Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
13. mar 2013

No nakoniec asi sa pojde do reprofitu autom, z BB! 😉 Tak idem mrknut teraz ako sa dostat az na kliniku, vlastne domacou dopravou, autickom! 😵 Smer stare Brno? je to v centre ci vypadovka? akym smerom presne?
Ach jaj uz som z toho nejak domätena! 😀

andy175
14. mar 2013

@mimika1973 no ja som užívala clostyl od 2. - 6. dňa cyklu. Potom 8. deň cyklu som išla na kontrolu a vtedy mi prvý krát pichli fostimon a ten som si potom pichala ešte tri dni... No ale teraz začínam tiež od 2. dňa cyklu s clostylom ale už aj s injekciami merional... Tak uvidím. No len teraz musím čakať skoro až dva mesiace... ☹

mimickapn
14. mar 2013

Dobre ranko snazilky tak neviem co si mam o tychto testikoch mysliet vcera bol 10.den od ET a dnes 11ty z ranneho mocu a ciarocka skoro rovnaka 😕 myslite ze by bol lepsi kazetovy testik?

bibi24
14. mar 2013

@mimickapn no podla mna si tehotna 😉 A ciarka sa mi javi silnejsia. Aky je to test citlivost? A vkladali blastocystu/- y?

speranza1
14. mar 2013

@mimickapn ahoj moja...skus testovat kazdy druhy den...vraj tak aj stupa HCG... takze, skus testnut zajtra a urcite bude silnejsia... velmi drzim palce 😵 😵

mimickapn
14. mar 2013

@bibi24 nie vkladali mi 3 2dnove embrijka 8,6 a 4 dnove 🙂 a mala som 10tkovy testik,ty si kedy testovala po ET? a aku ciarku si mala ?

mimickapn
14. mar 2013

@speranza1 dakujem ja som dneska testla len preto ze vcera to nebolo z ranneho ale vyskusam zajtra a dufam ze bude uz silnejsia 🙂

ratatooy
14. mar 2013

@mimickapn to je krásná jasná čárka

speranza1
14. mar 2013

@mimickapn .. jasneee 😀 ... aj ja by som tak mozno urobila ako ty🙂... hlavne pohoda klidek a a bude to fajn 😵 😵 😵

ratatooy
14. mar 2013

@mimickapn tyy jo a 3????a ja mam problem se rozhodnout mezi 1 a 2 😀

mimickapn
14. mar 2013

@speranza1 uz som kludnejsia ako vcera lebo som bola na gynde a doki mi povedal ze tam nieje vacok tak som sa zlakla 🙂

mimickapn
14. mar 2013

@ratatooy mne vkladali 3 lebo zevraj si pomahaju navzajom mi bolo povedane 🙂 ale ze nemusia byt trojicky a podla testikov budem rada ked bude jedno :D

speranza1
14. mar 2013

@mimickapn na gestacny vacok je naozaj este priskoro... 🙂 😉 takze pohodicka 😵

ratatooy
14. mar 2013

@mimickapn jj to nam taky řikaly žee si pomahaji tak ted nevim tuplem,protože sme nemeli poprve problem s uchycenim a jak si budou ještě pomahat tak to budou dvojčata jak vyšitý

radina
14. mar 2013

@mimika1973 Ahoj, z ktoreho smeru pojdes? z dialnice od BA? Lebo tak je to velmi jednoduche. Mozem ti napisat ako, lebo ci pojdes tou istou dialnicou ako ja 🙂

tinkatinulka
14. mar 2013

@mimickapn krvicka toto len potvrdí 😝

bibi24
14. mar 2013

@mimickapn moj bol na 9. den po ET takyto 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/slovenky-a-ivf-v-reprofite-brno-skusenosti-2/

Ale mne vkladali dve 5 dnove embryjka a obe sa nam uchytili 😵
Ja si myslim, ze u teba je to na dobrej ceste 😉 Silno drzim palce 😉

zeina62
14. mar 2013

@mimickapn gratulujem, ja som tiez mala zhruba taku ciaru ked som testla🙂

mimickapn
14. mar 2013

@bibi24 tak to si mala krasnu ciarku na 9.den my sme mali vcera 10. a to nam vkladali 2 dnove tak hadam to tam bude aj v pondelok z krvicky🙂

mimickapn
14. mar 2013

@zeina62 a ktory den si si robila testik a kolko dnove embrijka ste mali ? 🙂

radina
14. mar 2013

@mimickapn moja, videla si vcerajsie spravy na stv? bola tam reportaz z antolskej, aj marsik hovoril 😉

mimika1973
14. mar 2013

@mimickapn ahoj, aj ja si myslim, ze je to OK! 🙂 ze si tehulka, ciarka je super viditelna, nemyslim si, ze su to zostatky hcg z injekcii, ale hcg placenty! ;)
No a vacok gestacny, to je este prilis skoro! Vzdy robia utz az v tom 3-4 tyzdni tehot. aby videli nieco vlastne. Pojdes cochvila na krvicku, a to Ti potvrdi na 100%, a potom neskor ten utz... 🙂)
Babetko si robi svoje hniezdocko, verim verim verim!!!! 😵

falin
14. mar 2013

@mimika1973 - mimi, my chodime obchvatom okolo Brna, da sa zist na centrum, ale my radsej ideme az zjazdom Brno - vystavisko

falin
14. mar 2013

@mimickapn - krasny testik, tehulka. Uvidis ze aj krvicka bude pekne pozitivna

mimika1973
14. mar 2013

@radina ahojky, no ok mozem mi napisat trasu, no my pojdeme z tej Banskej Bystrice, Zvolen, Ziar, Nitra, Blava a potom neviem je smer dialnica rovno na Brno? dialnicny smer ihned ked uz dorazime do tej Blavy? A tiez, kde vyjst z dialnice ked uz prichadza do Brna? na ktory spravny smer? aby sme sa dostali na kliniku a nebludili po Brne hore dole ;)
Tatko bude soferom, ja budem koopilotka! 😀
Inac, su aj ine dialnice ako tam ist? ked spominas, ci pojdem tou istou ako ty? 😉

mimika1973
14. mar 2013

Babky, ake je pocasie na SK a Rakusko atd? Lebo zajtra uz cestujem na SK, a ze vraj velke minusy v noci a aj snezenie? V Blave aka situacia je? Joj, zas mi to na prd vychadza, tu ako jar uz, a vo svete zima prichadza opat! :(

radina
14. mar 2013

@mimika1973 tak ked ides do BA tak tam mas dialnicu na smer brno. takze ides stale rovno 😀
aj v brne ides po dialnici, ale drzis sa smeru na dialnicu na Prahu, Svitany, Vystaviste, Autodrom ... to mas vsetko jeden smer. Dolezite je neminut taku prudsiu zatacku na taky akoby most veduci k tomu tunelu ale na tej zabacke mas velku tabulu na ktorej je napisane vystaviste, autodrom.
Potom ked prejdes tunelom, tak uz budes mat najviac ukazovany smer vystaviste, alebo BVV. Drzis sa tohto smeru, az dojdes na kruhac , na ktorom je prave to vystaviste, takze to vezmes tym smerom, a stale po hlavnej, budes minat hotely, potom akoby dokopca a das sa vlavo, a uz si na tej ulici, kde je RF, ides este nejaku kratsiu dobu, ale snaz sa zaparkovat ako tam hned budu vedla seba parkovat auta na prve volne miesto, a potom kusok prejdes a na pravej strane je RF. Len pred ich budovou by si mozno parking nenasla, takze hned ako uz vyjdes na tu ulicu Hlinky, tak zacne byt parking kolmo stojacich aut. Tak my to vzdy dame hned na prve miesto a k RF ideme kusok pesi.
Cez google maps si to vies pekne dopredu pozriet celu trasu. 🙂

kajka39
14. mar 2013

@mimika1973 tak ako pise falin, chodte az smer vystavisko, vyhnete sa tak centru a vsetkym semaforom.... ak zvolite ten spravny vyjazd, tak ste tam bez problemov, ak sa zamotate a odbocite z dialnice skor, bude vas to viest cez mesto a mozes ratat aj s 30min.casovou stratou. Zalezi od premavky... 😉

isabellaa
14. mar 2013

caute baby, co nove?

lubica1979
14. mar 2013

Ahojte baby, tak včera som bola na konzultácii u Štelcla. Som veľmi milo prekvapená či už z prístupu sestričiek alebo samotného lekára. Som rada, že som tam išla. Začiatkom apríla začína so stimulkou. Mala niektorá z Vás clostilbegyt 1-1-1, merional 3 ampulky každý deň a potom orgalutran a pregnyl? Ten clostilbegyt sa berie od 2-6 DC a merional tiež od 2DC? A ten orgalutran sa berie až po kontrole na sone?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre