Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

franzziska
21. jan 2015

@silvia545 silvi myslim ze sme tu len 3 a pojdes asi sama 😲 😀 😀 ale skoda ze nam to nevyslo spolu...rada by som ta videla 🙂

silvia545
21. jan 2015

@franzziska ja viem,že sme len my,ale sú aj kočky ktoré nenapíšu,a len čítajú 😉

franzziska
21. jan 2015

@silvia545 😀 😀 tie sa skryvaju? mozno sa nas boja 😀 😀 ale fakt skoda...ze? 🙂

evadek
21. jan 2015

@silvia545 inak mna boli cele bruocho ako som sa najedla.-od obeda..a nie od najedenia..ale od toho ,ze ma to tlaci...doobeda mi nic nebolo
nie zajtra..piatok🙂

sona_fit
21. jan 2015

@matusik6 Ahoj, neviem ake som mala AMH, nemala som vyšetrené.
Z prvého pokusu v RF zostalo po PK 2xHB2, jedno sa ujalo, ale v 8 tt to skončilo, KET potom nič.
Teraz v septembri z tých 5 vajok po PK 3xHB2 a 1xHB1. Teda celkovo 4 embryjká. ET negatívny a teraz riešim vyšetrenia a potom 3xKET. Ale zistili mi zatial problém v imunologii, takže škoda že som nemala poriešené tieto vyšetrenia skôr 😒

ingrid0105
21. jan 2015

@silvia545 drzim silno palceky 🙂

janikajanka
21. jan 2015

baby prosím vás zobrali vám lieky v rf naspäť ked ste ich už nepotrebovali? dakujem

janikajanka
21. jan 2015

ahojte babulky, prosím vás ak máte niektorá skúsenosť, že zvažujete darované vajíčka, ozvite sa mi prosím.

ja som po viacerých neúspešných ivf v brne, včera som to bola celé skonzultovať aj u doc Tomáša v martine a navrhol to, čo navrhli v brne, len mi to pekne vysvetlil. bud native, alebo darované vajíčka. tak to momentálne "trávim" a stotožňujem sa s touto informáciou. Budem vám vďačná za rady, návrhy, skúsenosti.... dakujem

skaredekacatko
21. jan 2015

@zibi cakam na vysledky liecba a potom sa uvidi. Mam zvisene cytokiny tak uvidim co na to

silvia545
21. jan 2015

@evadek vieš čo,mňa dnes už celý deň ale riadne bolí pravý vaječník vkuse,,ľavý moc nie,,zajtra budem mať potom 😉 v noci ani nezaspím 😀

silvia545
21. jan 2015

@ingrid0105 dakujem 😉

freyahope
21. jan 2015

@silvia545 tak držím palce na zajtra 😉

franzziska
21. jan 2015

@silvia545 budem moc moc silno mysliet na teba 😉 😉 😉 😉

evadek
21. jan 2015

@silvia545 drzim palce..a chapem,ze nezaspis..a ja som vsystrasena..😀

freyahope
21. jan 2015

@franzziska
@evadek a baby, vám na pozajtra? Držte sa 🙂

evadek
21. jan 2015

@freyahope ano...ideme piatok rano🙂

bergalm
21. jan 2015

Kocky,tak konecne doma z poradne,nasa laska je v poriadku,ale mam otazku.... 😨 Dnes som14tt+2 a objednali ma o 2tyzdne na odber krvi kvoli triple testu na Downov syndrom a to budem 16tt+1 myslite,ze je to ok?kedy sa presne robi odber???????Dakujem za radu

silvia545
21. jan 2015

@freyahope
@franzziska
@evadek baby dakujem moc moc 😉

santeema
21. jan 2015

@bergalm to ta dobre objednali, robi sa to v 16tt, aj mne to robili tento tyzden v pondelok a musela som byt uz 16 tt.

zibi
21. jan 2015

@skaredekacatko super tak nech ti skoro klesnu ze mozes ist do toho ..a chces ist do brna?

zibi
21. jan 2015

@evadek moja a si stresovala ze ta nic neboli a pozri .. 😀 to vacsinou ku koncu zacne kazdu boliet v podbrusku a ziaden pokus ..stale je sanca a treba verit ..a ked je problem tsh tak sa uchytit moze ... mne endo povedala ze su baby co otehu aj pri tsh 20 😝 😀

renitr
21. jan 2015

ahojte babulky, tak zajtra si idem konecne po vysledky na hematologiu a ked bude vsetko OK tak sa rovno objednam do Brna na konzultaciu. Juuj uz sa chcem pridat k vam cakatelkam na // 😉

@silvia545 zajtra drzim palceeee 😉

lily28
21. jan 2015

Ahojte babuľky,chcem sa Vás spýtať,zažili ste niektorá z Vás,že ste stimulovali a nič ste necítili,že vaječníky Vás neboleli?Zajtra idem na sono na 9 deň a bojím sa či tam aj dačo bude,keďže nič necítim....ďakujem Vám za odpoveď a prajem krásny večer...

renitr
21. jan 2015

@lily28 ahoj, ja som pri stimulke mala len brucho strasne nafucane, ale vajecniky ma vobec neboleli... Neboj, urcite tam nieco budes mat .. Drzim palce a hlavne ziaden stres 😉

lily28
21. jan 2015

@renitr ďakujem ti za odpoveď aj ja ho mám jak vagon,,,uvidíme zajtra,ale stalo sa mi to prvý krát...dík 🙂

matusik6
21. jan 2015

@sona_fit ahoj tak to si mala dost vajicok.ja som bola minuly rok v okt na IVF silna stimulacia a mi to stopli vajecniky vobec nereagovali ☹ tak som tu na nete vycitala ze nizkym AMH sa zaobera dr.Machac tak preto som si vybrala brno tak uvidim ale zazraky necakam

matusik6
21. jan 2015

@sona_fit daj si urobit aj hematologiu a genetiku.na kramaroch v ba robi dobra hematologicka dr.Drakulova staci napisat mail a zoberie ta.

franzziska
21. jan 2015

baby aj vy ste tak zle znasali pregnyl pichnutie?...teda nejako injekcie zvladam sem tam boli...ale pregnyl do zadku bola sila 😕 tak moc to bolelo ze som myslela ze tam od tej ihly vyskocim prec..no neskutocne..a dosli mi na vracanie, slabost v nohách, potenie...bbleeeee no co som padavka? 🤐

haimi
21. jan 2015

@franzziska a preco si ho pichala do zadku? Ja som ho vzdy pichala do brucha, aj v rf mi sestricka pichala do brucha.

ivka3901
22. jan 2015

@ingrid0105 dakujem moja,ale hádam to už konečne vyjdš,ale aj tak sa bojím ,lebo už mám všetki vyšetrené

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre