Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuza696
12. dec 2014

@gagirl dakujem za odpoved,porad mi odlahlo...a chodiš na uzv do brna?? alebo už u svojho gynekologa

franzziska
12. dec 2014

poradite prosim?

ako berie RF 1DCcyklu ? lebo niektory za 1dc beru aj to spinenie a ini az kde sa rozprudi krv....a stimulacia zacina menzesom však? v ktory DC sa zacina s liekmi?

lemoni86
12. dec 2014

@bergalm ahoj moja... ja som predvcerom tak isto znova zaspinla tym vytokom a pre istotu som sla skor na gyndu... vsetko v poriadku bolo nastastie... drobcek krasne podrastol ..som si ho aj vyfotila 🙂
neviem presne preco sa mi to stava, niekedy toho cez den spravim viac a nic ... pokial to nie je fakt krvacanie tak bud v klude a ono to prejde... uz tri krat sa mi to stalo, aj ten z predvcera sa uz stratil.. maternica sa stale roztahuje, to bude urcite tym alebo mi este dr vravela , rovnako aj dr na pohotovosti, ze ako si ten utros zavadzam, tak si tam mozem daco narusit, lebo je to dole dost citlive v tehu.. takze klidecek a uzivaj tehu 😉

janikajanka
12. dec 2014

Ahojte baby, prosim vas mala ste niektora pneumochlamidie? Mne dnes vysiel pozitivny nalez, mesiac budem brat atb, takze stimulacia sa zasa odklada☹ ach jo som moc nestastna☹ dakujem

janikajanka
12. dec 2014

@crazybabenka to ti povedali vazne?

diska
12. dec 2014

@janikajanka ahoj ja som tu svinuchu mala pred 2 rokmi ale bol to taky vysledok ,ze slabo pozit a aj cierny kasel vysiel slabo pozit,takze ani sa nevedeli zhodnut ci to mam alebo nie ale kasel som mala taky dusivy ,suchy,nevedela som ani dychat,mne nezabrali ziadna atb co mi davali,sumamed skusali a uz si nepamatam co a nakoniec mi dali na mesiac doxybene a to mi zabralo.

janikajanka
12. dec 2014

@diska no teraz to prislo fakt uplne nevhodne. V novembri sme museli prerusit stimulku, muz bol v nemocnii a mne sa rychlo nafukli folimy a teraz zasa toto......

diska
12. dec 2014

@janikajanka no co narobis,oddychnete si,poliecis sa a po novom roku sa do toho pustite.ake lieky ti dali?

janikajanka
12. dec 2014

@diska este mi nedali, cakam este na vysledky steru a budui tyzden idem na plucne...... no nic prijemne...

diska
12. dec 2014

@janikajanka a zatial ti to zistili z krvi? mne nic nerobili len krv .

janikajanka
12. dec 2014

@diska ano z krvi ale robili mi aj vyter z hrdla a na vysledok cakam....

crazybabenka
12. dec 2014

@janikajanka myslíš s tým zablokovaným číslom? nie pre pána jána 😀 😀 😀 😀 to som ja tak povedala nadnesene, chcela som len tým povedať....že som tam už volala veľa krát 😀 😀 😀 😀

misenaf
12. dec 2014

@janikajanka ja som mala konecne termin na imunologiu a od dnes som na atb
Tiez sa to odklada uz som si porevala.Psychika robi svoje i
munita vycerpana

zuza696
12. dec 2014

Baby ked ste absolvovali IVF v Brne,a vyšlo to tak ste chodili na uzv tam,alebo už svojmu gynekologovi,??

crazybabenka
12. dec 2014

@franzziska
Jak poznám první den měsíčků, když na jejich začátku špiním?
» více
Špinění neberte jako začátek menstruace. Za první den menstruace považujte první den silného menstruačního krvácení, pokud začne menstruace po 20 hodině večerní, berte za první den menstruace následující den. http://www.reprofit.cz/jsem-pred-lecbou-ivf

Kdy mám začít aplikovat injekce?
» více
Injekce se začínají aplikovat nejčastěji 2. případně 3. den cyklu (což je 2. nebo 3. den menstruačního krvácení). V případě jiného typu protokolu (tzv. dlouhý protokol) máte zahájení aplikace přesně vyznačeno ve svém rozpisu, který jste obdržela na naší klinice.

bergalm
12. dec 2014

@lemoni86 ok dik snazim sa byt v klude 😉 aj ked je to tazke,ale ukludnila si ma aspon troska 😉

bergalm
12. dec 2014

@lemoni86 sak dnesok som skoro cely prelezala,teda okrem chvile,ked som piekla vanilkove rohlicky 😉 😉 😉 aj mm som musela vyslat sameho na vianocny nakup xixi

diska
12. dec 2014

@zuza696 je to na tebe ako sa rozhodnes,ja som bola este 2x v RF a teraz uz chodim ku svojej.

franzziska
12. dec 2014

@crazybabenka si zlatunka dakujem ze vždy poradis 😉..len co v pripade ak ma zena slabunke krvacanie? ze není rozdiel v prvy den alebo treti den ?? ze nesilnie?

crazybabenka
12. dec 2014

@franzziska môj doktor mi vždy hovoril.....prvý deň je vtedy keď je jasnočervená krv nie len na weckovom papieri ale aj na vložke 😀 😀 😀

dorotka66
12. dec 2014

Baby mňa už 2 deň strašne bolí hlava. Teraz by som mala mať menzes a takto ma vždy bolievala. Máte s tým skúsenosti? Len spím a je mi blbo ☹

franzziska
12. dec 2014

@crazybabenka 😀 😀 😀

baby a co myslite...MS dostanem ted niekedy...lenze buduci tyzden je tyzden před vianocami...a neviem na ktore dni to vychadza sledovanie folikov...ze moj gynekolog asi robit nebude...cize mam sa zmierit s tym ze az na dalsiu MS o mesiac? 😒 😒 zrovna tie sviatky do toho

mimika1973
12. dec 2014

@bergalm nebojkaj, to sa malinke zavrtava do sliznice jak se patri! 😉 Ked je to hnede, len klud, alebo sa uistit sonom ak chces,
Mohla daka cievka len prasknut, alebo aj ten Utros to mohol sposobit, ak je to tam vsetko precitlivene a prekrvene, je to caste.....
Pri prvom tehotenstve si nemavala ziadne spinenie?

janikajanka
13. dec 2014

@misenaf to mi je luto, ja uz nevladzem ani plakat. Stale sa nam nieco komplikuje☹

nelly3
13. dec 2014

@janikajanka
ja som ich mala, aj moj manzelik, nic nam nebolo, len nahodou nam to z krvi zistili, mne nato vobec na plucnom doktorka nic nedala, len nejake tobolky na imunitu, ze nech si kupim v lekarni 😉 hmmm

tlucka
13. dec 2014

@tixx Zlatíčko, všetko najlepšie k meninkám 🙂 Hlavne veľa zdravíčka a radosti z vytúženého bábätka, ktoré budeš mať čoskoro v náručí. Som rada, že ste v poriadku a bábätko rastie ako má. Pa

lenka54321happy
13. dec 2014

Ahojte, aaaaach toto Anglicko....dnes som 11t...pred par dnami som sa isla dat objednat na to dolezite 12t sono a viete co mi povedali??? Najblizsi termin je 12.1.2015 o 10rano!!!?!!?????!!
To vtedy budem 15+ tyzdnov!!!!! Musim ist niekde na SVK ale kde mi to medzi Vianocami a Novy Rokom urobia? A kto??Baby poradte prosim Vas....tak som sa tesila, ze to budem mat za sebou PRED Vianocami :-/...dakujem

lenka54321happy
13. dec 2014

@bergalm
Moja viem, ze vsetko je v poriadku, mne fakt povedali ze to je NIC to hnede spinenie! Ma ani pozret nechceli!
Drzim ti palce moja aj ked viem ze to je ok 😘

tinkatinulka
13. dec 2014

@lenka54321happy kde budes na SR ked tu budes?

lenka54321happy
13. dec 2014

@tinkatinulka
PD 😉
Ale autom dojdem aj na Novy Zeland!!! 🙂 kdekolvek mi ho spravia! Citam ze ste tu o nejakom Dr Grochalovi pisali? Dobry je? Alebo koho ty poznas moja? Vdaka 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre