Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jahoda333
14. júl 2014

takto sa sam pretacam v postielke 🙂

buba08
14. júl 2014

@jahoda333 krasny sikovnicek 🙂

bettypo
14. júl 2014

@rebeka33 ahoj, nemali to v lekarni ale hore na poschodi vo vitrinke. Kupovala som u sestricky a objednavala z netu. Zabera to paradne aj v malom mnozstve 🙂

ludinka
14. júl 2014

@kako23 tak mame len jedno 8 bunk a jedno 7 bunkove, zvysne dve maju len 3 bunky 😒
no uz musim iba verit ze tie 2 to vybojuju 🤐

donatela
14. júl 2014

@ludinka silno drzim palceky!!!!! ET mas v stredu?

ludinka
14. júl 2014
donatela
14. júl 2014

@ludinka budem na teba mysliet! Ved staci jedno kvalitne E!🙂🙂 phuj phuj, nech su tieto, tie vitazne!

donatela
14. júl 2014

@rebeka33 drzim palce na stredu🙂 aj ja idem v stredu na kontrolu...

ludinka
14. júl 2014

@donatela dakujem ved ja viem ze staci aj jedno, len nech sa mu u mna paci

sally2401
14. júl 2014

bože, baby začala som špiniť je to zlé znamenie? UTZ mám až budúci pondelok 2týždne po pozit. teste.
☹ ☹

buba08
14. júl 2014

@sally2401 volaj lekarovi, skus RF, ak nie, tak svojmu

kako23
14. júl 2014

@ludinka neboj sa, bude všetko v poriadku. určite tie dve sú vo veľmi dobrej kvalite a ktovie možno aj tie ďalšie dve sa ešte rozbehnú...my sme mali tiež jedno embryo takto spomalené a nakoniec nám dr. povedal, že aj napriek tomu bolo v jednotkovej kvalite. aj keď sa neujalo, ale to mohlo mať tisíc dôvodov.
Veľmi Ti držím palce a posielam veeeeeeeľa pozitívnej energie 🙂

ludinka
14. júl 2014

@sally2401 neboj sa nemusi to nic zle znamenat, kolko si po vklade? urcite ti daju zvysit davku utorsu...a kludovy rezim

ludinka
14. júl 2014

@kako23 dakujem no je to v rukach bozich 🙂 my stym nic neurobime...

sally2401
14. júl 2014

@ludinka 22 deň po vklade

donatela
14. júl 2014

@sally2401 skus ist radsej na pohotovost do nemocnice... Tieto veci maju prednost, necakas medzi milionom ludi. Rovno volaju gnekologa, ktory ma prave sluzbu na oddeleni. Aspon tak je to v ruzinovskej nemocnici. Len som mala so sebou papiere, ze som po ivf...
Drzim palceky!!!!

ludinka
14. júl 2014

@sally2401 a ake je to spinenie? mne povedali ze pokial to ma hnedu farbu tak je to ok
ale radsej zavolaj do reprofitu a spytaj sa co mas robit

sally2401
14. júl 2014

@ludinka zatiaľ také bledo hnedé, na 7-10 deň po vklade som špinila tiež a viac ako teraz ale to bolo asi predimplantačné, a bolo to tmavo hnedé

ludinka
14. júl 2014

@sally2401 no na 22 den po vklade by uz mohlo byt nieco vidno aj na utz....aspon bodka, skus zavolat svojmu doktorovi

korenka17
14. júl 2014

@ludinka ...mysli na mňa,aj my sme mali len jedno a vidíš,zatiaľ sa fazuľke snád páči u mňa??? 😵

korenka17
14. júl 2014

@sally2401 dávaš si aj utrogestan?

ludinka
14. júl 2014

@korenka17 ved hej, snazim sa mysliet pozitivne, verim ze ostalo len to najlepsie

sally2401
14. júl 2014

@korenka17 áno vkladám si ráno 4 a večer 4

korenka17
14. júl 2014

@sally2401 tak to máš mega dávku ako ja...dovolala si sa niekomu?

ludinka
14. júl 2014

@korenka17
@sally2401 taku davku davaju vzdy po et 😉 aj ja mam teraz taku

jahoda333
14. júl 2014

@buba08 dakujeme je veelmi sikovny on je uz ako pol rocny kaazdy den nas niecim prekvapuje a teraz nas vsetkych bije a sticuje za vlasy to e jeho a tesi sa z toho 😉

haimi
14. júl 2014

@ludinka neboj, vsetko dobre dopadne. Co by som dala za to, keby som sa dostala nabuduce po vklad 😉

ludinka
14. júl 2014

@haimi no ved ani ja to este namam iste...

miskanr1
14. júl 2014

@ludinka Ahoj moja tak vidím, že bojuješ dalej 🙂 Držím silno palce. Budete vkladať obe naraz?

ludinka
14. júl 2014

@miskanr1 jjeej ahoj no ak budu 2 tak urcite dam radsej jedno zamrazit, tie KETY maju podla mna vacsiu uspesnost
a ty ako? kedy ides na KET

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre