Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
18. apr 2013

@kika017
@ria191 Zeny, prosim, prosim, smutne koukam! Strcte ma do toho spravneho radu! Ja uz tak dlho cakam v tom nespravnom! A ked dojde na lamanie chleba(lepsie povedane na IVF) furt si vyberiem ten nespravny! 😖 A aj mne Koudelka pri 1. konzultacii nasiel myom. Iba tak podotkol, ze no mate tam ten stary myom.... a ja oci jak pomarance, ze co???? Ani nepisem, ze som uz roky pod drobnohladom vselijakych roznych gynekologov a kukali do mna uz milion-krat.
Ria a plac a kric.....mas na to plne pravo....aj tak si frajerka, ze to nevzdavas! Mrzi ma to!

melisska
18. apr 2013

Vonku je krásne 🙂

annetty
18. apr 2013

@nelly3 joj, super spravicka, lebo peniazky budeme potrebovat, mam taky pocit, ze vas nenecham v kasi 😀 😀 😀 a ze budem chodit na ivf ako na klavir 😀

dafy
18. apr 2013

@melisska my sme uz dnes grilovali a dali si k tomu cervene vínko aj ked teda v bolestiach ale fajne bolo pre zmenu k alergii ma dnes bolela príšerne zlatá zila som myslela ze dnes sa budem škriabať na stenu 😠

melisska
18. apr 2013

@dafy moja aj ja ju mám , teraz k tomu zapcha a naduvanie ...to je kombinácia, čo si mafad cipok ? Ja dnes celý den sama doma, ešte stále...aj som rada , že je večer, zajtra

dafy
18. apr 2013

@melisska no ja som uz aj bola na zlatu zilu operovana je to hrozna bolest a stale sa mi to vracia....no a je na to dobre faktu gel pokial maš narusenu zlatu zilu pripadne krvacaš ako ja 😠 ja uz trpím takto dva tyzdne .....ale ked teba boli iba preto ze si nebola na WCku tak myslím ze čipok pomoze.....nenechaj to zajst do takeho štadia ze nepojdes na Wc 4-5 dni lebo potom to bude neskutočna bolest zažila som to v tehotenstve ma zapchalo no brutál

alka025
18. apr 2013

@falin ahoj a ked poziadam o refundaciu nebude poisťovne vadit že je faktúra ck a nie v eur.?

speranza1
19. apr 2013

krasne slnecne ranko dievcata...

melisska
19. apr 2013

Dobré ranko slniečka 🙂

speranza1
19. apr 2013

@melisska ahojcek moja..tak ako?

bettypo
19. apr 2013

@melisska dobre ranko.zapcha v tehu je spolocnik ktory ta odprevadi az do porodnice 😅 . Pomaha slivkovy extrakt a v najhorsom duphalac. Ten davaju aj v nemocke

majbo
19. apr 2013

Krasne ránko prajem všetkým.Baby poraďte mi ako sa mám objednať na KET,viem treba počkať na normálnu mrchu a potom?Stačí sa objednať na UTZ na 13-14 deň cyklu,či musíme absolvovať najprv ďalšiu konzultáciu....??? Viem ešte mám kopec času ale neviem sa upokojiť kým neviem čo a ako... 🙂

ria191
19. apr 2013

čaute babule 😀 😀 😀 . Vyrevaná, ale dneska už happy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

speranza1
19. apr 2013

@ria191 moje zlaticko... tak ty si ina kava... to mna by to dlho drzalo... ale je super, ze mas takyto super pristup..klobuk dole... 🙂 🙂 🙂
..dali ste si vcera s mm vinko??

ria191
19. apr 2013

@majbo stačí keď mu mailom napíšeš, že chceš ísť na Ket aby o tom vedel a 12.-14. deň k svojmu na zmeranie sliznice, ktorú mu potom napíšeš a keď bude v poho tak 19.-20. deň cyklu sa robí KET. Ale musíš to oznámiť na začiatku cyklu, lebo niektorí doktori nasadzujú estrimax, estrofem záleží ku komu chodíš.

ria191
19. apr 2013

@speranza1 nie sama som ho vyslopala 😀 😀 😀 . Ale keď si spomeniem, že som chcela skočiť z balkóna, alebo napáliť to do stromu tak veru hrdinka som není, ale je pravda, že stačí keď sa dobre vyplačem. Minule som síce plakala týždeň no teraz som sa už riadne naštvala a to ma poháňa ďalej 😀 😀 😀

ria191
19. apr 2013

@lienka_1 tak to je normálne aj na Slovensku sú doktori, ktorí nepovedia pacientke čo sa jej v tej maternici nachádza. Teraz mi prestúpila sestra od jedného blba gynekológa k môjmu a neverila vlastným ušiam keď jej rozprával akú má výstelku, kedy prebehla ovulka a ktorý deň cyklu je 😀 😀 😀 . Som sa smiala, lebo dobrý diagnostik vie z toho sona veľmi veľa prečítať. A aj ja sa tak cítim, že stále stojím v zlom rade, ale hádam raz nájdem aj ten správny a tebe to prajem tiež. V RF nám to skrátka musí výjsť 😀

speranza1
19. apr 2013

@ria191 ..skok z balkona??? si normalna..si zachovaj svoju kraaaaasu moja... keby si sa tak rozcapila na zemi...fuuuuj to by bolo nechutneeee 😀 😀 😀 (prepacte za cierny humor)

falin
19. apr 2013

@ria191 - si velmi silna a verim ze sa babätka dockas, aj ked ta cesta je silna a trnista. Drz sa, kočka

ria191
19. apr 2013

@speranza1 tak ja sa mám veľmi rada neboj sa 😀 . To mi len zo zúfalstva behajú hrôzostrašné myšlienky po gebuli. Velice rýchlo sa z toho vyspím 😀. A mimochodom máme s mm pekný nový domček tak hádam mu ho nenechám aj so žiovotnou poistkou pre nejakú mladšiu a plodnejšiu 😠 😠 😠

falin
19. apr 2013

@alka025 - myslim ze nie, lebo je tam uvedeny aj prepocitavaci kurz na eura. Ja si nemozem dat preplacat, lebo som minula uz 3 pokusy na SK, takze tie informacie mam tu od bab. Ale tie co si to davali preplacat mali tiez fakturu v czk a v poho. @nelly3 @ria191 ak sa mylim opravte ma prosim, v tomto mate viac skusenosti

falin
19. apr 2013

@ria191 - dobre ranko, to je super, bojovnicka, ty sa nezdas 😎

ria191
19. apr 2013

@falin ďakujem ti falinka. Tak trošku sa hanbím pretože mnohé z vás prežili toho oveľa viac a oveľa ťažšie veci a ani z ďaleka nevyvádzate tak ako ja ☹ ☹ ☹ . Ale ja sa polepším sľubujem 😀

speranza1
19. apr 2013

@ria191 😀 😀 😀 presne tak!!! volajakej ochechuli prenechat vsetko... !!! v ziadnom pripade😀

ria191
19. apr 2013

@falin nie dobre si to napísala oni si to prepočítajú podľa kurzu

falin
19. apr 2013

@ria191 - co blbnes s hanbenim Mas toho za sebou habadej a veru neviem co by som robila ja kebyze mam taku hnusobu v maternici 😖 A mas pravo na akekolvek emocie ,pozitivne i negativne, nie je dobre to v sebe dusit. Ja som ten opak, niekedy pocity dusim v sebe, ale ked sa to nakopi vybuchnem ako sopka 🤐 a potom chudatka ti naokolo. Kazdy sme nejaky. A nikto nema pravo sudit toho druheho. Hovori sa, ze nesud cloveka, pokial si neprezil aspon jeden den v jeho topankach. A je to velka pravda. Som sa nejak rozpisala, sorry 😎

ria191
19. apr 2013

@falin tak to máš fakt pravdu aj ja sa snažím pokiaľ to ide toho druhého pochopiť a neodcudzovať ho. Mne je skôr ľúto Štelcla chudák ten si veru užije pri takých ťapách ako ja. Všetko riešim s horúcou hlavou a to nie je dobre. Dneska mám na to iný názor. Predsa len ak si odmyslím dva neúspešné pokusy na Sk a druhý neúspech v RF tak to nie je až taká hrôza. Ja neviem prečo mám tendenciu stále niečo vymýšľať. Možno to chce len viacej trpezlivosti. Predsa len sú tu zdravé babule a tiež im to nevychádza hneď tak čo by som chcela ja, že?

melisska
19. apr 2013

@speranza1 vyborne 🙂
@bettypo viem moja, mám dhupalac, práve má z neho naplo, pap slivky, orechy, veľa pijem, ....jaaaaj

melisska
19. apr 2013

@ria191 ty si číslo 😀

melisska
19. apr 2013

@falin múdro si to napísala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre