Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bambulka2015
3. feb 2015

@dorotka66 no ako sa vezme ranne. Ja som v office od pol 7. Cize o 5 vstavat 😕 ale mam skor fajront. Mozem zacat sice aj na obed, ale potom tu budem trcat do noci. Tak radsej takto.

Nechapem, preco mi to nemoze povedat sestricka. Krvne testy mi povedala, ze uz maju. tak neviem co robia okolo toho tolke tajnosti.

falin
3. feb 2015

@rebeka33 - krasa, blahozelam a prajem vam vsetko dobre 🙂

falin
3. feb 2015

@speranza1 - ahoj Speri. Som rada ze ste v poriadku 🙂 🙂 🙂 🙂 , sa z toho velmi vytesujem. Vies, mysli na vas vela ludi, ani inak to dopadnut nemoze 😉

dorotka66
3. feb 2015

@bambulka2015 netráp sa, ja som včera volala ohľadom reumatických testov a dozvedela som sa od sestričky, že dôjdite sú zhoršené....a mala som prísť o 13:00 ale volala , že im odišiel PC a tak idem vo štvrtok..paráda. Tiež mi povedal len, zhoršené.

diska
3. feb 2015

@tinka9075 ahoj,chcem ta este raz poprosit info ohladom toho anopyrinu v tehu,mne ho hemato chce po vcerajsej kontrole zrusit a zvysit mi fraxik,ze vraj je premna uz anopyrin a aj fraxik nebezpecna kombinacia a kedze potrebuje navysit fraxik ,uz urcite nechce davat anopyrin ale ja mam tie lepive dosticky,ty si ich mala tiez potvrdene alebo si mala anopyrin len prventivne? som v 19tt,do ktoreho tt si brala anopyrin ty? dakujem.

dalida
3. feb 2015

@rebeka33 srdecne blahozelam 🙂 Mam velku radost. Prajem vela vela zdravicka 🙂

silvia545
3. feb 2015

@diska no ja mávam niekedy dosť zábavné sny 😉

bergalm
3. feb 2015

Tak kocky,krvicka zobrata,teraz uz len cakat na vysledky...do konca tyzdna ak bude zvysene riziko na nejaku vyvoj.chybu tak mi volaju boze nech to mam dobre a negativne som z toho na nervy uz teraz i ked viem ze aj vysledky mozu byt skreslene fuha len aj tak....drzte paluchy

silvia545
3. feb 2015

@tinka9075 dakujem 😉 to faaakt si mala taký sen? tak teraz ich ozaj hladať nemusíš 🙂 aj mojej mamine sa snívalo,ale 5 dní dozadu,že videla trojičky 😉 to by som asi v mojom veku nezvládla 😀 😀

silvia545
3. feb 2015

@bergalm moc moc držím palce,nech je všetko negatívne 🙂 😉

evadek
3. feb 2015

@silvia545 akooo?..mna dnes pobolieva brucho ako keby mal prist kazdu chvilu menzes...oficialne by som mala dostat vo stvrtok...
Inak som vecer strasne k.o. ....unavena....a naladova....aaach..nie je to so mnou momentalne lahke😀

tinka9075
3. feb 2015

@diska ahoj anopyrín som brala do 16tt mám tiež lepivé doštičky potvrdené 🙂 🙂 potom už len fraxiparín až do pôrodu 🙂 🙂

tinka9075
3. feb 2015

@silvia545 ten sen sa mi sníval 5 dní po sebe tak som mužovi povedala že určite budeme mať dvojičky 🙂 🙂

silvia545
3. feb 2015

@evadek 😀 😀 tie hormony, ale kývu s nami 😉 mňa pobolieva stále a pichá a pichá,kríže sem tam ,tak ako píšeš ako na ms 😉 kedy chceš testnúť? 😉

silvia545
3. feb 2015

@tinka9075 a mm čo na to 😀

diska
3. feb 2015

@tinka9075 a nevies preco vysadili anopyrin v 16tt? ja sa bojim,ze sa nieco stane ked mi ho vysadi,a fraxiparin si brala kolkatku? aj si chodila na hematku na krv?

evadek
3. feb 2015

@silvia545 najskor v piatok?..ty?🙂

tinka9075
3. feb 2015

@diska pravidelne som chodila na hematologiu na krv a podľa výsledkov mi vždy povedala že netreba dávať aj anopirín fraxiparín som brala 0,3 🙂 🙂

tinka9075
3. feb 2015

@silvia545 on bol v pohode že veď keď sme toľko čakali tak nech aj dvojičky budú 🙂 🙂

diska
3. feb 2015

@tinka9075 ale tie lepive dosticky ti uz pocas tehu asi nekontrolovali? alebo ano? mne chce zvysit fraxik na 08 ale zrusit anopyrin.

silvia545
3. feb 2015

@tinka9075 ved toto,nech je to chlapček alebo dievčatko je to jedno,,len nech je 😉 mi čakáme skoro 15 rokov ☹

silvia545
3. feb 2015

@evadek ja zajtra alebo pozajtra ak nebudem mať strach 😉

evadek
3. feb 2015

@silvia545 no ved to..mam strach...juuuuuuj...budem tio strasne drzat palce...velmi velmi🙂

tinka9075
3. feb 2015

@diska kontrolovali aj lepivé doštičky 🙂 🙂

tinka9075
3. feb 2015

@silvia545 aj my sme čakali 15 rokov 😒 😒 ale dočkali sme sa 😉 😉

diska
3. feb 2015

@tinka9075 to take velke vysetrenie co je vela papierov 😀
tak ja skusim mojej navrhnut nech mi to este skontroluje,viem ,ze nieco kontroluje ale neviem co. 🙂

tinka9075
3. feb 2015

@diska asi 4x mi to počas tehu kontrolovala že aby sme boli spokojné obe 🙂 🙂

diska
3. feb 2015

@tinka9075 ja som momentalne velmi nespokojna ☹

franzziska
3. feb 2015

@silvia545 strach? ale ked netestnes ako zistis? 😀 😝

tinka9075
3. feb 2015

@diska ja som bola celé tehu stále som sa bála aby bolo všetko ok na každú poradňu a vyšetrenia som chodila zo strachom či je všetko ok,,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre