Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bianitka996
18. aug 2017

@gagirl moc gratulujem, nech ste zdraví a šťastní...😘😍

sussah
18. aug 2017

@gagirl krásny chlapček 😍 Na toto malinké sa ozaj oplatí čakať 😍

mircalla
18. aug 2017

@gagirl gratulujem strasne moc, dockali ste sa🙂

santeema
18. aug 2017

@gagirl krasny Je🙂...boze tak sa tesim, ze mas toho maleho, velmi som ti to priala, drzala ti palce, ja som vedela, ze tam hore ta maju radi a nejakeho krpca ti poslu🙂...blahozelam z celeho srdiecka, som velmi rada, ze uz to mas za sebou a vsetko je ok🙂..neboj bolesti budu zo dna na den mensie, v pohode sa to da vydrzat...
nech ste zdravucki a spokojni a uz si to iba uzivajte🙂...a teraz ti este budem zelat druheho, mozno sa mi to prianie znovu vyplni😉 (aj ked po tej sekcii by si ma za to v tomto momente asi prizabila, ze🙂)

mimika1973
19. aug 2017

@gagirl jeeejda mojka, veeeelka gratulka ku krasnemu vytuzenemu Tobiaskovi, tak uz si konecne MAMINA!!!! Vela zdravicka a stasticka Vam obom, nech Vam chlapciatko robi len samu radost 😘❤👏👶🙂v zivote! Krasne miery, bude to velky chlap, ako aj ten nas, tiez sme mali 52cm a skoro 4 kg, hi hi.... Drzkajte sa a uzi si to naplno odteraz! Cmuky velmi sa s vami tesim!!! 😍

mimika1973
19. aug 2017

@gagirl a hlavne skore zotavenie tebe po porode, stalo to za to, ze? 😉

lienka_1
19. aug 2017

@gagirl Majka, blahozelam! Krasny chlapcek! Nech je zdravucky a stastny a nech Vam krasne rastie! Rychle zotavenie po porode! 😚

dalida
21. aug 2017

@gagirl Ahoj, moja. Akonahle som mohla, hned som utekala mrknut, ci je uz drobec na svete 🙂 Je nadherny. ❤ Tisnu sa mi slzy do oci od stastia ❤ Zelam vam obidvom vela zdravia ❤

ingrid0105
22. aug 2017

@gagirl gratulujem k syncekovi a zelam vela zdravicka moja❤

bebe133
22. aug 2017

Ma niekto skusenost ze vyber ocytov vysiel na nedelu v brne? Posuva sa to v takom pripade na sobotu ci pondelok? Nevie niekto? Alebo robia aj v nedelu?

sussah
22. aug 2017

@bebe133 áno v Reprofite robia aj víkendy aj sviatky...ja som bola na vklad cez sviatok.

sussah
22. aug 2017

@bebe133 a práve preto som si vybrala toto centrum lebo v inom mi posúvali opu aj vklady a podľa mňa to nieje správne

bebe133
22. aug 2017

@sussah tiez som rada ze robia aj v nedelu. a dakujem za odpoved 😉

ikuska
22. aug 2017

Ahojte, prosim vas nemate aktualny cennik aby som vedela kolko stoji teraz IVF. Dakujem.

luz5
22. aug 2017

Ahojte dievcata, prosim Vas, na ktory priblizne den robia Opu pri klasickom rezime stimulacie? Manzel potrebuje naplanovat dovolenku 2 mesiace vopred. Dakujem.

blackswan12
22. aug 2017

@ikuska na ich stránke stiahneš 🙂

babusik85
22. aug 2017

@luz5 tak to zavisi od toho ako reagujes na stimulku,ci treba podlzit alebo nie. Cca. 12-14dc... Komu ako...

rada2002
22. aug 2017

Mate niektora skusenosti z Gammanormom? Predpisala mi ho imunologicka a ze sa plne hradi. 1 injekcia 78 euro. Na internete je pisane ze je plne hradena poistovnou? Viete nieco o tom a ako vam pomohol? Diky vopred

sussah
22. aug 2017

@rada2002 áno donedávna to bolo hradené poisťovňou ale je problém s dodávateľom a tak dávajú náhradu Gammanorm za tých 78eur pokým opäť nebude na trhu ten ktorý bol hradený poisťovňou...ale predpokladá sa že až koncom roka bude ten zadarmo v lekárni...brala som ho pred ET z imunologie a embryjko sa uchytilo 😉

malebaby
23. aug 2017

@sussah a preco si ho brala? Co ti vyslo z imunologie?

sussah
23. aug 2017

@malebaby vraj len preventívne...mala som nejaké hraničné hodnoty a povedala že aby bolo všetko na 100% tak odporúča intralipidy, Gammanorm (imunoglobulin) a Medrol 4mg najnižšiu dávku.

malebaby
23. aug 2017

@sussah aha chapem, tak povrdala aj mne. Ale tieto hranicne alebo zvysene hodnoty nemaju vplyv na kvalitu vajicka a naslesne vyvoj embrya vsak? Ty si pred tym nemala problem v tom ze ste mali malo kvalitne emvrya alebo sponalene vo vyvoji?

sussah
23. aug 2017

@malebaby to neviem povedať s istotou...jednoducho som nikdy neotehotnela...že či sa embryjko prestalo vo mne vyvíjať to neviem ...ale.tieto veci z imunologie čo som brala a hlavne intralipidy pomáhali s uhniezdenim embrya...zabraňovalo to natural killer cells ničiť embryjka ako cudzie teleso... jednoducho povedané..je o tom popísané veľa na internete.

hyacintka
23. aug 2017

Baby, kedy myslite, ze bude ovu? V juli mi prerusili stimulaciu, ze nereagujem, ze po kramoch sa mam ozvat. Ale myslim, ze najskor bude ovu a potom kramy.Uz ciarka silnie. Oni mi tvrdili, ze urcite kramy tak skoro nebudu, ze ten cyklus bude bez ovu.

zuzankaa88
23. aug 2017

@hyacintka vyzera to ze ovu bude 🙂

malebaby
23. aug 2017

@sussah rozumiem. Cize ty si mala na predchadzajuce neuspesne vklady vzdy blastocystu na 5.den?

sussah
23. aug 2017

@malebaby no či to boli všetky blastocysty tak to nie som si istá. Ale áno všetky embryjka a bolo po PK. Staré centrum to neuviedlo v papieroch. Viem že len prvá bola blastocysta a ostatné myslím že neboli..A v Brne mi vysli tri blastocysty a a dve sme dali zamraziť.

malebaby
23. aug 2017

@sussah a teraz ti riesili v Brne aj prolaktin vsak? Aku si mala hodnotu ze si brala aj lieky?

sussah
23. aug 2017

@malebaby áno Brno povedalo že mám znížiť prolaktin pred tým ako pôjdem na ivf, tak na endokrinologii na sk mi dali lieky na zníženie ...mala som hodnoty okolo 40 a do 29 by malo byť pred tehotenstvom...Počas tehu sa to už zvyšuje..

rada2002
23. aug 2017

@sussah aj ja mam hranicne hodnoty a doteraz ivf nevyslo. Mam 41 a liecba trva 2 mesiace. Aj ty si to tak brala ? Dokonca som dnes zohnala igampliu a imunol.mi povedala ze to musim plne hradit. Tak som si to zistovala a dokonca to moze predpisat hocijaky lekar a je to plne hradene ppistovnou. A v Nitre mi tvrdi ze to musim plne hradit. Tak zajtra idem obvodnemu a uvidim. Drzte mi palce aby som to nemusela platit lebo tych penazi som uz do toho vela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre