Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
10. feb 2015

@elenkaba určite sa podarí 😉 treba veriť,,ja by som chcela na druhý mesiac,,budem držať palce 🙂

silvia545
10. feb 2015

@evadek tak to radšej nechaj tak,,v práci nerieš nič 😉 ja zatiaľ fajn,,čakám stále na ms 😀

haimi
10. feb 2015

@franzziska no ako si dopadla, nejako sa pod tebou zem prepadla 😀

lina129
10. feb 2015

@elenkaba ahoj, neviem, ci som ti uz nepisala 🙂 my sme podobny pripad, tiez sme stratili minimalne rok v GF ☹ boli sme 3x na IUI... posledny krat minuly cyklus, nevyslo 😢 a tak isto ako pises, vzdy SPG super - normospermia... 😒 za posledny rok bol mm na SPG 4x...a vzdy normospermia... ja si teraz davam robit vysetrenia na vlastnu past - imuno, hemato... tak som zvedalva... v RF mame konzultaciu 20.2. A vy? ku komu tam chodite?

lina129
10. feb 2015

@fatma1 @emilly76 baby, tak pripajam sa k vam "neuspesne z GF"... ja som v GF od oktobra 2013... odvtedy som absolvovala Hyfosy - oba vajcovody priechodne, mm mal SPG v poriadky - normospermia... tak nas namotali na IUI, 2x v spontannom cykle, raz s Clostilom. - vzdy neuspesne... naposledy mi vypisali automaticky ziadost na IVF, s tym ze nevysvetlitelna neplodnost... no otrasny pristup... nerobili mi ziadne vysetrenia nic... pre nich riesenie je IVF... teraz si vsetko riesim na vlastnu past + mam termin v RF teraz vo februari... tak som zvedava co nam povedia oni 😕

evadek
10. feb 2015

@bergalm samozrejme..vydrzim..len som chcela vediet..ci to je normalne..tie modriny..alebo ja len neviem pichat😀

evadek
10. feb 2015

@silvia545 a ako sa inak citis?..nic ta neboli?...a s Machacom si sa dohodla uz?🙂

bergalm
10. feb 2015

@evadek nemaj strach je to normalne 🙂 i ked bolestive troska

ria191
10. feb 2015

@izabela7 hej hej tak Marčellino rád straší fešáčisko jeden 😝 😝 😝 jafné ešte fičím na antibiotikách ale tento týždeň už končím potom asi dvojmesačná pauza a ak Boh dá, tak sa s troškou šťastia k vám pridám už musím aj ja veď to je ostuda všetky ste ma predbehli 😀 😀 😀 ani mne vek teda nestojí a už "kašlem" na ráčika ja nasilu vystískam kľudne aj škorpiónika hlavne nech už voľačo je 😀 😀 😀. Ty budeš podobné týždne ako speranza + - niečo či?

roberta31
10. feb 2015

@diska ahoj.tak ja som sa vratila z hematologie.pytala som sa,do kedy mi ponecha anopirin.ze normalne nechavaju do 36 tt,ale v mojom pripade skor vysadia.koli predchadzajucim problemom a dvoch cisarskych pojdem asi rodit skor :(.no a fraxik mi zmenila na clexane,lebo sa mi robili cervene alergicke flaky.takze u mna takto zatial.

andulik
10. feb 2015

Ahojte tak aj sa k Vam pridavam,ideme na to ,od 2 dna menzesu mam zacat stimulku s clostylbegytom 1-1-1.toto je nasa prva stimulacia. Baby ako ste to znasali?Mali ste volake vedlajsie ucinky?Nemali ste vela vajicok?Neviem ako zareagujem este nikdy som nestimulovala,ovulaciu mam ukazkovu u nas je problem v spermiograme 😖

haimi
10. feb 2015

@luly3 nemam uz nic ☹ ja som sa len proaktivne zapojila, lebo mam pocit, ze sa tu na mk objavuje viac gonal ako puregon 🙂

ingrid0105
10. feb 2015

@speranza1 tak som rada ze sa to znormalizovalo 🙂 no od 1.3. nastupujem do novej prace, potrebujem zmenu a pozitivnesa naladit 🙂 cakam na mrchu a este asi dovtedy stiham stimulku clostilom, mala by prist 16teho to by som stihla aj OPU mala som aj 13ty aj 14 den stimulky, tak uvidime. ak bude meskat tak to necham na neurcito...vek ma sice tlaci, ale nechcem to ani silit, co ma prist to pride 🙂

ingrid0105
10. feb 2015

dnes nikto netestuje a
@evadek fotecka testu nist? 😀

katka.gzd
10. feb 2015

@andulik clostyl nieje zdaleka taka stimulka ako gonal a spol. Z tych tabletiek bude len zopar vajicok... vedlajsie ucinky ziadne alebo mierne neboj ;)

tinka9075
10. feb 2015

@andulik ja som raz stimulovala len s clostylom a mala som 7 vajíčok všetky boli zrelé 🙂 🙂

evadek
10. feb 2015

@ingrid0105 som v praci..a pc mam doma pokazeny🙂 ..z prace nechcem nic posielat..kedze nie je cas aby to vedeli..🙂
Len dnes bol raz tak tmavsi ako predvcerom..tesim sa..stvrtok idem k mudr.🙂

ingrid0105
10. feb 2015

@evadek super moja tesim sa s tebou, takze budes MAMINA to je uzasne 😀

haimi
10. feb 2015

@evadek supeeer. A kolko ti vkladali, jedno ze?

evadek
10. feb 2015

@haimi jedno🙂

evadek
10. feb 2015

@ingrid0105 pockaj pockaj...este vo stvrtok cakam na ortiel lekara....🙂..takze este opatrne🙂

silvia545
10. feb 2015

@evadek zatiaľ ma nič nebolí,,len spodok bruška trochu a dnes aj hlava,,s Macháčom sa dohodneme toho 2.3.,,tak som zvedavá čo zatiaľ vymyslí 🙂 len nech dobre rozmýšľa 😀

mitka85
10. feb 2015

@evadek ahoj mozem sa spytat kolke je toto tvoje ivf?

emilly76
10. feb 2015

@fatma1 ja ani partner nemáme žiadny problém🙂 všetky jeho aj moje výsledky sú o.k., ešte čakám na imunologické výsledky, lebo mám zníženú imunitu. Moja imunologička bola veľmi prekvapená prečo odo mňa v Gynfive nechceli žiadne výsledky. Tak mi odobrala asi 10 ampuliek a poslala kade tade a napíše mi presný popis, lebo som jej spomínala, že chcem ísť do Brna a ona, že dobrá voľba, aj jej kolegyňa 42 ročná tam išla a podarilo sa prvú na šupu 🙂 Ja budem mať 39 rokov na jeseň, tak najvyšší čas to stihnúť 😀
Čo sa týka ceny, tak to mi napísali na žiadosť do VŠZP. Lieky cca 700€, IVF cca 1000€ a 800€ ostatné úkony, mrazenie atď...neviem presne 🙂 Ja to idem absolvovať prvý krát a na nakoľko mám toľko rokov, koľko mám, tak musí ísť do mňa konská dávka 😕 😎 tak povedal doktorko 🙂

emilly76
10. feb 2015

@tixx ďakujem 🙂 aj Ja Ti prajem, len to najlepšie, aby ste to zvládli do úspešného konca🙂

ingrid0105
10. feb 2015

@evadek opatrnosti nikdy nie je dost, ale ked tamvne testik tak je to na dobrej ceste 😀

evadek
10. feb 2015

@mitka85 prve🙂

evadek
10. feb 2015

@ingrid0105 dufam..vsade citam negativne veci...tak mam pochopitelne strach🙂

ingrid0105
10. feb 2015

@evadek chapem, ale ja ti drzim palceky a treba verit hlavne 😀

evadek
10. feb 2015

@ingrid0105 veriiim🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre