Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
23. sep 2011

@lulu10 chod minovi,depka prejde.napisem ti ip,lebo to neni ani publikovatelne.ale zobral mi pre istotu ster,mam nejaku mast a ten rosalgin ked pride,v pondelok by mala byt kultivacia spravena,tak pripadne budem mat antibiotika,ale pripravu to neohrozi nastastie...

miminkad
23. sep 2011

@pikha dakujem za radu,vyzera to ozaj len na naburanu floru.mam nejake probiotika,tak si ich dam a samozrejme teraz ziadne gely.

miminkad
23. sep 2011

@callex ja tangace nemusim.ale je dost mozne,ze mi to spravila avivaz.uz som tak mala problemy raz.inak je vsetko ok,aj zvonku aj zvnutra,jedine sa mu zdalo,ze krcok trochu slizi,ale to moze byt aj preto,ze som pred mrchou.ja mam tiez zakazane kupele a mydla,preto som pouzivala tie intimne a tie co som mala,zas neboli ani parfumovane,ani nejak agresivne.skor si myslim,ze zacali viac parfumovat avivaz.cize mam teraz trosku problem zohnat avivaz.ale snad na spodare budem mat dost. 😅
@pikha malinka je krasna 😵

callex
23. sep 2011

@miminkad tak skus pouzivat detsku avivaz lovela na spodare...ja napriklad na spodare avivaz nedavam.len praci prostriedok.

callex
23. sep 2011

@gabinkaa jaj tak to je jasne to boli tie schody.pred meranim tlaku nesmies vykonavat ziadnu cinnost (minimum 5min,),musis byt v pohode,takisto by to nemalo byt po jedle ani psychickej zatazi a pocas meriania musis byt ticho.ked si kupis tlakomer tam to bude aj napisane ako sa ma spravne merat.takze si kludne mozes vydychnut. 😉

miminkad
23. sep 2011

@callex nieco vyskusam 😉

maticap.
23. sep 2011

@naveen ahoj, aj mna zaujala ta fotka s tym kinderkom a po Tvojom popise som neodolala a precitala si "to". A este predtym som sa zhrozila pri pocte tych fotiek - co by sme chceli....ty kokso - ja si pripadam strelena a ze to prehanam s nakupmi plienok pre drobca (chcela by som latkovat) a snorenim po nete, ale toto bolo aj na mna moc... toto ja nepochopim: vyberat veci pre dieta, ktore este nie je ani na ceste... mna skor napadali v minulosti take predstavy akoze toto ho naucime, tam a tam budeme chodit von, toto mu nedovolime 🙂 a pod. Ale totok? Nuz, asi sme divne alebo co? 😀 ale vobec mi to nevadi 😵 😵 😵 . A ze rok... no nic. babulka by si mala precitat aj nejake ine diskusie ... ale nechcela som byt hnusna - takze ma berte s rezervou 😎 .

callex
24. sep 2011

@maticap. ja som si to tiez pozrela a nemyslim si ze babenka to nakupila..to su skor fotky co sa jej paci a co by chcela.ved za tak kratke obdobie od // ku MA by to ani nestihla.a kazda sme asi zacinali ako oni...najprv snazenie a stale nic a podobne.takze kazdy ma to svoje trapenie a kazdemu to jeho pripada najhorsie a najtazsie.

maticap.
24. sep 2011

@callex ale ved hej - samozrejme, ze to jej nezavidim alebo co. V tomto ohlade je to smutne. 😒 Iba ma soklo, kolko casu musela stravit na nete a kde kade, kym si vytvorila taku fotozbierku (sak ved som pochopila, ze to nenakupila).

lenka_21
25. sep 2011

@gabinkaa ako ti napisala @callex tlak sa ma merat vzdy v rovnakom case a mala by si byt v relativnom klude ... preto je dobre to robit hned rano, kym sa nestihnes vytocit 😀 😀 😀 Podla mna sa Dr.viac zmeriavaju na ten spodny a ten mas dobry, ale zacni ho merat ... tlak byva v tehu problem, ale ked ho kontrolujes tak sa to da odsledovat ... 🙂 😉 🙂

@naveen Super, ze ta to nenahnevalo ... kazdy ma svoje trapenie a zda sa mu, ze to jeho je najvacsie ... Ja mam kamosku, kt.bola nestastna, lebo sa jej nepodarilo otehotniet hned, ale az na 2 mesiac od casu ked sa snazili a znasala to tazko ....

@lulu10 Suhlasim s @callex skus tie detoxikacne masaze ... ja som pred IVF zacala aj chudnut, zmenila som komplet stravu a chodila do jedneho centra kde som aj cvicila a radili mi so stravou ... moj metabolizmus sa pekne nastartoval ....

@pikha mala je nadherna princeznicka, predpokladam, ze uz planujes dalsie 😀 😀 😀 Ked pojde s
@callex na kolaudaciu tak mi dajte vediet, mozno sa pridam 🙂 😉 🙂

callex
26. sep 2011

caute krasky..kde ste vsetky zmizli?hmm zapnem radio a hned moja oblubena pesnicka..aky to krasny zaciatok dnesneho slnecneho dna.tak si robime s bambulkou diskoteku. 😀

a teraz sa prosim vyjadrite kedy by vam vyhovovalo stretko? len si treba pohnut kym mame podaktore mamicky este ako kinderka. 😀 😀

dalida
26. sep 2011

Dobry den, reprofitacky 🙂 Uz by som bola rada, ak by som sa k vam tehulkam pridala... Cakanie je na nervy 😖 Menzes som este stale nedostala... ☹ Dokedy cakat, kedy to pride spontanne? Uz som raz mala pocit, ze M sa rozbehne, ale bolo to len dvoj dnove malinke spinenie... tak neviem. Budem musiet tak ci tak zajst za sv. gynekologom, prebrat s nim vsetko a... kym nepridu vysledky z genetiky...

lenka_21
26. sep 2011

Ahojte baby, tak som dnes bola na rychlom sone ... narastli sme na 14mm, srdiecko pekne bilo, tyzden 7+6 a posledna kontrola by mala byt buduci tyzden pondelok/ utorok ... ak bude vsetko Oki tak potom uz len v 12 tt 🙂 😉 🙂

lenka_21
26. sep 2011

@dalida A nemozes byt tehu??? Aj to sa stava 😉

jada1
26. sep 2011

Ahojte kočky, všetky pozdravujem 😉
@callex úha, že 26tt, tak to ťa s gabinkou určite nedoženieme 😀 😀 😀
@lenka_21 super správička, pekne rastiete, len tak ďalej, teším sa s tebou. 😵 Neboj tentokrát to dobojujete do úspešného konca. My tiež rastieme ako z vody pri poslednej kontrole sme mali 21,8cm. O týždeň začíname 6 mesiac 😵.

kellynka7
26. sep 2011

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či sa platí za prvú konzultáciu v Reprofite?

dalida
26. sep 2011

@lenka_21 blahozelam 🙂 Len tak dalej 🙂 A co sa mna tyka... naposledy ma pozeral Dr. Koudy v auguste 18teho a mala som sliznicu 5mm 😒 Povedal, ze tak skoro ju ani nedostanem, ale odvtedy uz presiel viac ako mesiac ☹ Chcela som cakat dlhsie, aby prisla spontanne, ale... 😒
@kellynka7 za prvu konzultaciu sa neplati 😉

kellynka7
26. sep 2011

@dalida dakujeeem za info

martini
26. sep 2011

@lenka_21 super...to sme chceli počuť 🙂

miminkad
26. sep 2011

@lenka_21 kraaasna sprava 😵

no aj ja dnes par vcelku pozit sprav.stery su ok,uz mame aj vysledky z genetiky,tak stredu alebo stvrtok ideme pre ne.no a dnes som si robila vyplach rosalginom,myslim,ze keby si tam chilly napcham,tak to stipe menej 🙄

miminkad
26. sep 2011

babule,stretli ste sa v rf pri sone,opu alebo et niektora s dr rotterom,kozumplikom alebo rumpikom?trosku teraz riesime co a ako,tak preto...

callex
26. sep 2011

@lenka_21 super spravicka.. 😀
@martini ked si sondovala tu kozmetiku neboli tam niekde aj pripravky z DM..babylove?
@miminkad dobre ze nemas zapal..mozte sa na to vrhnut..ale ten rosalgin by som si nedavala.najlepsia je cista voda.ziadne pripravky na intim hygienu.

callex
26. sep 2011

@miminkad a tie mena mi nic nehovoria...zrejme nabrali nove posily.

miminkad
26. sep 2011

@callex no ten rosalgin si uz nedam.skusim teraz viac mliecnych koktejlov a bude to ok.snad.no toho kozumplika rozhodne nechceme,nemam s nim dobru skusenost.este zvazujem kurecovu.inak ak to bude mozne.tak vitouskova nam spravi vsetko

lenka_21
26. sep 2011

@lulu10 @jada1 @martini @miminkad @callex Baby dik ... uz len dufat 🙂 😉 🙂

bettypo
26. sep 2011

baby nemáte náhodou súkromnú tému?

ivka3901
26. sep 2011

ahojte kočky.dlho som tu nebola,ale sledujem to tu ako sa mávate?ja som konečne dostala menzes a dúfam,že tá hnusná cysta zmizne a už sa neukáže inak zobkám také tabletky volajú sa indol 3C to je na prevecniu nielen cýst,ale aj roznych ženských ťažkostí tak uvidíme inak s manželom sme sa dohodli,že s 4 pokusom začneme asi až po novom roku takže ak to vyjde tak sa k vám pridám ako tehuľka až po novom roku bude to ťažké čakanie,ale vydržím to ☹ už som vydržala 6 rokov tak vydržím 3 mesiace

maticap.
26. sep 2011

@lenka_21 pekna spravicka - len tak dalej - drzte sa! 😉

lenka_21
26. sep 2011

@bettypo Ahoj, pokial viem nie a my sa tu vsetky tvarime velmi sukromne a tak kludne pis 😀 😀 😀

@maticap. Dik 🙂 😉

@ivka3901 okrem tych cyst je nejaky dalsi dovod preco chcete cakat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre