Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
9. júl 2016

Baby všetkým moc dakujem za prejavený záujem, dáva mi to veľkú silu bojovať a nevzdávať to!!

gagirl
9. júl 2016

@cheeky82 drz sa moja..a skus byt v pohode..aby si preto spravila vsetko co je v tvojich silach..

izzie27
9. júl 2016

@cheeky82 drzim palce

bergalm
9. júl 2016

Ahoj kočky korčulky ako sa mate??vidim tu nove kočky nemam vela času sem chodit gagirl ako?benny11?,my mame uz 1rok strasne to leti

angel74
10. júl 2016

Ahojte všetky snažilky, chcem sa vám pochváliť novým reprofiťáčkom Jakubom ktorý sa nám narodil včera ráno po 3.IVF a 6 vklade. Tak vám drzim palceky a nevzdávajte sa. Zázraky sa dejú 😉

angel74
10. júl 2016
ssegra
10. júl 2016

@angel74 krasny je a gratulujem..hlavne vela zdravia zelam 🙂

izzie27
10. júl 2016

@angel74 je krasny a prajem vela zdravicka☺

kubulka280
10. júl 2016

@cheeky82 neboj musiš veriť že teraz sa to už podarí. Držkaj sa a snaž sa oddychovať

marculik
10. júl 2016

@cheeky82 ahoj moja vcera som sa len tak kukla na vysledky vsetky co som mala z Nitty a kukla som co ste tu pisali ze Nk dom ja mala 6,6 a na dalsich vysledkoch mi uz len pisali mif spermie ci ako a D vit a ine hodnoty dalej nic tak ani neviem ci to bolo dalej dobre a som tak uvazovala ma objednali iba na konzullu nemala by som sa spytat ked ten medrol berem uz vyse pol roka ci ma nepretestuju radsej, a ako sa mi mas,dufam ze oddychujes a pozitivne myslis 🙂

nelly3
10. júl 2016

ahojte reprofitacky a stare korculky, co mame noveho? bola som mimo trosku si uzit dovcu🙂
@ria191 ako moja??
ostatne korculky co noveho? 😉

cheeky82
10. júl 2016

@marculik a to načo berieš medrol ked mas NK tak nízke? A MIF spermie -to je jedno ci mas pozitívne, ved to sa obchádza prave ivf! No daj sa urcite pretestovat. Ako sa mam? Na h..... Občas ma boli brucho ako na MS, ale nie kŕče ako vtedy ked sa to podarilo. Rano som mala taký bledooranzovy výtok, tak sa bojím ze sa mi spusti MS, i ked skôr ako štvrtok-piatok by nemala prist. A ver mi, ze nato nemyslím, fakt sa držím , až som prekvapená sama zo seba. I ked vnútorný stres urcite je, lebo dva razy za den letím na záchod 😀

marculik
10. júl 2016

@cheeky82 no medrol mi predpisali kvoli ze mam alergiu na spwrmie a dr.som sa pytala ze ci by sme mali sa objednat na pretestovat a ona ma objednala len na konzulku a vidis to nk mi napisali len v maily v novembri a dalrj uz nie tak ani neviem ake bolo len v poslednom v marci ze mozem planovat Ket a moja pokial je len vytok je to v pohofe ved vies ,mozes aj spinit ked sa uchycuje a ty beries utrogestan ci ten dupfaston?viem ze sa bojis ale zatial to moze byt o.k a priznaky ved pri kazdom mozu byt ine,len ver bublinke bude to dobre 🙂

cheeky82
10. júl 2016

@marculik viem ze je to na spermie, aj ja mam. Dôležité je nemať pozitívny MIF na embryo. Vkladajú ti embryo, nie spermiu. No ved uvidis co ti povie. Mozno na konzultácii sa dohodnete na kontrolných odberoch hneď na druhý den.

cheeky82
10. júl 2016

@marculik a beriem duphaston. Oveľa lepsie, ziadne závrate, ani únava

marculik
10. júl 2016

@cheeky82 on sa uziva tiez vaginalne?mne stale davaju utros nemavam zneho zavraty no mala som raz take palenie

marculik
10. júl 2016

@cheeky82 no fajn moj priatel ale nema tolko dovcy no som zvedava co poriesi ale ked mam alergiu na spermie ,nemoze telo bojovat aj s embryom uz fakt neviem preco sa to uchyti a potom nic moja ozaj beries aj sem tam magnezium

cheeky82
10. júl 2016

@marculik nie, duphaston sa berie cez ústa. Nato ci telo nemôže bojovať aj s embryom ked je alergia na spermie mi jasnú odpoved nevedela dať Dzurillka. Tiez som sa jej nato pýtala . Magnezium neberiem. Mala by som?

santeema
10. júl 2016

@ria191 ako sa mavas?:_)...uz sa to pomalicky blizi🙂

santeema
10. júl 2016

@angel74 gratulujem.-)..tak uz je na svete malicky, si to uzivajte vsetci a majte z neho iba radost🙂)

marculik
10. júl 2016

@cheeky82 vraj je dobry mne to tu poradila jedna ked som spinila

cheeky82
10. júl 2016

@marculik Magnezium mi dávali v nemocnici kvôli kŕcom

gagirl
10. júl 2016

@angel74 blahozelam k vytuzenemu syncekovi,vela zdravia vam obom..

ria191
10. júl 2016

@angel74 gratulujem krasny chlapček 😍😍😍.

marculik
10. júl 2016

@cheeky82 ved aj ja to berem ked mam krce no zevraj to je dobre ved je to len vit.

ria191
10. júl 2016

@nelly3
@santeema veru baby este dva v jednom a ja som asi nejaka čudná mne sa to takto náramne paci a MD este viac po 19 rokoch v práci veľke prázdniny teda zatiaľ potom to bude asi ine vzruso 😜😜😜😜. A inak baby verte neverte teraz toho stíham este menej ako ked som chodila do robotky cudne 😔😔😔😔.

renimac
10. júl 2016

Caute baby, zajtra mame vstupnu konzultaciu v RF. S manzelom chceme skusit nativ IVF, ano ano viem, nizka uspesnost, ale do hormonov nejdem. Viem preco 🙂. Mate skusenost s Mudr. Vrana? Je tu niekto, kto bol alebo ide tiez na nativ?

speranza1
11. júl 2016

@ria191 ahoj rius...už viete čo to bude?

nelly3
11. júl 2016

@speranza1
ze vraj vajcak vsak @ria191 😵

speranza1
11. júl 2016

@nelly3 jeeeej tak blahozelaaaam....ona si priala chlapčeka myslim, že?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre