Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzka213
24. máj 2015

Vďaka dievčatá 🙂 @skaredekacatko mala si soft?? Zadarilo sa??

skaredekacatko
24. máj 2015

@zuzka213 mala som soft clostyl plus fostimon 75 iu dve vajka ani et ani ket nic. Potom clostyl a nerional 150 vajka dve praskli to bolo vsetko na jar minuly rok. Na jesen stimulka 150 gonal a clostyl dve vajka stoho len jedno hb a et nepodarilo sa. Hned som sa objednala na reproimuno na hemato a endokrinologiu a teraz chcem ist na stymulku. Na reproimumuno mi zistili zvysene embriotoxicke cytokyny beriem raz tyzdenne injekcne subcuviu a po nej chcem ist. na stymulku.Inekcii mam 10 po 8 idem na kontrolu tych cytokynov Hemato a endo mam oka.

renitr
24. máj 2015

Ahojte babulky, neviete nahodou ci v Reprofite v Brne maju aj nejaku letnu dovolenku, alebo tam funguje stale? Dakujem

mircalla
24. máj 2015

@renitr stale

renitr
24. máj 2015

@mircalla dakujem🙂)

zuzka213
24. máj 2015

@skaredekacatko máš za sebou dlhú cestu, uz to teraz pôjde určite hladko, drzim palce...ja mam uz syna z prveho ivf, teraz sme chceli surodenca, a nejako sa nedari.a pritom prvy pokus bol hned úspešný. Ok, idem sa cim skor objednať, biologibiologické hodiny tikaju 🙂

lenka54321happy
24. máj 2015

@bergalm
Ahoj moja....ako pokracujes? Tak tvoje babo tiez naopak otocene? Ja zacinam 35tt a stale je krizom moj maly....tu mi ho chcu otocit ale ja nechcem....ponukli to cisarsky? Jaj ja sa tka obavam ☹

bergalm
25. máj 2015

@lenka54321happy ahoj no snad celkom dobre az na to ze mame len 2cievny pupočnik coho sa bojim i ked dr.mi povddal ze vsetko ostatne je v poriadku a nemam sa kvoli tomu stresovat.No je KP dolu takze snad sa otoci a ak nie tak jd to jedno kedze dr.jecnoznacne navrhol sekciu a to mozno uz v 36tt ak bude babo dobre na tom nechce to predlzovat ak to nebude nevyhnutne tak teraz len trpnem do dalsej poradne ci je dieta dostatocne vyživovane kedze mame len 2cievy namiesto 3 ale aspon sa na to prislo

evita246
25. máj 2015

Ahojte babenky. Mate niekto email na Otevřela? Velmi surne prosim. Dakujem.

evita246
25. máj 2015

@skaredekacatko dakujem velmi pekne.

diska
25. máj 2015

@bergalm ahoj, aj ostatne baby co b eriete aj fraxik a aj anopyrin ako to mate,mne kazu v 35tt vysadit,beirete niekto aj po 35tt?

bergalm
25. máj 2015

@diska cau tak ja som sa na toto pytala teraz mojho dr.a on mi povedal,ze Anopyrin vysadit hned po porode a Clexane mi pichnu aj po porode kedze to bude sekcia a tam sa potom uz spytam alebo uvidim ,inak som rozmyslala ,ze napisem niekomu do RF pre istotu,ale stale som sa neodhodlala,kedze neviem komu,patrila som Stelclovi 😔

bergalm
25. máj 2015

A to mi povedal,ze ak sa bude dat tak sekcia v 36tt takze dovtedy mam brat

diska
25. máj 2015

@bergalm mne zas hemato,ze anopyrin len do 35tt aby som nevykrvacala pri porode a fraxik aj po porode a ten sa uvidi kedy sa vysadi ,ale ja sa bojim ten anopyrin vysadit aby sa nieco nestalo,ale mne este na zaciatku tehu pisala Vitouskova z RF,ze max do 35tt mam brat ale aj tak spekulujem 😀 Opytam sa potom este porodnika co on nato.

buba08
25. máj 2015

@diska ahoj, ja síce uz nie som tehu, ale v papieroch od doc. Dobrotovej v MT mam napísané, ze pred pôrodom anopyrin vysadiť

diska
25. máj 2015

@buba08 ale kolko pred porodom vysadit? 😕

buba08
25. máj 2015

@diska no veď práve, ze to tam nie je uvedené

lenka54321happy
25. máj 2015

@bergalm
Moja Dr by ti povedal, keby to bolo nieco zle, alebo by ti to riesili....
Citala si o tom na nete? Stava sa kadeco, ale to neznamena, ze nieco s babom je zle, uvidis ze bude vsetko super ako ma byt! Ja to viem! Uz sa tesim na tvoje super spravicky, ved to uz je za chvilu!!! Juuuuj!
Si oredstav ze moja znama ma dva KRČKY na maternici! No to uz je len nezvycajne!
Ale ok, jeden zasili, rodila cisarskym 2 deti a vse ok....
Moja drzim ti velmi palce!
Jaj a to som chcela ze aj ja som taka zmierena ze ak ma byt cisarsky nech je, len vies zevraj pak musis cakat 2 roky predtym ako 2.babo mozes mat a ja uz starnem, nechcem tak dlho cakat...sice ja budem neuveritelne vdacna aj za tento nas zazrak malinky.....

bibi24
25. máj 2015

@speranza1 Ahoj moja, citala som, ze sa zase trapis s krckom. Hlavne sa radsej porad s lekarom a nerob nic na vlastnu past. Stav krcku sa moze menit. Ja som bola kvoli predcasnemu otvaraniu v 32 tt v nemocke a nakoniec v pohode do 37 tt a asi by som aj dlhsie. Drzim palce! 😉

speranza1
25. máj 2015

@bibi24 ok.....v piatok idem na poradnu, tak som zvedava...ak to nebude lepsie, tak si asi uz polezim v nemocke...drz mi palce moja...inak kocaaaar objednany, na tvoje odporucanie....dakujeeeeem...postuelku, sme objednali zatial len jednu....potom za 2-3 mesiace by sme objednali aj druhu....len nech sme v poriadku, aby mi potom nezostali oci len pre plac, ked sa budem divat na tie veci....ale musela som urobit tie veci este teraz, kym vladzem este nieco porobit😁....dakujem za vsetko...

jomini
25. máj 2015

@diska ja mam brat do konca tehu, aj ked v rf mi kazali len do 12 tt.

bergalm
25. máj 2015

@lenka54321happy no viem ale mm uz nechce dalsie babenko,ja by som este sla do druheho kedze mame v RF 3nanucikov no uvidime ako to bude

elienocka
25. máj 2015

@speranza1 budete v poriadku ja tomu verim a onedlho budes mat tvojich chlapcov v naruci 🙂 ja vam verim vsetkym trom. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ziadne negativne myslienky mysli len na tvoje lasky

diska
25. máj 2015

@jomini ahoj a ty si teraz v ktorom tt?

bubbbulik
25. máj 2015

Ahojte..máte niektorá skusenosti s kozumplikom??

jomini
25. máj 2015

@diska ukonceny 16 tt a mala je o tyzden vacsia. Moj dr.vravel ze v mojom pripade radsej brat az do konca tehu aj ked preventivne.

bergalm
25. máj 2015

@jomini ahoj aj mne doporucil dr.tu brat do konca tehu ale to asi aj kvoli preeklampsii a povedal mi ze to beriem kvoli dietatu kedze pred tehu som nikdy nic neuzivala

jomini
25. máj 2015

@bergalm ja to tiez tak beriem 🙂 je to pre nase dietatko. Len neviem, ci si to este stale spravne picham, rastie brusko a robia sa mi hrce po vpichu. Inde si to pichnut neviem :( s fraxikom som zacala este pred et v nemocke. Ty ho kam pichas?

skaredekacatko
25. máj 2015

Idete niektora teraz v juni na stymulku, kto sa prida kumne ja byvsom mala okolo 11.6.zacat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre