Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
17. mar 2015

ako to je keby som sa rozisla s muzom...tie co tam mame zarmrazene embrijka...co s nimi???...treba to oznamit reprofitu a budu znicene?.dakujem..

tinkatinulka
17. mar 2015

@zuzmil Ona je sice mladunka ale mne robila posledný vklad a bola užasná, hlavne empatická ale kludne napíš tomu doktorovi ktorého by si chcela napis situáciu a oni to pochopia..hlavne sa toho neboj, ak nemaš dobrý pocit tak zmen. chlapi su v RF obľúbenejší ..patrím k Machacovi

tinkatinulka
17. mar 2015

@evadek možeš ich darovať na výskum alebo darovať alebo zničiť..

evadek
17. mar 2015

@tinkatinulka dakujem

tinkatinulka
17. mar 2015

@evadek neboj prejde zlé obdobie a bude dobre..viem čo hovorím, ale ak niečo nefunguje tak niet co siliť

zuzmil
17. mar 2015

@tinkatinulka Ja som ju ešte vlastne ani nevidela. Ani neviem, prečo mi napadlo, že by som lekára mala zmeniť. Keď hovoríš, že je sympatická, možno ju skúsim. Ale verím, že vkladať vedia všetci lekári. 🙂

tinkatinulka
17. mar 2015

@zuzmil neslo len o vklad, vyslusala som každého lekára ale ona bola niecim iná..ide o to aby ti dr. nastavil dobrú stimulku, tí mladší su odvážnejši tak uvidíš

diska
17. mar 2015

@zuzmil ahoj ,ja som menila,napises komu chces,preco menis,dohodnete sa a vybavene,este to potom oznamis na recepcii ku komu patris ,ja som pastorcakovu nechcela bola tam len chvilu ,chcela som skusenejsieho.

jomini
17. mar 2015

@diska
@zuzmil baby, ja chodim do rf druhy rok, patrim k stelcovi ale na kontrole aj opu bola pastorcakova. A je skvela, podporila nam, je otvorena novym moznostiam, ona mi navrhla fraxik, marcel sa mu trocha vyhybal ked som s tym zacala. Tak ziadne obavy, myslim ze ked pracuje v rf, musi byt spicka a novy vietor nebyva na skodu ;)

zuzmil
17. mar 2015

@tinkatinulka @jomini Ďakujem dievčatá. 🙂 Ja som sa tiež zľakla toho, že je mladunká. Ale pôjdem teda k nej.

prdolet
17. mar 2015

Ahojte dievcata. Chcela by som vas poprosit o radu. Mam za sebou prve IVF v Gynfive, a predpokladam, ze zajtra mi testom potvrdia ze neuspesne. Mame zmrazene embrya a teraz zacinam uvazovat aky postup dalej zvolit. Celkom sa mi pozdava toto centrum v Brne, ale asi teraz nema vyznam prejst do brna, ked mam zmrazne v Gynfive, ci? Ak by som mala ist znovu na stimulaciu, isla by som isto do Brna, ale teraz? Co mam robit? Skusit KET tolko krat, kolko mam embryi a ked to nevyjde ist do Brna? Prepacte, ak pisem chaosne, ale som velmi smutna a neviem rozmyslat suvisle. Dakujem.

bergalm
17. mar 2015

@prdolet ahoj ja by som pouzila embrya v GF a potom by som riesila Brno.Tiez som bola v GF nastastie sme mali len 1x Ket samozrejme sa nepodarilo potom sme sli do RF vela stastia

ina7
17. mar 2015

Ahojte dievcata, len tak z rychlika - som mamina najstastnejsia na svete. Nas slonik sa narodil v den terminu po tazkom porode s mierami 4170gr a 54 cm. Je vlasac, ved je z Rf. Musim im.poslat dakovnu fotku. Pridam foto ked sa dostanem za pc, ale tak skoro si nesadnem tak neviem. Drzte sa kocky, nam to vyslo v Rf a sme moc.stastni ze sme.tam pred tymi 11 mesiacmi sli.

bergalm
17. mar 2015

@ina7 Velka Gratulacia dnes ked som pocuvala nasu lasku som na Vas myslela,uz by si mohla byt mamickou a je to tu...sa tesim zelam skore zotavenie a rychly navrat s drobcom domov

sarasota
17. mar 2015

@ina7 gratulujem, zelam vela zdravicka obom. 🙂

haimi
18. mar 2015

@ina7 gratulujem, maminke aj malinkemu 🙂

martuska00
18. mar 2015

@ina7 gratulujem,poznám tie pocity 🙂

speranza1
18. mar 2015

@ina7 srdecna gratulka...az slzicky mi vyhrkli....prajem skore zotavenie z porodu a veeeeeela zdravia celej rodinke... 😵 😵 😵

tinka9075
18. mar 2015

@speranza1 no super že bábetká už kopkajú naša Zojka tá kopala celý den aj v noci a Marko sem tam máličko 🙂 🙂 pozri toto ta čaká kuchyňa za 5 minút len čo som postavila variť 😀 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2015

@tinka9075 😀 😀 😀 😲 😀 😲 😲 😀 😀 ....no neviem neviem...dufam, ze toto ja zvladnem.....

tinka9075
18. mar 2015

@speranza1 to som ešte obývačku nefotila tam to vyzerá ako po výbuchu 😀 😀 😀 ale hračky si už poupratovali 🙂 🙂

speranza1
18. mar 2015

@tinka9075 ako to vsetko zvladas???...ja mam niekedy strach, ze to nezvladnem...ja si to totizto vobec neviem predstavit aky nas caka zivot s dvojkami...zrejme ...nie zrejme, ale urcite sa nam obrati naruby...my sme doteraz mali, tichucko 8 rokov, cely byt tip top...absolutny pokoj bol u nas, hra pohodova hudba....alebo naozaj absolutne ticho...mne ani telka nehra....troska mam strach....

tinka9075
18. mar 2015

@speranza1 to áno bude to iné aj u nás bol 15 rokov pokoj ticho a teraz niekedy mám pocit že som v materskej skôlke 😀 😀 telka u nás ide odkedy sa zobudia rozprávky už viem všetky naspamäť 🙂 🙂 začiatky boli veľmi ťažké ale dalo sa to zvládnuť 🙂 🙂

ludinka
18. mar 2015

@ina7 gratulujem uz som cakala kedy das vediet,tak hlavne nech je maly zdravy a robi vam radost, teda poriadny valibuk to je 🙂

santeema
18. mar 2015

@speranza1 neboj, ved deti rychlo rastu🙂...urcite nebudes mat tip top upratane a ani velmi ticho, ale ta radost ked sa na ne pozries🙂. ja mam doma k malému este 3 fenecky a nevyzera to u nas nejak hrozne. kazdy den sa ale musi vysavat , lebo by bolo vela chlpov z bab, ale inak pokial deckam nedovolis rozhadzovat jedlo a robit si co chcu, tak to bude ok🙂. a ja si vzdy predstavujem, ako budu (to vravim uz aj o tom co sa narodi🙂 )mat chalani aspon 10 rokov a ako ja si budem vegetit znovu pri knihe a kavicke a oni sa zabavia aj sami🙂...to je taka motivacia, ked mam nervicky dakedy, ze nestiham a je to tu ako po vybuchu🙂. a este si predstavim, ako to bolo ked som ich nemala a hned ma prejdu pocity, ci to zvladnem, lebo bez nich, by bol sice klud a poriadok, ale by mi bolo smutnejsie.

speranza1
18. mar 2015

@santeema pekne napisane 🙂 ...ako sa mas?...vsetko je ok?

dalida
18. mar 2015

@tinka9075 jeeee mineeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
18. mar 2015

@dalida ešte že to nie je každý deň tak a to bol aj muž doma a dal im časopis že veď sa zahrajú 😀 😀 😀 no na chvíľu už sa teším keď budú môcť byť vonku na dvore im spravím detské ihrisko a môžu rozhadzovať koľko chcú 🙂 🙂

zibi
18. mar 2015

baby nepoterbuje niekto crinone? myslela som ze ho vyuzijem na ivf, ale pravedepodobne nepojdeme do konca roka a zbytocne by mi prepadavala zivotnost

haimi
18. mar 2015

@bergalm
@lemoni86
@diska
@speranza1

Caute kocky, dnes tu je nejako mrtvo. Co mate nove? Dufam, ze vsetko je ok. Dnes mi doktorka robila sono a jasne ze som sa zabudla opytat najdolezitejsiu vec, ze kam sa pohol ten moj krcok. Ci je rovnaky, alebo sa skratil. Do konca tyzdna ma dovolenku, tak snad pride zajtra namiesto nej na vizitu niekto zlaty, kto mi to kukne. Ale deti su ok, vazime na 24+0 o nieco viac, co je fajn. Jedna kocka ma 730gramov a druha 770gramov. A trochu sme podla utz popredu 24+4 a 24+6. Kazdy den dobry. V piatok kontrolne odbery a ked budu ok, tak mi buduci tyzden urobia serklaz. Tyzden si tu polezim a potom by ma ze vraj ked bude vsetko ok pustila na chvilu aj domov. Neviem co je pre nu na chvilu, ale uvidime. A zabava pokracuje, zajtra je stvrtok. Huraaaa

@speranza1 ty si kolko lezala v nemocnici?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre