Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
9. nov 2012

@kika017 na to 774 117 766 🙂 🙂 🙂 veľa šťastia

kika017
9. nov 2012

@ria191 Ďakujem 🙂 idem volať

sarasota
9. nov 2012

@tinka9075 ahoj drzim palceky na pozitivny testik. Kedy sa chystas testovat? 🙂

tinka9075
9. nov 2012

@sarasota ahoj dakujem 🙂 v utorok idem testovat tak verím že tam budú kolajnice 🙂 🙂

matulka33
9. nov 2012

@tinkatinulka @speranza1 dievcata, na kolky den ste mali OPU pri softe?

tinkatinulka
9. nov 2012

@matulka33 16 DC nakolko mi nerastli foliky ako mali tak sme este dopichavali dalsie davky.

matulka33
9. nov 2012

@tinkatinulka dakujem! bojim sa ze ma nebudu chciet zaradit do programu este v decembri. som strasne nedockava.... pozeram do kalendara tak to nevyzera ruzovo. ak by som mala tiez mat OPU na 16dc tak to vychadza na 20 decembra. nevies ako oni pracuju v decembri? kedy je centrum zavrete?

speranza1
9. nov 2012

@matulka33 ja stale na 12dc 😉

matulka33
9. nov 2012

@speranza1 ok tak to by sa teoreticky este dalo 🙂 no uvidime. asi bude najlepsie ked to teraz pustim z hlavy aj tak nic nevymyslim. Pekny den prajem 🙂

speranza1
9. nov 2012

@matulka33 pekny den aj tebe
a ... presne tak..zbytocne sa budes zatazovat vecami, ktore nevies ovplyvnit.... ved ak nepojdete teraz, pojdete trosicka neskor a to v januari🙂..prajem vela stastia.... 🙂

tinkatinulka
9. nov 2012

@matulka33 A bude centrum zavrete?mne to pripada že tam stale niekto musi byt a mat nejaku pohotovostnu sluzbu a vklad ti može robit aj iný doktor ako ten ku ktoremu chodis..

matulka33
9. nov 2012

@tinkatinulka ja viem ze v Brne to dokazu aj cez vikendy a tak.....ale vianoce su predsa len trosku vynimocny sviatok. pochybujem ze by tam niekto sedel 24teho, pripadne den potom 🙂 na svk sa centra riadne zatvaraju posledny decemb. tyzden...

tinkatinulka
9. nov 2012

@speranza1 A ty kedy???nejake plany???My ideme do Prahy vdala bibi už o 10 dni juj sa teším že to vyšlo a aj si spravíme výletííík.

nelly3
9. nov 2012

@matulka33
ja na 13DC

matulka33
9. nov 2012

@nelly3 dik! tak dufam ze sa budu vajka spravat tak ako treba 😉

sarasota
9. nov 2012

@matulka33 ja na 11DC

sarasota
9. nov 2012

@tinkatinulka zelam pekne pocasie v Prahe nech si ju mozete vychutnat je to maja srdcova zalezitost ja by som tam mohla chodit tusim kazdy mesiac 🙂

matulka33
9. nov 2012

@sarasota jeej super.......asi si spravim priemer aby som videla ake mam sance 🙂 inac, ako sa citis?

tinkatinulka
9. nov 2012

@sarasota No my sa snažíme aspon 1x do roka tento sme este neboli tak taka jesen pri vltave bude pekna..este aby aj výsledky boli čo najskôr aby sme sa vedeli zariadiť čo dalej a kedy

bibi24
9. nov 2012

@gerdusha dopadlo uspesne, je to vybavene 😉

falin
9. nov 2012

@matulka33 - matulka, je to tak, cez vianoce maju zavrete. Nieto tu spominal ze so stimulkou treba zacat do 6.12., komu by to vychadzalo neskor, tak potom az v januari. My sme to tak natesnotku mali min. rok a isli sme az v januari

falin
9. nov 2012

@sarasota - jeej, aj mne sa Praha velmi paci. Uz sme davno neboli, na jar ked bude pekne by som mala naplanovat 😀

falin
9. nov 2012

@matulka33 - ja tak 12-13 den 😉

falin
9. nov 2012

@kika017 - uspesnu stimulku prajem

matulka33
9. nov 2012

@falin ahoj 🙂 aj mne sa zda ze som to niekde zahliadla.......dik! v kazdom pripade, o 2 tyzdne budem mudrejsia 🙂

sarasota
9. nov 2012

@matulka33 uz je lepsie trosicku strajkuje zaludok na vecer ale v pohode .

zeina62
9. nov 2012

ahojte baby tak uz som spat domov a mam dobru novinku budeme mat dvojcata 🙂))))

nelly3
9. nov 2012

tinka9075, hora_lka, adra17 baby no co testovali ste?

stastenka42
9. nov 2012

@zeina62 perfektne,obrovska gratulacia 🙂

tinka9075
9. nov 2012

@zeina62 super velká gratulka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre