Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
11. okt 2013

@kama2 pocet nie je az tak dolezity ale aby kvalita bola 😉 ....tak snad sa pochlapia 😉

schatje6
11. okt 2013

@bimba8 dik dufam ze ano, myslim na ne silno silno

lusipe
11. okt 2013

@schatje6 urcite budu bojovnicky 😉 a kedy buďe vklad?

ikuska
11. okt 2013

@schatje6 dakujem a zelam nech sa tvoje vajka pekne delia a posielam tehu virusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

schatje6
11. okt 2013

@lusipe predbezne povedali ze v stredu ale este sa.uvidi podla toho ako budu šikovné

schatje6
11. okt 2013

@ikuska dakujeeem

ikuska
11. okt 2013

@izzie27 dakujem 😲 😲 😲 😲 😲

ikuska
11. okt 2013

@manita dakujem 🙂

ikuska
11. okt 2013

@jjajka dakujem 🙂 poslem ti radsej tehu virusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lusipe
11. okt 2013

@schatje6 tak sa v stredu mozno uvidime 😉 drzim palceky nech sa im dari 😒

lusipe
11. okt 2013

@schatje6 to mal byt smailik, zle so tukla na ipade, prepac 😉 🙂 🙂

schatje6
11. okt 2013

@lusipe 😵

manita
11. okt 2013

@lusipe decapeptyl a diphereline je to isté

tlucka
11. okt 2013

@nelly3 tak to máš peknú zásobu liekov 🙂 Inak aj ja som taká domáca lekáreň, asi 32 menopurov, Orgalutrany, 3 Pregnyly + všetky ostatné lieky. Dnes mi kamoška doniesla aj 2 krabičky Utrogestanu, takže som komplet vybavená.
Len dúfam, že zvyšné injekcie po tomto softe už nebudem potrebovať.
Nie som priamo z TT, ale z blízkej obce J.B. 😀 😀

lusipe
11. okt 2013

@manita to mi dal vraj namiesto pregnylu aby sa zabranil hyperstimulacnemu,lebo tych vajiciek je viac ako desat az 12 na kazdom vajecniku... A pijem vela vody pre istotu 😉

manita
11. okt 2013

@tinka9075 Tak to si mala 18 hodín medzi pichnutím Pregnylu a IUI, ak dobre rátam...
Ja mám IUI v utorok naobed a Pregnyl si mám pichnúť v pondelok o 10 hod. Som z toho jeleň. To je 22 hodín.
Nechápem, podľa čoho ten čas dávajú.
Ale jedno je isté, že pri OPU sa musí dodržať presne 36 hodín, ale pri IUI to musí byť menej (na to som sa pýtala.) Ale to rozmedzie 18-24 hodín hore-dolu hodina mi nejde do hlavy.. 😲 .

@bergalm, ty si to mala ako? 😎

manita
11. okt 2013

@lusipe pekná úrodička, buď šťastná, dobre robia, čo robia... 😉 😉 😉
predstav si, že v GF ťa už-už išli mučiť dlhým protokolom... asi chceli 50 vajíčok od teba... 😠

tlucka
11. okt 2013

@nelly3 aj ti poslal protokol? Kedy začínaš stimulovať?

bradik
11. okt 2013

@gaga83 My ideme az na 15tu, ale uz sa strasne tesim. Verim, ze toto bude spravne rozhodnutie s dobrym koncom 🙂 . Drz sa v stredu

schiantii
11. okt 2013

@melisska grcky az po et, ci?? 🙂

lusipe
11. okt 2013

@manita presne toto sme sa sa dnes s muzom bavili,ze to co by ma asi roztrhlo....myslim ze to bolo skvele rozhodnutie a dufam ze so stastnym koncom 😉

tinka9075
11. okt 2013

@manita ja som to nejak nerátala kolko je to hodín pred iui tak mi Štelcl kázal tak som si večer pregnyl pichla 🙂 🙂 mne sa to tiež nejak nezdalo ale asi to účinok malo 🙂 🙂 budem držat palce aby iui bolo úspešné a kto ti bude robit iui?Štelcl? 🙂 🙂

bergalm
11. okt 2013

@manita cau no podobne uz si to presne nepametam ale bolo to podobne

manita
11. okt 2013

@tinka9075 veď práveže štlc nebol tam práve
nejaká mladá, bola domotaná nejako
preto sa pýtam aj vás radšej

až 26 hodín to mám, zle som to vyrátala predtým

18 hodín a 26 hodín, to je ale rozdiel, nechápem to

tinka9075
11. okt 2013

@manita ked ony väčšinou robia ivf asi preto bola domotaná 😉 😉 ale zase pri iui nemusíš pchat do seba kopu hormonov 😉 😉

nelly3
11. okt 2013

@tlucka
neposlal, asi az v pondelok, neviem ci cez vikend chodi na maily. snad to stihnem, menzes mam dostat buduci tyzden niekedy koncom.

buba08
11. okt 2013

@manita tak skus napisat mail Stelclovi, ci si to mas pichnut vtedy ako ti kazala ta doktorka

manita
11. okt 2013

@buba08 neviem, či stihne odpovedať, je piatok a v pondeok mám pichať, cez víkend na maily neodpovedá, ale skúsim...

manita
11. okt 2013

@tinka9075 no veď to, bola pomotkaná, ale ja som už mala IUI 4x a IVF 3x, tak sa domotať len tak nedám... 😉
ale v RF som IUI ešte nemala, preto sa pýtam vás...
a ty si bola prudko pozitívna... 😉 😉 😉 preto chodím na rady... 😉 😉 😉

do papierov mi napísala len Pregnyl v pondelok, žiadny čas

tlucka
11. okt 2013

@nelly3 tak dovtedy ti to určite pošle. Ideme ako pokusné králiky vyskúšať preplatenie? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre