Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzla80
25. sep 2009

Tadei ja viem, že máš rada východ 😉 aspoň niekto, no nie Julie 😅 😀

Taky no veď to je dobrá hodnota - supíš, tak aspoň jedna pozitívna správa. Ja by som na tvojom mieste začala 😉 - a kedy ti to vychádza, ak by si sa rozhodla?

Mirindik ahoj - veru dobre radíš, treba veriť a neopúšťať sa, raz sa to podarí, no nie 😉

zuzla80
25. sep 2009

Ahoj Táni 🙂 - čo robkáte? Mne sa tak nechce dnes pracovať - ešte, že je piatok. Ak sa Tadea neurazí, tak bonznem, že ona chodí do Helios, ale my sme jej tak prirástli k srdcu, že proste s nikým iným nedokáže komunikovať len s nami, však Tadei 😀

bobjan
25. sep 2009

Tadea, no mám vyčerpané, aj keď jeden nebol ET, ale vraj sa to ráta 😕
A mala som aj jednu minimálku v Olomouci...

Ty chodíš do Helíku? Tam som bola na 1.IVF ...to bez ET 😢 😔

takyna
25. sep 2009

Ahoj Zuzík 🙂 zhruba za 2 dni 😉

tanitta
25. sep 2009

Zuzla.. dik za info... ono sa to nejak posuva od vychodu na zapad 😎 ...prestupna stanica helik... 😝 ...
my sa snazime zaspat.. ale uz tusim zaspal.. mna caka vyvesat pradlo... mala by som rychlo nieco hodit do hrnca mam na to ratam hodinu..vybrat umyvacku... podebatovat na nete.. casu a casu 😅 ....poobede chystame vyrazit pokukat jarmocnu naladu do mesta..no ale prcham lebo nestihnem nic.. zatial paa

zuzla80
25. sep 2009

Taky - tak to je čo chvíľa - no žeby som sa k tebe pridala 😨

takyna
25. sep 2009

tak to budem rada Zuzík 😵 , ve dvou se to lepšie táhne 🙂

zuzla80
25. sep 2009

Tani, tak makaj, makaj nech sa aj nejakého burčiaka ujde 🙂 S
om sa smiala na Jujkinom výroku "že z takej malej riťky toľko smradu" - si mi to taktiež minule písala, z toho vyplýva, že všetky malé riťky "voňajú" rovnako 😀

bobjan
25. sep 2009

Zuzlik, aj mám rada východ 😵

zuzla80
25. sep 2009

Taky, tak ja pouvažujem 😉
Bobik no to ma teší 😀

bobjan
25. sep 2009

Zuzlik, ideš začať stimulovať?

takyna
25. sep 2009

aj ja zase východniarky 😉 🙂

zuzla80
25. sep 2009

Bobik silne nad tým uvažujem - zrejme sa mi spúsťa potvorka mrcha a aj mužík mi dal chrobáka do hlavy, lebo ma prehovára nech ideme na to, tak.... No uvidím, ako sa rozhodnem a láka ma, že Taky by šla tiež, tak aspoň by som nebola sama.

Taky máš u mňa veľké plus 😀 😉 🙂

takyna
25. sep 2009

Zuzík 🙂 , aj mne sa začína spúšťat mrcha, veru len sa daj do toho, budem veľmi rada 😵

bobjan
25. sep 2009

Tak super, pekne spolu bojujte s Taky a my ostatné vám budeme veeeľmi držať palce 😉

takyna
25. sep 2009

Bobjan ďakujeme veď aj my vám všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirinda10
25. sep 2009

zuzli a taky je nadherne babie leto presne pre vas ak budete cestovat do Brna tak treba to vyuzit, no zuzik ja by som tiez nad tym silno uvazovala

takyna
25. sep 2009

Mirindík 🙂 ách bodaj by sa zadarilo 😵 , dnes som na čete iba, mám nejakú happy náladičku 😵

olympia
25. sep 2009

Taky a zuzla, budem drzat palce, udrzte si super naladicku! 😉
Chcem sa spytat, ako casto sa chodi potom na kontroly, teda tie, co to uz mate za sebou, kolkokrat ste boli v Brne?

(Bobjan, Tadea - je mi to luto, vsetky vieme, ake je to sklamanie. ☹ )

tanitta
25. sep 2009

helou.. obedujete?...ja som stihla tak ze som nestihla.. teda stihla.. ale zistila som ze mam zo vsetkeho malo 😕 veci co mi treba... a kedze maly spi nemozem ist doobchodu a dorobit to 😠 rano som sa v obchode vrhla na zakusky ostatne slo bokom 😅 ....takze ostava to ako polotovar snaha bola smola 😝 ...mam to len asi 200m ale aj tak nemozem ho nechat sameho...no co uz najeme sa najarmoku 😀 ...
Zuzla...takze vrtaka v hlave mas?....noo ja ta v tom podporujem kukni bude pekne este ...dobra nalada...slniecko.. dobre cesty... 😎 ...

tanitta
25. sep 2009

olympia.. 5x zo vsetkym... 😉 konzultacia, 2xutz, opu, et.... no a potom este po // 1xutz...takze 6x

takyna
25. sep 2009

Júj tak mi Koudy odpísal, že môžme ísť na to 😀 , Tanit ja , že burčákujete už 😉 , Olympia ďakujem 😵 a všetkým ostatným, samozrejme, že aj ja všetkým prajem 😵

tanitta
25. sep 2009

Super Taky... Koudy si dnes svihol s mailikom 😉 ....noo burciak ako burciak... skor su to len take zbrndy 😠 ale proti smedu a na dobru stolicu si dame 😀

takyna
25. sep 2009

Veru Tanit , Kouďák si dnes švihol, keby si vedela čo som mu odpísala...si ma asi aj zapametá 😀 , aj v BB boj jarmok, veru črevám dám burčiak riadne zabrať 😝 , ale dnes máte krásny slnečný dník 😵

tanitta
25. sep 2009

posuskaj aj mne co si napisala... 😀 nech ten slnecny den je este krajsi;)....

takyna
25. sep 2009

ee, nemôžem 😉 , ale ti napíšem na sone čo mi povedal, keď ma zo spodu pozeral " že jáj veď vy máte vaječníky ako mladica" 😀 , a ešte sa mi páčilo ako Moraváci vravia, ˇ" že JÁ SÚ" 😵

tanitta
25. sep 2009

pravda hned to cloveku tak inak padne ten pristup;).... ja som sa tam dokonca tak dobre citila ze krv mi zobrali posediacky 😀 psychika robi divy..... inak vzdy lezim lebo idem dokolien....

tanitta
25. sep 2009

jemine to moje dieta bude dnes snad ficat na zalozny pohon 😅 .. este spi...

takyna
25. sep 2009

Tanit tak ešte treba ísť po čase pre sestričku 😉

zuzla80
25. sep 2009

😀 😀 Táni veru krtek - vrtek sa tak zavratal, že nie a nie ho odvrtať 🙂

Taky aj ja mám dnes akúsi super náladičku a asi ťa v tom nenechám samu - takže ideme do toho spolu? Tiež som písala Koudymu, tak odpísal, že OK - ak chcem môžem začať - tak asi do toho whoopsnem.

Inak baby, to čo ten burčiak, my na východe také nemám - ja som si najprv myslela, že to palenvou, ale asi to také jak šaratica 😀

Olympia - ja som z KE a ja som v Brne počas stimulky bola naposledy len 3x (1xkontrola, 1xOPU a 1xET), ale prvá stimulka bola 4x - lebo kontrola bola 2x. Ja som už na tehu utz nešla - môžeš kľudne aj k svojmu gynekológovi a aj na kontroly sa dá chodiť k svojmu, len mailom alebo telefonicky nadiktuješ správu z utz.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre