Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
15. dec 2011

@leamax ano aj tam 😀 ty kokso ako som ja leniva tento tyzden to nema odbodu. NIC nerobim, sedim tu ako pupak kopy papierov okolo a ani ma nehne s tym nieco robit, nechce sa mi!!! Musim sa nejako nastartovat 😅

leamax
15. dec 2011

@lulu10 a to sa ti uz neoplati, ved uz je stvrtok 😀
a ja som sa uz objednala na hematologiu - hned pondelok mozem dojst 😵 ze aka fajn doktorka 😵 a este mi hovori, ze: alebo mozte aj hned teraz este dojst 😀 ma zosokovala normalne 😀 😀 😀

lulu10
15. dec 2011

@leamax a kde si sa objednavala? do pe k hanuskovej?

leamax
15. dec 2011

@lulu10 ano, k tej. co chces ist aj ty k nej?

zarabono
15. dec 2011

@leamax @lulu10 budem sa snazit

lulu10
15. dec 2011

@leamax nie, ja som u nej uz bola, bude ma kontrolovat v tehu raz za mesiac, neodporuca pichat fraxik... aku mas mutaciu?

leamax
15. dec 2011

@lulu10 MTHFR heterozygot a protilatky na annexin - kvoli tomu mi z prahy odporucili anopyrin az do 35tt, ale koudy povedal, ze mi daju radsej fragmin, ze to je istejsie.
tebe preco ona neodporuca pichat fraxik? aku mas mutaciu?
@zarabono to sem rady 😵

lulu10
15. dec 2011

@leamax ja mam MTHFR homozygot-obdarovali ma obidavaja rodicia 😅 Ona tvrdi ze tato mutacia neni pricinou potratov do 12tt, a pokial je homocystein v poriadku tak netreba nic pichat a anopyrin-na ten sa len zasmiala, ze to vobec nic nepomoze....

leamax
15. dec 2011

@lulu10 no super, takze je dost mozne, ze ma odbije podobne. no ak sa k tomu takto postavi, tak dam na koudyho a budem pichat fragmin. ja mam homocystein uplne ukazkovy, teda aspon pri poslednych vysledkoch som mala. a mas aj ty tie protilatky na annexin, ci to nevies?

lulu10
15. dec 2011

@leamax to neviem ci mam, ani neviem co to je... 😅 ale myslim ze ti povie urcite to iste ako mne, lebo ja mam tu mutaciu od oboch rodicov co je este horsie a dostalo sa mi takehoto vysvetlenia... povedala mi ze pricina je niekde inde a mam patrat dalej, mozno mala aj pravdu

leamax
15. dec 2011

@lulu10 no ved to neviem ani ja, co to je, to mi len z prahy napisali 😀 a mozem sa ta opytat - ty si tiez potratila, ze? mala si v maternici zrazeniny vtedy?lebo ja ked som nepichala fragmin, ten prvy krat, tak som ich mala v maternici plno. teraz, ked som ho pichala, tak nebola ani jedina. tak myslim, ze ten fragmin u mna by mal byt

lulu10
15. dec 2011

@leamax ja som mala pri poslednom hematom a pichala som fraxik 0,2 pri tych dvoch neviem ci som mala hematom, nikto mi nic nepovedal, ale spinila som a potom aj krvacala...sama mam z toho chaos

leamax
15. dec 2011

@lulu10 kss, tak ja uz som z toho jelen. ale predpokladam, ze u mna to bolo tym fragminom, ze som nemala teraz jedinu zrazeninu. neviem, no. ved uvidime, som zvedava, co mi povie. jej tam nabehnem s tymi vysledkami z prahy a ked mi povie, ze je fragmin alebo anopyrin zbytocny, tak jej ich oplieskam o hlavu, snad dostane rozum 😀 😀

lulu10
15. dec 2011

@leamax a vo vysledkoch z prahy ti napisali ze uzivat anopyrin? som zvedava co ti povie

leamax
15. dec 2011

@lulu10 ano. ved to prave - oni napisali anopyrin do 35tt a koudy povedal, ze fragmin dame, ten je istejsi. tak ale zas treba ma sledovat pri tom a popripade upravovat davky, nie ze sa zas nariedim tak, ze umrem z krvacavych dasien. prave kvoli tomu ja potrebujem hematosku

lulu10
15. dec 2011

@leamax zostali sme tu uz len my dve v teme 😕

leamax
15. dec 2011

@lulu10 a ako ju fajn zivime 😀
no ale musim aj ja odbiehat - vcera som si zarobila cesto na medovnicky, tak sa idem snazit nieco z toho upiect 😀

lulu10
15. dec 2011

@leamax ja som vcera tiez upiekla a aj vanilkove rozky 😵 a dnes budem piect kura 😀 😀 😀 vsetky baby otehotneli a zdrhli a my pojdeme za nimi 😵

bibi24
15. dec 2011

Baby ahojte,

prosim vas, nemate niektora skusenosti z MUDr. Kozumplikom? Chcela som sa objednat do brna a prve volne terminy su v polke januara, cim presvihnem vlastne jeden cyklus ☹ No a volne ma len tento pan doktor, ale nic som o nom nepocula.....

bettypo
15. dec 2011

@bibi24 ahoj ideš na konzultáciu? Ja som o ňom ešte nepočula

bibi24
15. dec 2011

@bettypo Ano, chcela som ist na prvu, ale chela som hned zacat aj stimulovat co tym padom nestiham. A nechcem ist k tomuto, lebo nic o nom neviem.

leamax
15. dec 2011

@lulu10 presne tak, ja uz sa pomaly balim za nimi, za nasimi tehulkami 😵
nooo, nieco som upiekla, uvidime, ci to bude jedle 😀 ja urobim mozno este jeden nejaky kolac a koniec, aj tak to budeme jest peeeeekne dlho 😀 to len aby som sa doma teraz nenudila, vies 😀
@bibi24 ja som ho teda este nestretla, ale niekto tu myslim ano a nadseny z toho nebol. takze ja by som si na tvojom mieste asi radsej pockala, ved aj tak nic neuponahlas. nech sa rozhodnes ako chces, drzim silno prsty aby to vyslo 😵

zarabono
15. dec 2011

@bibi24 ja som bola na sone u kozumplika a nikdy viac.ten nech sa mi velkym oblukom vyhyba 😠

bettypo
15. dec 2011

@zarabono pánečku niečo domrvil? nevyšla kvôli tomu stimulka? nechce sa mi preklikávať históriu

zarabono
15. dec 2011

@bettypo nevedel mi ani blbe sono spravit,ked mi foliky mal merat.mam u svojej dr tam poziadavku,ze jeho nechcem uz nikde pri nicom stretnut

v555
16. dec 2011

Ahojte baby...... 😉 😉 Mám na Vás jednu prosbu.....ako dlho sa čaká na darované oocyty a koľko stojí tento zázrak nás Slovenky čo sme už naozaj bezradné tu na Slovensku čo každému ide len o biznis??????ďakujem 😉 😉 😉 každá rada je dobrá

bibi24
16. dec 2011

@zarabono @leamax Baby, dakujem pekne. Vsak mozno prave preto bol on jediny, ktory mal prvy januarovy tyzden volne terminy. K nemu som sa ani neobjednala, objednala som sa zatial k Stelclovi na polku januara, len ma mrzi, ze premeskam jeden cyklus, ked som uz mohla ist na to ☹

gabinkaa
16. dec 2011

@bibi24 myslím, že Štelcl je lepšia voľba ako Kozumpalík, ja ho teda nepoznám, ale viem, že je tam nový, my sme chodili k Štelclovi a našťastie u nás mal šťastnú ruku, lebo robil aj OPU a aj ET, budem držať palce, radšej premeškať jeden cyklus ako mať pokazené celé IVF

jada1
16. dec 2011

@v555 popísala som ti to do IP 😉

zarabono
16. dec 2011

dobre rano babule 😉 po vcerajsku som zistila,ze sa nemozem ani smiat.sme pozerali komediu a zacala som sa smiat a taky krc do brucha,akoby mi ho niekto chcel rozrezat.hrozne,dala som sa nabok,nastastie to po chvili preslo,tak snad je bubacik ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre