Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bradik
10. nov 2013

Ahojte dievcence, viete mi poradit ci utrogestan rano v den vkladu vlozit alebo ho treba radsej zapit. Dakujem

bradik
10. nov 2013

@sally2401 Myslim si , ze spinenie nemusi byt este zle znamenie, skus este zajtra testnut. Drzim palceky

sally2401
10. nov 2013

@ria191 a ešte neviem pichala som si pregnyl 13 deň cyklu a na 19 deň som mala vklad, mohol to byť na teste ešte pregnyl?

gaga83
10. nov 2013

@bradik rano si vlos ako vzdy utros. Kedy ides na vklad?

bradik
10. nov 2013

@gaga83 Dakujem za odpoved,idem zajtra na 12:30. Lebo v BA som ho musela vzdy pred vkladom zapijat ☹

nomxxx
10. nov 2013

@bradik tiež som mala v auguste takúto dilemu, tak som sa na to pýtala sestričky, tá mi povedala, že Utroš vkladať aj ráno v deň vkladu, že oni si očistia, keď bude treba 🙂 ...keď sme prišli do Brna, išla som na toaletu a očistila som sa vlhčenou utierkou, chcela som byť za dámu 🙂

bradik
10. nov 2013

@nomxxx No ved toho som sa bala ci nieco uvidia ked tam bude kopec utrosu ale zabudla som sa v RF spytat 🙂 Dakujem

gaga83
10. nov 2013

@bradik tak budem drzat palceky ja som tiez bola na 12.30:-D. Kolko vlastne mas embryok a ides vkladat 1?

bradik
10. nov 2013

@gaga83 Vcera ich bolo 6 i ked jedno bolo trosku pomalsie, tak dufam, ze do zajtra budu nejake pekne. Ja by som chcela dat vlozit dve, uvidim co mi lekar povie. A ty si bola kedy na vklad, teraz niekedy vsak?

nelly3
10. nov 2013

@sally2401 ja si myslim, ze pregnyl urcite nie je a spinenie ak to nie je ze krv je to oki, hovorim, KET maju velku sancu v RF 😉 @ria191 to tiez da 😵

gaga83
10. nov 2013

@bradik ano v piatok ale na Ket a davali sme 2 dropcov co sme mali zamrazenych😀😀😀. Neboj budu urcite pekne na vyber. Daj potom vediet ako si dopadla.

bradik
10. nov 2013

@gaga83 Tak pekne drobcekov opatruj a budem drzat palce na pozitivny vysledok. KETy su evidentne v RF velmi uspesne 😉

lusipe
10. nov 2013

@sally2401 zlatko to je dobry znak a este ked je tam duch tak je to vyborne 🙂 moooc drzkam palceky 😉

argenti
10. nov 2013

@speranza Ahoj speri. Tak ja asi ten tehuvlačik teraz nestihnem. Neviem či vôbec bude nejaký ET. Po OPU máme len 1 zrelé vajko, ktoré bolo oplodnené. Včera som volala 2.den od OPU ako sa vyvíja, lebo dnes som mala isť na ET. Vraj sa ráno vývoj dáko pozastavil, ale potom že zase začalo rásť a malo 5 buniek. Tak sme sa dohodli, že mi ešte dnes zavolajú či mám vôbec chodiť, ale vraj je všetko ako včera, len 5 buniek, takže sa ET presúva na 5.deň. Zajtra si mám znovu zavolať či embrijko podrástlo a jeho vývoj je spomalený alebo sa prestalo vyvíjať úplne. Som z toho na nervy. Dnes som celý deň upratovala, aby mi rýchlejšie prebehol čas lebo by som sa asi zbláznila.

argenti
10. nov 2013

Baby mala niektorá z Vás spomalený vývoj embrijka na začiatku ešte pred ET a bola alebo je tehotná?
Neviem čo si mám o tom myslieť.

argenti
10. nov 2013

@speranza1 ahoj. Zabudla som Ti za meno napísať 1. Tak si prečítaj čo som písala pre speranza.

tinkatinulka
10. nov 2013

@argenti mala nedopadlo dobre 😒

ikuska
10. nov 2013

@sally2401 je to dobre znamenie🙂 oddychuj a hladkaj brusko nech sa udrzi 🙂

gaga83
10. nov 2013

@argenti drzim ti palceky i dropcovi nech sa pekne vyvija ;) urcite to je bojovnik;)

sally2401
11. nov 2013

dnešný ranný test 10 deň po KET.

speranza1
11. nov 2013

@argenti ahoj moja... aby som ti povedala pravdu, tak nevyzera to ruzovo... ale zase nikto ti nikdy nepovie, ze uz nie je nadej...nadej je stale...ale ja osobne to nevidim ruzovo... 😖 😔 😔 , ale uvidis co ti dnes povedia.. velmi ti drzim palce...a mozno sa znova stretneme v utorok v RF🙂

speranza1
11. nov 2013

@sally2401 jeeeeeeeeeeej.... ja som to tusila, ze tebe tento ket vyjde... blahozelam..ale samozrejme este len tak potichuuucky 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐

gaga83
11. nov 2013

@sally2401 tešim sa a gratulujem potihučky 🙂 🙂 🙂

bergalm
11. nov 2013

@sally2401 ahoooj moja tiez tak tisko gratulujeeem som to tusila,ze mna a ikusku nenechas dlho cakat tak som rada myslim,ze je to fajn aj pre ostatne dievcata

bergalm
11. nov 2013

noo a teraz cakam aj ja co povie doki som na kontrole verim,za nas drobcek je v poriadku ale mam obrovsky strach ci to strbinovite odlucovanie je fuc a ci srdiecko stale bije drzte palecky

speranza1
11. nov 2013

@bergalm velmi ti drzim palce moja....a zelam vela stasticka.... potom daj vediet ako ste dopadli.... tfuj tfuj tfuj...nech ste v poriadku 😵

ria191
11. nov 2013

@sona_fit veľká gratulka 😀 😀 😀 podľa tých príznakov to ani inak nemohlo dopadnúť 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

@sally2401 to je ale kráááááásny "dúšik" 😀 😀 😀 gratulujem 😀 😀 😀

ria191
11. nov 2013

@speranza1 sperča ako? nemôžem sa dočítať ako bojujú embryá ??? Ako ste na tom?

ria191
11. nov 2013

@tlucka je mi to veľmi ľúto ☹ ☹ ☹ nechcem strašiť ale zajtra sa asi pripojím ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre