatok to bol brutus.......ale tak co uz sem tam prsia ale nie nejako moc

bergalm
9. nov 2014

@gagirl hlavu hore,ja som pri 1tehu nemala ziadne priznaky a ked mi doky v 6tt ukazal srdiecko nemohla som tomu uverit,tak ver ver,ja tiez uverim az ked to znova uvidim na monitore,dovtedy to beriem s velkou rezervou i ked v kutiku duse mam radost,ale je to po tom vsetkom ine 🙂

benny11
9. nov 2014

tak to bol včerajší test

benny11
9. nov 2014

@bergalm ako som sľúbila..... 😉

nelly3
9. nov 2014

@gagirl
moja, neboj, vsetko bude oki, si este malo po vklade, netestuj, tes sa, ze si tehulka.
ozaj neviete ci medzi sviatkami RF funguje?

benny11
9. nov 2014

mňa v Ke lekár úplne odpísal, v Brne sa to podarilo na 1 x, som šťastná, vraj "Vy nikdy tehotná nebudete", a hľa nevzdali sme to, síce to bolo rýchle, prvá konzultácia 8.10 a dnes sme už ďaleko

bergalm
9. nov 2014

@benny11 wau parada podobny mojmu.............Fiha my sme uplne narovnako spolu sme sa stretli v RF ,mame podobne testy tak nech to ide aj nadalej ruka v ruke 😀 😀 😀 😀

bergalm
9. nov 2014

samozrejme v dobrom 😀 😀 😀

dorotka66
9. nov 2014

@gagirl ahoj no žiadna zmena, stále sa cítim ako pred menzesom. (aj keď včera tie bolesti boli silné, dnes skoro nič) A obávam sa, pretože to tak bolo v mojom prípade vždy pri vkladoch 😠 a ty ako?

lenka54321happy
9. nov 2014

Ach su tu niektore baby co spinili v 5-6 tyzdni min 5 dni a vsetko bolo v poriadku a su tehotne?
Dakujem pekne

gagirl
9. nov 2014

@benny11 jej dalsi pekny testik..potichu gratulujem.🙂ako sa citis?mas nejake priznaky?na kolky dc si robila test?

gagirl
9. nov 2014

@bergalm dakujem moja..nadej stale kym nepride ms to je pravda..tak verim ze moje pocity su falosne..ty si to pomalicky zacni uzivat..urcite bude vsetko o.k:)

gagirl
9. nov 2014

@dorotka66 ahoj..no ja sa citim tiez ako vzdy pred ma..preto sa aj bojim ze zasa to nevyslo..:(aj skusia testnut?ja som chcela v utorok ale bojim sa..tak neviem ci budem..ms by som mala mat cca v stredu..

gagirl
9. nov 2014

@nelly3 dakujem moja za podporu..musim len vyckat ako to dopadne..ine mi nezostava..A myslis medzi vianocnymi sviatkami?to neviem teda ako to tam chodi..ja som tam minuly rok este nechodila..chystas sa na ket?

bergalm
9. nov 2014

@gagirl heeej mas za ulohu mna a benny11 nasledovat a posielam ti aj srdco,aby Ta povzbudilo 😀

gagirl
9. nov 2014

@bergalm dakujeeeem si zlata..dufam ze ta nesklamem. 🙂

benny11
9. nov 2014

@bergalm presne tak, dúfam, že to dotiahneme pekne do konca 😉 a spolu

benny11
9. nov 2014

@gagirl mám bolestivé prsia, bruško naliate a pobolieva, ale inak nič

haimi
9. nov 2014

Baby, super sa to tu rozbieha, vsetkym novym tehulkak gratulujem 🙂 tusim dostali v rf instrukciu, ze sa treba zacat postupne zbavovat sloveniek 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre