Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

stastenka42
1. nov 2012

@falin ok,napíšeme si,a vy idete odkial? my ideme z BA

radina
1. nov 2012

@kika017 Ahoj, aj ja som bola nedavno na prvej konzultacii u Koudelku. potom daj pls vediet, ako ste spokojni.

falin
1. nov 2012

@stastenka42 - my ideme z TT cez BA 😉

stastenka42
1. nov 2012

@falin tak to sme skoro narovnako,my mame dnes 5x8buniek,1x7buniek a 1x6buniek 🙂

falin
1. nov 2012

@stastenka42 - parada, krasne mate 🙂 , my mame podobne 1 x 9b, 3 x 8b, 2x 7b, 2x6b, 1x4b
Drzim palce na sobotu

stastenka42
1. nov 2012

@falin paradne 🙂 takze v sobotu 🙂

tinka9075
1. nov 2012

@stastenka42
@falin babenky na sobotu vám velmi držím palce 🙂 🙂

kika017
1. nov 2012

Ahojte, tak už sme po prvej konzultácii, zhruba za týždeň začíname... dnes mi moja sestrička 🙂 (môj drahý) pichol agolutin na vyvolanie menzesu, aby sme mohli čím skôr začať. Prvý dojem bol fajn, Dr. len krútil hlavou ako ma v Ba vymučili a sľúbil mi že už žiadny hyperstimulák nebude 🙂 Tak ideme do boja 🙂 na konci novembra ak všetko pôjde ako má budú embryiká v brušku 🙂

tinka9075
1. nov 2012

@kika017 ahoj to som rada že máš dobrý pocit z Dr aj mna v BA dobre vytrápili tiež som mala ohss tak u mna BA nikdy viac 😒 😒 tak už len pekne bojovat 🙂 🙂

zeina62
2. nov 2012

ahojte baby ako sa dnes mate? co mate nove? ako ste odychovali vcera?ja som na hroby ani neisla otrasne prsalo a fukalo tak som nechcela nahodou prechladnut.

horalka79
2. nov 2012

@bibi24 @kaja81 @sarasota @tea
Dievcata, tehulky,
do kedy mate brat Utrogestan?? ja mam v papieri do 11 tyzdna, pocula som ze sa brava do11 normalna davka a potom 12ty znizena a koniec. Moja gynekologycka vravi, ze do 10-11 tyzdna. ja mam teraz len do konca 10teho Utro doma, sestricka mi vravi ze to staci..ale nakoniec sme sa dohodli ze ak kcem tak mi da aj na 11ty..uf, tak neviem co je spravne, ale zvolila som radsej este aj ten 11 tyzden....idem dnes doobeda prenho.
dakujem

bibi24
2. nov 2012

@horalka79 ja viem, ze sa brava do konca 13. tyzdna, nejak posledny tyzden sa davka znizuje.
Ja urcite kvoli tomu napisem Stelclovi, predsa len sa v tomto viac spolahnem na neho, ako na moju dr., on ma s tym ovela viac skusenosti. Moja doktorka sa napr. divila aj davke 4-0-4, ze kolko vela.

sarasota
2. nov 2012

@horalka 79 mne vcera Stelcl odpisal ze do 10tt a potom 2 tyzdne postupne znizovat a prednison mi predlzil az do 16tt ale nenapisal nic o estrimaxe tak mu budem pisat znovu

horalka79
2. nov 2012

@sarasota @bibi24
dakujem dievcata. Ja budem mat teda do 11 tydna plnu davku (teraz mam najnovsie 200vkovy, tak mi staci 2-0-2) a potom dvanasty mam este nejaky na postupne vysadenie (to som si nechala ten stovkovy z Brna)..hadam to bude ok takto. Uz som citala aj take fora, kde holky bez nejakych problemov dobrali do 10teho tyzdna a potom koniec. Aj take co do 15teho brali, ale zas od 11-12teho prebera vyzivu placenta a tak som aj citala ze po 12tom uz utro nebrat..
Pekny dnik.

dudkav
2. nov 2012

Ahojte, je tu niekto, komu preplatila Vszp IVF v Cechach? Samozrejme, pokial ich nemal uz vycerpane v SR. Dakujem.

zeina62
2. nov 2012

@sarasota mozem sa opytat ze preco ti dali prednison?

sarasota
2. nov 2012

@zeina62 po troch neuspesnych IVF sme isli z vlastneho presvedcenia na imuno. do Prahy a tam mi zistili bunecnu imunitu mierne pozitivnu

zeina62
2. nov 2012

@sarasota aha a prednison ti ma napomahat k udrzaniu plodu? pred tym sa ti ani raz po IVF nepodarilo otehotniet?

zeina62
2. nov 2012

baby estrofem alebo estrimax ako dlho berete , po zisteni tehotenstva?

bibi24
2. nov 2012

@zeina62 ahoj, ved sa spytaj doktora. Jedine ten je zodpovedny za to ake lieky uzivas, kedy a kolko. Ako ti my, laicky, mozeme povedat, ze do kedy?? Hadam by si sa na to nespolahla?

zeina62
2. nov 2012

@bibi24 nie ako to my je jasne ja sa riadim podla neho len som chcela vediet ze dokedy to zvyknu zeny bravat normalne, inac on mi na ultrazvuku povie dokedy mam brat

sarasota
2. nov 2012

@zeina62 nie ani raz.Potlaca moju imunitu moje telo povazuje embrio za votrelca.Uz sa spolu skamaratili 🙂

zeina62
2. nov 2012

@sarasota super, tak ti drzim palce

sarasota
2. nov 2012

@zeina62 dakujem .aj mi vam drzime palceky 🙂

bibi24
2. nov 2012

Baby, MY sa pise, ked oznacujete viac osob, MI, ked hovorite za seba 😉

sarasota
2. nov 2012

@bibi24 chybicka sa vloudila 🙂

panarka
2. nov 2012

@tinkatinulka Ahoj, dlhšie som tu nebola nemala som prístup na net. Ako sa máš, už si bola na krvičke? Testovala si sa? Dúfam že už si ťehulka 🙂 Ja mám ísť teraz vo štvrtok, veľmi sa bojím sklamania. To čakanie ma asi zabije 🙂

hencidlo
2. nov 2012

@kukulik30 @speranza1 ahojte babule, co je s vami, mate nieco noveho? ako pokracujete, ci oddychujete? 😉 😉 😉

kukulik30
2. nov 2012

@hencidlo ahoj...ja momentalne nemam nic nove, v Brne sme skoncili nateraz , bola som este na jeden Ket, zial tiez neuspesne ...takze musime zase nasetrit a mozno na rok...ak vobec...neviem
a ta ako? 🙂

nelly3
2. nov 2012

baby estrofem mi predpise aj moj gynekolog?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre