Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ikuska
14. nov 2013

@gaga83 gratulujem, krasne palicky na 6.den 🙂 🙂 🙂 drzim palceky nech sa babatka zabyvaju na 9.mesiacov ... 😉

melisska
14. nov 2013

@speranza1
@miscok máme sa vyborne 🙂 janík je najlepsi chlapček na svete 🙂
Neviete ako @strapula ? @amali ?

speranza1
14. nov 2013

@melisska nie ja nic neviem o tychto babulkach..ale dufam, ze sa maju dobre... 🙂

melisska
14. nov 2013

@gaga83 janík je zlatulinky, pekne cica, Spinka , láka a cika, pre radost rodičom 😀 😵

melisska
14. nov 2013

@speranza1 no strapula porodila prwdcasne,ale už boli domka , o amali nevieme nic

melisska
14. nov 2013

@gaga83 myslím, ze zelene su ovu testy 😉

bimba8
14. nov 2013

@gaga83 nádhera! Ja som tušila, ze teraz to bude tutovka 😵 😵 😵

zoji79
14. nov 2013

@lienka_1 wouw, aj taky ustav maju. U nas predpokladam takyto ustav daleko siroko neexituje. Mozno preto, lebo nemame RF na SR 😝. Tu Prahu asi nebude vediet opustit 🙂 Ked nie kvoli skole, tak kvoli rodine a teraz ked nie kvoli rodine tak kvoli zdraviu pojdem? Ale co nespravis,aby si mala dieta? 🙂 Aj do Hong Kongu by som isla, lenze tam by uz bolo velke riziko hlavne pri darovanych embryjok 😀 😀 😀

gaga83
14. nov 2013

@melisska to su tehu testy 😀😀 na ebay som ich kupovala. Tak sa tesim ze malicky sa ma dobre a robi vam radost;););)

zoji79
14. nov 2013

@zibi nativ mi vysiel okolo 600 eur. Ale tam nakoniec mi pichli 2 x Merional + 3x Orgalutran _Otevrel, ze pre istotu 🙂

zibi
14. nov 2013

@kama2 tak to je super... 🙂 daj mi vediet ako si na tom a ci sa to podarilo..ja zle znasam tie hormony tak som rozmyslaala ze by som mozno skusila aj nativ .. 🙂

zibi
14. nov 2013

@zoji79 no ono je to skoro to iste ako soft.. lebo este icsi k tomu tak to vyjde skoro na rovnako my sme platili okolo 760 za soft bez liekov

zibi
14. nov 2013

@gaga83 super moja blahozelam 🙂

zibi
14. nov 2013

@gaga83 a aj predtym si dostavala tie intralipidy myslis ze to ti pomohlo? inak brala si aj prednison..?

zoji79
14. nov 2013

@zibi hej, aj na zaciatku mi hovorili, ze financne vychadza to cca rovnako ak sa nerataju lieky 🙂 Takze tych 13000 je opu vklad a kontrol 🙂 Najdahsie su asi tie hormonalne injekcie. S liekmi sme uz mali 1300 a 1600 eur 😕
@gaga83 gratulujem, krasny testik 🙂
@melisska Ahojte 🙂 Krasny chlapcek....joj takeho by sme aj my priali 🙂 Dufam, ze na konecnej, kde si vystupila, naskocila vela bab a na dalsi tiez naskocia 🙂 Prajem krasnu matersku a samozrejme vela zdravia 🙂

gaga83
14. nov 2013

@zibi prvy krat som mala intralipidy pri et a nevyslo. Teraz som mala 2 aeste 1 mam dostat. Prednison beriem od augusta, anopytin od hystero a fraxid od ket picham. Mozno aj ta hysteto pomohla co mi robil ten zaskreb do sliznice. A snad pomohlo i to ze boli kvalitne a od darcu spermosky pomohli😀😀. Uz dufam ze tento raz vsetko toto pomoze ku vytezenym dropcom;););)

gaga83
14. nov 2013

Baby nepomoze niektorej fostimon mam 6 ampuliek ex 11/2013 by som darovala len za postovne. Je mi to luto potom vyhodit.

ria191
14. nov 2013

@gaga83 no wow veľká gratulka 😀 😀 😀 bodaj by to boli dvojky to bi bolo super 😀 😀 😀

gaga83
14. nov 2013

@ria191 nehame sa prekvapit😀😀😀

ria191
14. nov 2013

@falin ahoj falinka 😀 😀 😀 máš pravdu som v pohode ja som skrátka ten typ, že neúspech ma ženie dopredu "kua" a vystrkujem už rožky a už mám aj termín na konzultáciu do B.B 😕 😕 😕 😝 😝 😝 len dúfam, že sa mi tam netrafia potvorky, lebo ja to teraz absolútne neviem vypočítať. A vieš, že v mojom prípade diagnóza nepustí a ešte je ich viacej takže viem, že to vôbec nebude ľahké ja len dúfam, že vy si ten jeden pokus ešte rozmyslíte verím tomu 😀 😀 😀

ria191
14. nov 2013

@gaga83 ty kokso to akú "pri...nú" hrubku som tam spravila hanbím sa v rýchlosti som si to nevšimla 😀 😀 😀

ria191
14. nov 2013

@melisska ahoj melli to je super, že maličký je dobručký 😀 😀 😀

strapula27
14. nov 2013

@melisska
@speranza1 caute babulky, my sa mame dobre🙂 mali rastu a priberaju,trosku nas trapia koliky a nespime cele noci,ale ti dvaja anjelici za to stoja🙂 hlavne ze papaju a rastu,len nech su zdravi...mna by tiez zaujimalo ako sa ma amali,urcite uz porodila a nestiha nam napisat🙂

natali225
14. nov 2013

@strapula27
@melisska
amali nemá net v nemocke, tak určite sa ozve, keď už budú všetci traja doma 😉

bradik
14. nov 2013

@gaga83 Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, to su krasne ciarky... Drzim palce nech je vsetko tak ako ma byt... Dufam,ze ta budeme vsetky nasledovat 😎

melisska
14. nov 2013

@strapula27 juj to ste ma potešili 🙂)) no koliky vraj do 4 mesiaca...kojis? Ja áno a som šťastná🙂 na koliky mmáme kvapky infacol, nie su návykové ,mozes drobcom dávať po jednej pipete, zaberajú hneď🙂 viem ze amali nemá v nemocke ket,ale rada by som vedieť či su este 3 v 1 😉

falin
14. nov 2013

@speranza1 - kazda sme si tu odskakali dost a mame aj rozne diagnozy, jedna ma toho viac ina menej. Ale uplne vsetky si zasluzia tehu a babulko, lebo spravili pre to nesmierne vela.
Ano dobre si pamätas , my mame za sebou 8 x ivf. Momentalne sa nijako nesnazime, nic speci nerobime, mozno sa stane zazrak , ale to by som bola asi prilisny optimista 😔
Ozaj aku si mala urodicku? zostalo aj nieco na mrazenie?

@maxag - drzim ti palceky aby si mala aj ty taky pekny testik ako gaga, budete spolu tehulkovat 😉

@lienka_1 - tak mozno niekedy ked sa budem mooooc nudit sa do toho pustim 😀 . Ja si take maxi balenie ani neviem predstavit, staci mi ked balim na dovolenku a mam dost 😝 . Vela zdaru

@melisska - JAnik je naaadherny a ty si velmi stastna, ti to velmi vyzaruje z tvare. Prajem vam vela krasnych spolocnych chvil, uzivaj si ho, velmi dlho si cakala a strasne rychlo to prebehne, ani sa nenazdas a bude z neho maly huncutik 😉

falin
14. nov 2013

@ikuska - ako sa mas iki? si stale na PN?

falin
14. nov 2013

@ria191 - ty si super akcna baba 😉 A svojou neunavnostou urcite dosiahnes uspech, som o tom presvedcena. Super ze uz mas termin do BB. Kedy ides?
My este uvidime, akosi sa neviem k tomu nakponut, mam pocit ze uz bolo toho dost, vsetkych tych liekov a injekci co som do seba napchala 😝

@ria191 - to sa stava aj lepsim 😀 😀 😀 nic si z toho nerob 😀

@strapula27 - uz mate mesiac? nech vam drobci robia velku radost 😉

ria191
14. nov 2013

@falin tebe tiež nič neújde 😀 😀 😀 . 18.12. 😀 😀 😀 dúfam, že tou akčnosťou viacej nepotototo, ale Marcel je toho istého názoru tak raz ho hádam aj počúvnem no nie? patrilo by sa 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre