Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mitka85
21. máj 2015

@zoji79 krasna 🙂

matusik6
21. máj 2015

@lienka_1 veľká gratulácia len tak dalej

ria191
21. máj 2015

@zoji79 krásna inšpirácia 😀 😀 😀 három ešte tromfne Marčelina 😀 😀 😀 . Keby si ju dala s Daffkiným krásavcom dokopy bol by to párik hodný do žurnálu. Tak pre toto sa fakt oplatí bojovať a vydržať 😀 😀 😀

ria191
21. máj 2015

@lienka_1 veľká gratulácia ale veď to bolo hneď jasné či jafné 😀 😀 😀

ria191
21. máj 2015

jééééj dostala som srdiečko až teraz som si to všimla od koho ? normálne sa hanbím no netuším ktorá dobrá dušička mi ho poslala,ale asi malého tušáka mám určite to bola niektorá tehuľa 😀 😀 😀 . Ďakujééééééééém

nanoushka
21. máj 2015

@vernazza ahoj mavala som najvyssie mozne davky pri IVF gonalu spolu s menopurom a vysledok bol jeden az dva folikuly max. Pri tom ake mam nizke amh mi v Brne povedali, ze to bolo zbytocne a po dvoch soft ivf som mala lepsie vysledky folikov sice viac 3-4 ale vajicko jedno dve zrele... ale celkovo som lepsie reagovala na soft. Drzim palce !

lienka_1
21. máj 2015

@ria191 Ja som to nebola, ale hned to napravim 😉

mimika1973
21. máj 2015

@lienka_1 ahoj tehulienka lienka, super!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉
A ten zltkovy vak? to ako ze co hovoril doki?
No lebo jedno sa kludne mohlo rozpolit na dve 😉
Len tak pekne dalej tehulka, na buduce uz uvidis takeho mini cloviecika, je to nadnerne na utz 😵
Kedy mas termin porodu priblizne urceny? Citis aj nejake nevolnosti, alebo naopak chut do jedla, na slane, sladke a pod? 😀
Cmuky moja, velmi sa tesimmmm!!!!!!! 🙂

lienka_1
21. máj 2015

Kočky, ďakujem Vám všetkým za úžasnú podporu! 🙂

lienka_1
21. máj 2015

@mimika1973 Doki to pozrel poriadne. Ale na chvilocku teda spozornel. Srdiecko bolo len jedno, tak ako naposledy, len pri tom uhle ako to vbidel 1x sa zazdalo, ze su dve 🙂 Ked si to ponatacal, uz bolo jasne iba jedno mimi 🙂
No a je mi statocne zle. Fakt neviem, prrco sa to vola ze ranne nevolnosti. Trvaju cely den a k veceru sa brutalne zhorsuju. A chuti mi vsetko nezdrave 😀 Ale snazim sa byt disciplinovana a jest ako doteraz. Zdravo a pestro.
Termin porodu vychadza v rozmedzi medzi 22.12 a 5.1. Super vianocny cas 🙂

ria191
21. máj 2015

@lienka_1 ak o si vedela, že myslím zrovna na teba ? 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀 ďakujem tieto si budem šanovať pre korčule aby to dali

mimika1973
21. máj 2015

@lienka_1 vytuzeny vianocny darcek, "what else"? 😉 😵 A Koudy musi byt tiez happy, vsakze? 😉 😀

gennara
21. máj 2015

@lienka_1 Ahoj. Najskor srdecne blahozelam a si pre mna priklad, ze sa netreba vzdavat, aj ked vek uz hra proti nam 🙂 neprispievam vela, ale citam vas stale, a velmi som ti drzala palce 🙂 A k tym rannym nevolnostiam, oni sa nevolaju ranne, ako to zeny premenovali, ale rane nevolnosti, teda nevolnosti na zaciatku tehotenstva a tie mozu prist v ktorukolvek dennu ci nocnu hodinu 🙂

nanoushka
21. máj 2015

ahojte aku ste mali stimulku pri soft ivf?

monicka79
21. máj 2015

@nanoushka ahoj, ja som mala clostilbegyt 2x2 tabletky od 2dc do 6dc, injekcie merional 1x denne 9 dni, 2 injekcie na 9 a 10 den cyklu orgalutran 1x a 11dc pregnyl. odber bol 13dc.

nelly3
21. máj 2015

@ria191
pocuj tie pozitivne anti-zona pellucida si spominala, ze mas aj ty, mne jedine tie vysli pozitivne, tak som brala medrol, ale ako som ochorela mesiac dozadu som ich vysadila a ani ich uz nemienim brat. Fesi z RF mi vtedy odpisal, ze nato nepomoze medrol - vysadit. Ty to nejako riesis? Myslis, ze je to prekazka pri KET? 😕

grece
21. máj 2015

@mimika1973 Dakujem za pozbudive slova 🙂

ivetahe
21. máj 2015

Ahojte baby ,nechodim tu casto ale niekto mi poslal 2 srdiecka,za ktore dakujem.chcela by som vediet,ked dostanem menzes k veceru 17_18 hod.1 dem cyklu sa pocita dalsi den?A stimulovala ste niektora liekom Femara 2-0-2,lebo ja mam a dnes som sa docitala .ze tento liek sa pouziva u zien,na liecbu rakoviny prsnikaa dost ma to soklo.dakujem .stimulacia najvyssia Merional 4 amp. a Diphereline,o nicom stopka na 5 den.

monicka79
21. máj 2015

@ivetahe ano, pocitas az druhy den ako prvy den cyklu. Neboj, vacsina hormonalnych liekov sa pri takychto chorobach pouziva, ale nebudes ich brat dlhodobo. Jasne ze bez nich by to bolo lepsie, ale okrem nativu to asi bez liekov nejde.

mitka85
21. máj 2015

Ahojte.Dostala som uz vysledky z hematologie.Vraj zvysena agregabilita trombocytov a odporucili brat anopyrin.Stretli ste sa s tym niektora?

gabika2015
21. máj 2015

@nanoushka ahoj, môžem sa Ťa spýtať, aké si mala AMH?

vernazza
21. máj 2015

@nanoushka no ja mam tiez nizke amh a zila som v tom, ze toto co mi teraz koudy nakombinoval je stale soft.🙂 da sa vôbec urcite od akej hladiny liekov to uz nie je soft?

vernazza
21. máj 2015

@saldiv dakujem pekne za povzbudenie 🙂 taka odhodlana som tam isla, ze nebudem tentokrat z nicoho stresovat, ale som taku pomyselnu facku dostala, lebo pri dvoch stimulaciach som mala od 5 do 7 a teraz ma toto zmrazilo, hned zacali pracovat nervy.. ale prestavujem si "sroby"v hlave na to, ze toto su prave tie nase dve vytuzene deti, pekne z kazdeho vajecnika jeden a takto to proste bude. 🙂

tlucka
21. máj 2015

@gagirl Ahoj Maji, tak ako bolo dnes na konzultácii u Macháča? Dúfam, že je všetko v poriadku a pôjdete znovu do boja 😉

vernazza
21. máj 2015

@lienka_1 dakujem, si pre mna s tym nativom velkym povzbudenim, toto mi ani nenapadlo skusit.. mam sice amh okolo 1, ale aspon jeden folik byval, ked som chodila na folikulometriu.. uz ma rovno nastavili v ba na klasicku stimulku, az po prichode do brna (a hlavne do tohto fora) zistujem, ze existuju aj ine moznosti. 🙂 takze ak by to do buducna bolo aktualne, budem riesit aj tento variant.

vernazza
21. máj 2015

@tlucka si mi to z ust vybrala, prave som sa isla spytat na to iste. ako to dnes dopadlo @gagirl ?

tlucka
21. máj 2015

@vernazza Tak obe myslíme na to isté 🙂 Dúfam, že sa Majka ozve s pozitívnymi správami 🙂

ivetahe
21. máj 2015

@tina1
Mame to asi na rovnako cestu.

bergalm
21. máj 2015

tak kocky moje mam dobre spravy ,ale aj jednu nie dobru ☹ Nasa laska vazi 1804g pomerane vsetko sedi tak ako ma na dany tt.S dr.sme sa predbezne dohodli na sekcii ,ze do 36tt potom uvidime,ze ako je drobcek na tom a max.potiahneme do 38tt a potom radsej von nebudeme nic riskovat....A teraz ta horsia infoska pupocnikova snura ma len 2cievy namiesto 3 😖 😖 😖 😖 ze sa to stava v 1% tak chapete???som bola mimo uplne z toho stretli ste sa s tym niekto???????????????

lienka_1
21. máj 2015

@ria191 To vies, rokmi pestovana samolubost 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre