Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

monca2013
6. jún 2015

@ladyblcha a zabudla som este fraxiparin si picham

jomini
6. jún 2015

@monca2013 ako silno? Ja som spinila v 5 tt, tak ma jednu intimku, boli ste v nemocke a bolo to sposobene rastom maternice.

monca2013
6. jún 2015

@jomini boli sme na pohotovosti povedali ze mame cakat ci pride menzes alebo ja neviem uz spinim o tretej popoludnia a je to hnedej farby ☹ neviem

jomini
6. jún 2015

@monca2013 drzim palce, nech vsetko dobre dopadne. Mne vtedy pozerala krcok a vraj bol ok, nic nevidela a mierne spinenie je zaciatko tehu casty jav.

monca2013
6. jún 2015

@jomini dnes som mala mat menzes tak neviem

nelly3
7. jún 2015

@monca2013
nic sa neboj, to nemusi hned zle znamenat, kolko bab spinilo, pokial to nie je cervena krv, tak nestracaj nadej. drzim palce 😉

lienka_1
7. jún 2015

@mircalla Ja pracujem v infenkcnom prostredi, tak som doma hlavne kvoli tomu. Pre imuno dg. beriem lieky na znizenie imunity a reto moj gynekolog tak razne povedal, ze PN. Mna sefka prijemne prekvapila, lebo mi chce predlzit prac. zmluvu. A v ktorej casti Londyna budes? Budete mat cas aj na potulky, ci iba praca?

monca2013
7. jún 2015

@nelly3 dik ahoj ale uz viacej krvacam a dnes rano test.test pozitivni tak neviem ☹

jajaja111
7. jún 2015

Ahojte kocky, chodite niekto k MUDr. Kurecovej? Napiste mi prosim jej email. Chodila som k Marcelovi a neviem ku komu teraz prejst, ked chcem dat este jeden pokus a ona mi robila teraz KET, tak som rozmyslala nad nou. Mate niektora s nou skusenost?

tlucka
7. jún 2015

@monca2013 Ahoj, ja som pár týzdňou dozadu začala tiež krvácať a v nemocnici v TT ma hneď preventívne hospitalizovali. Dali ti aj nieco na zastavenie krvácania? Robili ti aj sono? Nevideli nejaky hematom, z ktoreho by krvacanie mohlo byt? Drzim palce, nech to dobre dopadne.

monca2013
7. jún 2015

@tlucka dakujem moja tak včera na pohotovosti mi nič nedali a ultrazvuk ze vraj nic nevideli a povedali mi že ked sa spusti krv aby som hned vysadila lieky ale vsade citam ze ked mam pozitivne hcg ze sa nema vysadit lieky ja už neviem stale špinim je to tmavo hnede občas aj krv tam od vcera sa mi to nezastavilo ☹ a teraz som si spravila tehu test a a su tam stale dve čiarky a ultrazvuk mam ist az 23.6 ja uz nevie co mam robit

monicka79
7. jún 2015

@jajaja111 barbora.kurecova@reprofit.cz , ja som k nej chodila 🙂

ladyblcha
7. jún 2015

@monca2013 to akoze do ultrazvuku nebudes ani volat do CAR ?? ist napriklad gyndakovi alebo zavolat do car sa da skor ako cakat na 23.6.

monca2013
7. jún 2015

@monca2013 a som 16 den po ket

monca2013
7. jún 2015

@ladyblcha ano volala som sestričke ta mi povedala aby som este brala tabletky, a ze keby sa daco zmenilo tak mam este zajtra zavolat

monca2013
7. jún 2015

@tlucka mozem vediet kedy si krvacala v ktorom tyždni si bola a kolko dni ti trvalo prepac ze mam tolko otazok ale ved vies aka je ta neistota

freyahope
7. jún 2015

@monca2013 a nemôžeš si vybaviť kontrolný odber na hcg zajtra? Ja by som to urobila tak a lieky zatiaľ normálne ber ďalej.

ladyblcha
7. jún 2015

@monca2013 tak tam zajtra zavolas, ked sa to nezmeni. nefixuj sa na ten datum ultrazvuku ...

tlucka
7. jún 2015

@monca2013 Ja som bola v 7. tyzdni, u mna to zial ale nedopadlo dobre. Ja som mala jasnocervenu krv, takze ro bolo zle znamenie. To vsak nemusi byt tvoj pripad. Hlavne sa snaz upokojit a na tvojom mieste by som urcite nevysadzala tabletky. Praveze zvysila Utrogestan a ak mas doma Ascorutin a Duphaston by som si nasadila. Zajtra by som urcite sla ku gyndosovi na odber hcg a v stredu znovu, ci sa zdvojnasobuje. Vela dievcat takro na zaciatku tehotenstva krvaca, nie je to nic nezvycajne. Treba oddychovat a verit, ze to dobre dopadne.

monca2013
7. jún 2015

@tlucka zajtra pojdem skoro rano u gynekologicky a uvidi sa

bergalm
7. jún 2015

@gagirl ahoj no prekvapko...mam pocit ze to bude chlapcek.Bruško je take normalne nemam moc velke...Myslela som to tak ze teraz sa az tak nesetrim nie som na rizikovom,nechceme vediet co cakame,mam viac pohybu proste inak sa chovam v tomto tehu

tlucka
7. jún 2015

@monca2013 Budem držať palce, daj potom vedieť, ako si dopadla. Ešte krvácaš alebo už menej?

monca2013
7. jún 2015

@tlucka ahoj tak stale špinim teraz je to take az do čierna ale dala som si askorutin neviem ci som spravila dobre 😒

monicka79
7. jún 2015

@monca2013 ja som spinila pri prvom tehu, sice to bolo spontanne otehotnenie, ale tiez som to mala niekedy skoro az cierne a spinila som mesiac. Brala som vtedy duphaston aj ascorutin, takze mozno budes taky pripad ako ja. potom to preslo a dokonca tehu neboli ziadne problemy.

gagirl
7. jún 2015

@monca2013 ahoj..bude to dobre..neboj..vela kociek to zazilo na zaciatku tehu a vsetko bolo v poriadku..zajtra urcite zavolaj a chod k svojmu lekarovi..drzim palce🙂

tlucka
7. jún 2015

@monca2013 Určite so dobre spravila. Hlavné je, že si nevysadila lieky tak ako ti kázali. Keď je krv tmavá až čierna, je to stará zrazena krv. Je to určite lepšie ako jasnočervená krv. Neboj, všetko bude dobre 🙂

monca2013
7. jún 2015

@monicka79
@gagirl
@tlucka dievčata dakujem vam velmi pekne za povzbudive slova 😉

gagirl
7. jún 2015

Ahojte.zajtra ideme za Machacom na konzultaciu a pre lieky..okolo 10.6 by mal prist ms..este nemam schvalenie od poistovne..tak uvidime kedy pride a kedy zacneme so stimulkou..moc sa mi do toho celeho ani nechce..ked mam byt uprimna..:(

ingrid0105
8. jún 2015

Baby tak sme sa rozhodli do toho prastit snad naposledy a uspesne. Komu mam napisat? Patrila som k Marcelovi.mam 40 2 ivf neuspesne, teraz ma caka Ket s HB1 a chcem skusit predtym vsetko. Mam zvysene NK bunky ale marcel odporucal medrol len pred vkladom. Nie je to kratko? S mam 80 kg a fraxik 0,3 podls vas staci? Dik za kazdu radu

evadek
8. jún 2015

@ingrid0105 je to kratko...mne moja repro imunologicka povedala,ze ucinkuje az po 6 tyzdnoch...je zbytocne ho uzivat menej.... a medrolu 0,3 mg na 1 kg ....
Ja mam brat pri 53 kg - 16 mg... po 6 tyzdnoch kontrola ci zabral...a potom az KET ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre