Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
8. apr 2011

@luly3 dnes som 10.deň po ET

cecil36
8. apr 2011

@rienok tak zajtra ak bude odvaha mozes testnut, na 11 den od ET uz by malo byt cosi vidiet na testiku 😵 A zatial bez priznakov?

luly3
8. apr 2011

@rienok 😕 😕 😕 to už ti mosí ukázať // 😉
@cecil36 ale pokúšame čo zachvílku budeme tak teba 😅

cecil36
8. apr 2011

@luly3 ja uz by som chcela aj teraz testit, ale je mi jasne, co by sa na mna usmievalo 😀 No ja keby mam testnut, mna zlomite hned, ja som slaba natura 😀

rienok
8. apr 2011

@luly3 áno, len či ukáže 😕
@cecil36 zatiaľ bez príznakov ...len tá hlava zase bolí 😠 no čo ja viem, možno zajtra aj testnem 🙂

cecil36
8. apr 2011

@rienok a bolievala ta niekedy predtym? V tehu vraj bolieva, takze mozno toto by mohol byt priznak, ak si to doteraz nemavala. Ale samo, vsetko ukaze az testik 🙂

rienok
8. apr 2011

@cecil36 ale veď ja neviem, občas bolievala ale takéto som mala naposledy veeeeeeelmi dávno...no asi zajtra testnem, inak to nevychodí 🙂

cecil36
8. apr 2011

@rienok jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luly3
8. apr 2011

@cecil36 zlomili sme ju 😀 😀 😀 @rienok budem silno myslieť na tvoje krásne // 😉
a zajtra by už mohlo dačo ukázať

cecil36
8. apr 2011

@luly3 super 😵
Baby co je dnes nizky tlak, mna uz zas lame do postele 😖

luly3
8. apr 2011

@cecil36 to ta lámu dvojičky a nie tlak 😝 😀

cecil36
8. apr 2011

@luly3 😀 😀 😀 to by boli nejake hyeraktivnodelene 😀 , aby som uz mala takyto priznak pri nich 😅

tinna13
8. apr 2011

@rienok na ten zajtrajsokTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rienok
8. apr 2011

@luly3 , @cecil36, @tinna13 musím to robiť rozospatá ....monžno sa budem menej báť 😀
a ďakujem za tehu vírusiky *-)

gerdusha
8. apr 2011

@cecil36 ,
mna na spanie lamal utrogestan...a aj lekar mi to potvrdil, ze sposobuje otapenost a ospalost

callex
8. apr 2011

@gabinkaa je mi to velmi luto...fukam ti bolavu dusicku.
@rienok oo tusim zajtra budem sledovat konika.paneboze daj nech su tam riadne kolajnice.
tak ja mam kontrolu za sebou a bola som dost nahnevana a sklamana.sklamal ma pocet folikov ktori zizali na mna z obrazovky..Koudelka ich naratal cca 8.pet bolo akurat a tri mensie.nerozumiem tomu,..pri clostyle ktory bol 5x3 som vyprodukovala 6oocytov a teraz ked uz mam 600 jendotiek puregonu v sebe tak 8????to nie je fer.pri prvej stimulke som mala 19.mm sa ma snazil vselijako ukecavat ale nepomohlo.teraz uz len dufam ze tam su este nejake schovane a to co bude sa aj oplodni.som povedala mm ze bude pit zensen,.nech ma riadne naboje aby sa oplodnili vsetky. 🙂.inak sliznica ok..tak jej pripijam dalsim strikom,.v pondelok si kontrolu znovu zopakujem.nechce sa niekto ku mne pridat do autobusu? 🙂

rienok
8. apr 2011

@callex no ja som sa zacala uz teraz bat zajtrajska 😒
neboj bude to dobre s tymi folikmi 😉

luly3
8. apr 2011

calex veď to je nádherne 8 folikou,čo ja by som zane dala...ozaj a to tam cestujes busom?fu náročne nie???tak aj tebe sa to kráti a zachviločku budeme teba prehovárať na testiky.

tinna13
9. apr 2011

dobre ranko, tak ja tu uz od 6 kukuckujem
@rienok som zvedava ci si nakoniec testovala, ak ano posielam pozitivnu tehotensku energiu 🙂

bobjan
9. apr 2011

Ahoj, neviem, kto tu chodí z tých čo ma poznajú...hlásim, že:

2.4.2011 o 13:20hod, sa nám narodila dcérka Patrícia s mierami maličkej žubrienky - 1460g a 40cm. Rodila som cisárkskym, presne 33+0tt. Dýcha od začiatku sama, je na JIS-ke, už priberá a darí sa jej zatiaľ veľmi dobre.

tinna13
9. apr 2011

@bobjan blahozelam k dcerke a prajem hlavne vela zdravicka obom 🙂

rienok
9. apr 2011

@bobjan blahoželám 😵 😵 😵 a prajem veľa zdravia

rienok
9. apr 2011

@tinna13 ahoj testovala a nič 😕 ...je to negatívne. no čo už, len manželovi to nemozem povedat, tomu to poviem až v stredu kedy mam oficialne testovat

tinna13
9. apr 2011

@rienok boze preco je to negativne? ☹ ty si nemala PK, ze? tak moze byt ze je este skoro a vlastne si dnes 11-3=8 . pockame do stredy a uvidime, este by som to urcite nezabalila.ved aj priznaky boli u teba viac nez slubne. bolia ta prsia?

winka225
9. apr 2011

ahoj pisem tu prvy krat a je mi to strasne luto ze ti to nevyslo ja som bola hned na druhy krat po tebe na vklad a ja som dostala vcera kramy

rienok
9. apr 2011

@tinna13 neboj dobre bude, ale príznaky čo ja viem niečo málo bolo ale teraz už.nič ..... okrem hlavy ma nebolí a hlava môže bolieť z hocičoho 😝
Nemala som PK ale aj tak som 11 deň po ET takže by už malo byť dačo vidieť. Nič to, vysejem kvietky, vygruntujem ...počkám do 13.04. otestujem a dohodnem konzultáciu 😉
je to ťažké ale dlhá cesta, pre každú iná ... 😅

rienok
9. apr 2011

@winka225 to mi je ľúto ☹ ostáva len pozbierať sily a pokračovať 😉

tinna13
9. apr 2011

@rienok to je fajn, ze to takto beries, a raz to urcite vyjde. ale este tu nadej je.pockame do stredy.

winka225
9. apr 2011

@bobjan aj ked ta nepoznam tak ti blahozelam k malemu pokladu

winka225
9. apr 2011

@tinna13 ja to tu citam od zaciatku a prezivam to s vami aj s Gabinkou ja mam tiez uz strasne vela za sebou 3 IVF na slovensku a teraz 1 krat v RF brno mala som 8 vajicok co sa mi oplodnilo a 2 moruly mi vkladali az na 5 den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre