Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
13. nov 2013

@tinkatinulka
aj ja he-he, moj manzelik je o 9 rokov starsi odo mna 😉

zoji79
13. nov 2013

@nelly3 caf moja. Tak aj ty si bola u tej Drakulovej? A tak rychlo si dostala termin? To sa cudujem...tak este pockam, lebo az po troch mesiasoch mam ist na dalsie vysetrenie. Inak by boli skreslene vysledky.
@sally2401 ja som ich nasla na nete, preto som sa pytala, ze vraj tam vsetko robia, len otazka je ze ako? 🙂 Ale dakujem za info 😉
@lucka_220809 caf, vitaj v klube 😀 Ten Valky je s tym krivym krkom? 🙂 Baby ti dobre radia, ze vsetci su suprovi v RF, ale to ti este nepovedali, ze su aj vsetci minimalne o jednu generaciu mladsi 😀 😀 😀 A Stelcl je endo macher, ale zas ani Otevrel nie je na zahodenie, kedze je ich veduci a minule prave mi povedal, co mi bude davat fesi......takze takto 😝
....vidim, mame tu dalsiu adeptku, ktora sa bude trhat o nasho fesiho 😀 😀 😀
@ria191 ty si ma poriadne pobavila s tou gucci kabelkou. Keby som ju este raz nahodou vyfasovala, tak budem sa rehotat ako velkonocne zajko a mysliet popritom na teba 😀 😀 😀 ale moc si ju nezelam, uz mi stacilo z endo operacii a aj z kabelkovania 😀 ty si ale cislo 😀

sally2401
13. nov 2013

@zoji79 skús napísať do medirexu mail, čo potrebuješ a oni ti dajú kontakt a s tou osobou sa spojíš a dohodneš čo ako, ja som to tak robila, napísali mi kontakt na dr. a ja som jej písala, dohodli sme sa na odberoch u jej kolegyne a ona mi správu zaslala mailom.

lucka_220809
13. nov 2013

@zoji79 dikes.. no tesim sa tam.. aj tato vasa parta sa mi tu pozdava, ak mam pravdu povedat :D

ria191
13. nov 2013

@speranza1 sperča už keby sa tebe páčil Marcel tak si o tebe myslím, že máš rada sado-"maso". Promiň lásko toto som si nemohla odpustiť

ria191
13. nov 2013

@zoji79 ani tebe sa nepáčila "gucci" 😀 😀 😀???

zoji79
13. nov 2013

@sally2401 dakujem, skusim im napisat. Potrebujem vsetko mozno, co je treba vediet pri ivf. Amh mam nizke 0,5 a po operacii mam 50% vajka, tak som zvedava, ci mi tam nieco zostalo ☹

@ria191 tak to teda nee 😀 😀 😀 ani tie opasky 😀 😀 😀 tolko kablov som mala u Slezaka, tusim tolko ani v elektrarni nemaju 😀 😀 😀

@lucka_220809 tak niet cudu ze sa ti tu paci😀 ficime na hormonoch 😀
...ja sa tu tvarim ako nejaka nova, ale nie som 😀 😀

tinkatinulka
13. nov 2013

@nelly3 u nas je iba 6 rocký rozdiel..preto my radsej Stepana 😀

lienka_1
13. nov 2013

@zoji79 V medirexe urcite nerobia protilatky proti trofoblastu. Pisala mi to jedna zienka teraz nedavno. Ak chces poriadnu imono, chod do Prahy, ci uz za Malickovou alebo do UPMD.

zoji79
13. nov 2013

@lienka_1 Aha, asi zas pojdem do Prahy. Milujem cesko 😀 Preto ich aj sponzorujem 😀 Dakujem za info teda. Tak smer Praha a zbytok tu nejak dotiahneme 🙂 Dakujem za info🙂 A lieocka ta skratka je co?

jalaura
13. nov 2013

baby kto v tomto obdobi zacina stimulovat? Kolko nas je?

zibi
13. nov 2013

@zoji79 a nativ ta kolko vysiel?

gaga83
13. nov 2013

@zibi
@lienka_1
@yanka1 @miscok @sarasota baby ja som 5 deň po vklade a už gate ma tlačia ☹ musela som si ísť kupiť tehu gate 😝 😝 . To nie je normálne 😲 😲

zibi
13. nov 2013

@gaga83 no mne tiez brucho hrozne vyslo ... 😝 po et

maxag
13. nov 2013

@gaga83 Ale Ty tam mas dvoch bojovnikov 🙂

maxag
13. nov 2013

@gaga83 Inak bola som rada ked si pisala priznaky, lebo aj ja tak 🙂 sa potichucky tesim

gaga83
13. nov 2013

@maxag a test čooo mohla by si dať zajtrááá 😀 😀 😀

maxag
13. nov 2013

@gaga83 zlatko neuveris ale cely den na to mysliiiim 🙂

gaga83
13. nov 2013

@maxag ty pi pichala aj pregnyl či nie? No ja sa tiež chystám

maxag
13. nov 2013

@gaga83 ano jsne inak ja picham cely cas lebo som nechcela utros tak mam zadok rozpichany, ze ani sediet nemozem...

maxag
13. nov 2013

@gaga83 nevies kolko dni skresluje pregnyl vysledok testu?

kama2
13. nov 2013

@zibi ahoj,ja zvazujem nativ,napisal mi dr ze 13000,ak sa ziska vajko.ak nie tak asi len 3000 za narkozu,to som si nie ista

gaga83
13. nov 2013

@maxag čo picháš namiesto utrošu? neviem koľko ja mám skúsenosť že u mna za 5 dní už nie je od pichnutia

maxag
13. nov 2013

Agolutin, to su injekcie do svalu, najlepsie do zadku a dost to boli, nie ten vpich, ale o par hodin sval, pred tym som chytila nejaku infekciu z vkladania utrosu, na mna sa vsetko zalepi a to prostredie co vytvaral utros mi vobec nevyhovovalo len to komplikovalo situaciu

maxag
13. nov 2013

@gaga83 Agolutin, to su injekcie do svalu, najlepsie do zadku a dost to boli, nie ten vpich, ale o par hodin sval, pred tym som chytila nejaku infekciu z vkladania utrosu, na mna sa vsetko zalepi a to prostredie co vytvaral utros mi vobec nevyhovovalo len to komplikovalo situaciu, dilina nedala som to Tebe 🙂

bradik
13. nov 2013

@maxag A ktory den si po ET? Ja si myslim,ze pregnyl je v tele max 10 dni a to uz asi si aj viac. Drzim palce na testik @gaga83

miscok
13. nov 2013

@gaga83 Tehu gate?Ohooo 😝 Posielam teda rychlo hnojivko,nech to klapne 😵
A tebe @maxag tiez 😉

maxag
13. nov 2013

@bradik my sme obe len 5ty 🙂 len si tu tak spekulujeme 🙂

maxag
13. nov 2013

@miscok daaakujeme 🙂

gaga83
13. nov 2013

@miscok dakujemeeeeeeee😀😀😀😀😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre