Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dalida
9. júl 2012

@zabka1124 budem na teba mysliet a drzat palceky. Myslim, ze boliestky v podbrusku su O.K. to sa len bublinky zahryzkavaju 😉

speranza1
9. júl 2012

@zabka1124 ... ja sa mam este teplejsie.. ja mam 30 stupnov v kancli.... sa rozlejem.... nemam nic noveho...zatial cakam na mrchu a ty? mas nieco nove?

nelly3
9. júl 2012

@speranza1
ahoj, ja mam v kancli vyse 30, des a hruza, ale nas pustaju skor z prace, aspon nieco pozitivne na tom teple 😀
aj ja cakam na mrchu a mala by som zacat stimulovat 😉 v juli nas bude asi viacej stimulantiek 😉 oazj ako skladujete injekcie v tomto teple?

holly74
9. júl 2012

Ahojte, takže nakoniec doky zle videl, a nebolo tam 5 folíkov, ale len dva..a v nich len 1 vajko ☹ ☹
@nelly3 Nelly, mala som ich v chladničke, aj tie čo sa majú skladovať pri izbovej...

nelly3
9. júl 2012

@holly74
a uz si mala ja ET? staci aj jedno 😉 cim si stimulovala?

holly74
9. júl 2012

@nelly3 Nie, zatiaľ iba opu. Mala som menopur, clostil a cetrotide.

nelly3
9. júl 2012

@holly74
aj ja tak len bez cetrotide, to neviem ani ake su injekce 😕

zabka1124
9. júl 2012

@speranza1 ahojky,no zajtra mam testovat, dnes som bola na krv🙂 a vysledok bude zajtra ,tak nedockavo cakam🙂!!!Inak teraz je to prvy krat v zivote , co nerobim testy uz od 4DPO,predtym som ich robila nonstop 😉 !!TEraz uz len caaakkkkaaaaammm🙂!!Dufam, ze zajtra budem moct napisat Stelcovi podakovanie🙂 😎

zabka1124
9. júl 2012

@dalida hadam mas pravduu🙂 😉

holly74
9. júl 2012

@nelly3 To mi dali po tej UZV kontrole na 8. deň - je to proti predčasnému prasknutiu folíkov..pri každom ivf som ich mala, ale môže namiesto nich byť aj orgalutran, že je to to isté zloženie...

zabka1124
9. júl 2012

@nelly3 ja som mala gonal a bravelle a na konci cetrotide-to mi dali v RF, ze pichnut den pred pregnylom a sposlednym Bravelle!!!A mala som len 7 😒 ,oproti kolegyni,co ich mala 16 😀!!

nelly3
9. júl 2012

@holly74
uz viem, ten orgalutran mi spominal na konzulatacii koudelka 🙂

holly74
9. júl 2012

@nelly3 tak vidím, že nám predpísal rovnakú stimulku...tak dúfam že u teba bude lepšia úroda , držím palce 😉

speranza1
10. júl 2012

@nelly3 ahojky nelly.... tak dnes je to uz o treoska lepsie v kancli..aspon teraz zrana, pretoze vecer tu sprchlo..konecne a nastastie... uz to bolo na nevydrzanie... aj ja som v ocakavani mrchy..mala by dojst niekedy tento tyzden.. tak uvidime kedy zacnem stimulovat....a ty ? tebe kedy ma dojst mrchana?
inak..ja injekcie mam v tychto horucavach tiez vsetky pre istotu v chladnicke...

speranza1
10. júl 2012

@zabka1124 ahojky zabinka... netrpezlivo cakam na dnesnu pozitivnu spravicku..... 🙂

zabka1124
10. júl 2012

@speranza1 ahojkyyyy!!!Tak potichucku hlasim , ze na 11den po ET je HCG-448,juuj tesim sa a aj na testiku su // !Normalne som v soku, aj mm🙂tak zlato sa usmieva🙂!Uz len ,aby hcg stupalo🙂!Myslis,ze je dostatujuce?
Idem napisat Stelclovi,ze ma zlate ruky🙂 😀 😀 😎

nelly3
10. júl 2012

@zabka1124
jej super, tesim sa moc, podla mna je ta vyska HCG oki, skus pokukan na nete tabulky s vyskou HCG, ale urcite je to okiiii 😉

nelly3
10. júl 2012

@speranza1
aj ja ocakavam tento tyzden 😉

zabka1124
10. júl 2012

@nelly3 dakujem🙂,je to nadherny pocit🙂 2x v zivote //🙂

melisska
10. júl 2012

@zabka1124 huraaaaaaaaaaa tesime sa stebou 😵 😵 😵 😵 🤐

bibi24
10. júl 2012

@zabka1124 gratulujem 😵

speranza1
10. júl 2012

@zabka1124 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... konecne si prelomila barieru a teraz sa to s babuliatkami urcite rozbehne.......jupiiiiiik 😵 😵

speranza1
10. júl 2012

@zabka1124 jasne ze je dostacujuce... ja sa snad od radosti zblaznim.... 😀 😀 😀

speranza1
10. júl 2012

@nelly3 takze sme dve cakatelky v tomto mesiaci, alebo je nas viac?

kaja81
10. júl 2012

@nelly3 ja mam tiež v chladničke injek. začala som dnes uživať Clostylbegit mam 2 deň cyklu a už som obj. na sono v pondelok do Brna.Baby ako dlho sa čaka od odberu vajíčka na vkladanie?dík.

kaja81
10. júl 2012

@zabka1124 teším sa s tebou a držím palce nech to všetko dobre prebieha:o))))

kaja81
10. júl 2012

@speranza1 tak sa všetky tešime aby sa to teda rozbehlo 🙂 🙂 🙂

speranza1
10. júl 2012

@kaja81... caka sa 3-5 dni...podla toho ci budu vkladat na treti den alebo na piaty.... 😉
no a nabuduci mesiac budem tehu JA!!! lebo som sa tak rozhodla..inak sa hodim o zem 😀 😀 😀 😀

bibi24
10. júl 2012

babule, neviete ako Stelcl pracuje? Ci ma dovcu teraz, resp. kedy na nu ide?
Dakujeeem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre