Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nomxxx
23. dec 2013

@lienka64 a neskúsiš zavolať na Non-stop linku do Brna? môžu pomôcť alebo aspoň upokojiť, ak to nie je nič vážne...držím palce

gaga83
23. dec 2013

@zibi @miscok @yanka1 @sarasota @bergam @ikuska @nelly3 a ostatne baby prajem vam krasne vianocne sviatky plne pohody, lasky a stastia ;););).

lienka64
23. dec 2013

@sarasota ahoj, ja som v 5-6 týždni, presne neviem, pretože v stredu mi ultrazvuk robila nejaká iná doktorka a nie moja! a táto mi nepovedala presne týždne... ráno som volala svojej gynekologičke, ona mi povedala, aké lieky mám užiť, a ak by som začala silno krvácať, tak mám hneď za ňou zájsť! čo sa vďaka Bohu, zatiaľ nestalo!

amstelko
23. dec 2013

@ludinka nemala si na mysli kvapky mastodynon,ty si ich užívala?Pomohli ti?

lienka64
23. dec 2013

@nomxxx ahoj moja, vieš čo, ja tam asi nezavolám! ja by som zo seba momentálne nedokázala vydať ani jednu súvislú vetu ☹ stále mi je do plaču ☹ akurát som napísala Štelclovi, tak neviem, či mi ešte odpíše, či už je niekde na dovolenke! ale ďakujem ti za radu 🙂

zibi
23. dec 2013

@gaga83 dakujem moja podobne

zibi
23. dec 2013

krasne sviatky kocky 🙂

tinkatinulka
23. dec 2013

@ludinka Mudr.Vržiadová v ZA je super, chodim k nej a klubuk dolu.Určite ti s tým pomože.Do Lubochne sa dostaneš jedine tak že ti to odporuči regionálny endokr.

ludinka
23. dec 2013

@nomxxx dakujem za rady 😉

ludinka
23. dec 2013

@tinkatinulka dakujem aj tebe za odpoved 😉

ludinka
23. dec 2013

@amstelko ano to som myslela 😉 uzivala som ich ale zjavne mi nepomohli, ale je pravda ze to treba mozno dlhodobejsie uzivat

ludinka
23. dec 2013

@lienka64 mne dnes stelcl bez problemov odpisal, tak hadam aj tebe odpise, ak nie tak skus tu nonstop linku aj ta funguje ja som sa dovolala 😉

vlasatica
23. dec 2013

Šťastné a veselé Vianoce a ešte šťastnejší a hlavne nech je úspešnejší rok 2014 😉

nomxxx
23. dec 2013

@lienka64 :( verím, že je to ťažké, tak počkaj na tých liekoch, čo máš do rána, pravdepodobne sa to zlepší, ak nie, tak povedz manželovi nech zavolá do Brna, a zajtra je ešte pracovný deň, neviem, čisto teoreticky by tam mal byť lekár, ak by si sa rozhodla ísť na kontrolné sono, ...ale verím, že do rána budeš v pohode

amstelko
23. dec 2013

@ludinka a na čo si to užívala?

kako23
23. dec 2013

Ahojte babeny, prajem Vam vsetkym krasne a stastne Vianoce, uzite si ich, oddychnite si a najma nacerpajte nove sily🙂 kazdej tehulke drzim palce aby im cas rychlo usiel a mohli drzat v naruci svoje milovane babatko a nam snazilkam prajem vela energie, sily a nadeje. Baby som si 100% ista, ze sa vsetky dockame nasich vysnivanych uzlickov stastia 🙂 🙂 🙂 drzte sa baby, hlavu hore, nas cas pride 😎 🙂

lienka64
23. dec 2013

nomxxx, ludinka ďakujem Vám krásne baby za rady a podporu... momentálne moje špinenie ustálo, tak uvidíme zajtra. Štelcl mi zatiaľ neodpísal, ale aj som si myslela, že takto tesne pred Vianocami tam už okolo 15:00 hod. nebude. určite Vám dám ešte vedieť, že ako som na tom...

bradik
23. dec 2013

@lienka64 Ak by ti to neprestalo, tak pre pokoj duse skoc na pohotovost nech ta pozru, ci je mimi v poriadku. A hlavne lez a oddychuj. Drzim palce

bradik
23. dec 2013

@ludinka Je mi to luto, ze to nevyslo, ale KET na v RF vysoku uspesnost, tak budem drzat palce

bradik
23. dec 2013

Dievcence zelam vam vsetkym krasne a pohodove sviatky a nech s kazda docka v novom roku tej najkrajsej spravy

schatje6
23. dec 2013

@ludinka je mi to luto, drzim palce do nového roku ked si pojdete po mrazacikov....
Inak baby u mna ani naznak ms, prsia bol 😕 ia a dnes rano tt slabo pozitívny, asi sa do 30-teho zjasim

izzie27
23. dec 2013

Prajem krásne Vianoce a šťastný nový rok, nech sa nam splnia tie najtajnejsie zelania 🙂 🙂 🙂

ludinka
23. dec 2013

@amstelko ny zvyseny prolaktin, ale kupila som si ich len tak sama v lekarni

ludinka
23. dec 2013

@schatje6 tak aspon u teba je stale nadej 🤐
inak ak uzivas utros tak mrcha ti nepride-teda aspon u mna to ma taky ucinok

lusipe
23. dec 2013

Dievcata,prajem vam vsetkym krasne vianoce plne lasky a rodinne pohody aby sa vsetkym tehulkam krasne darilo a babuska rastli a vsetkym snazilkam aby sa to podarilo co najskor a aby uz nezazivali negativne spravy ale naopak aby dostali tie najkrajsie pozitivne 😉

miskanr1
23. dec 2013

@ludinka tak to mi je ľúto, ze ani tebe to nevyšlo. A toto bolo tvoje prvé IVF? Ja uz mám na január dohodnodute KET. Tak hádam to vide
🙂 držím palce a všetkým želám krásne Vianoce.
@nomxxx
@schatje6 @jalaura @jjajka @lusipe a vsetky ostatne bojovnicky tehulky :/)
Šťastné a vesele 😊

miskanr1
23. dec 2013

@schatje6 a nevysadila si utros moja? Ja uz mám aj po menzese. A uz som objednana na sono 2.1. A okolo 8-9.1 by sme mohli ísť na Ket :.)

lienka64
23. dec 2013

@bradik ďakujem ti pekne 🙂 teraz, asi tak 2 hodinky už nešpiním vôbec, ale brucho mám také napnuté, ako keby som každú chvíľu mala nedaj Bože dostať kramy... samozrejme celý deň ležím a oddychujem, tak uvidím, ako to prežijem do rána...

lusipe
23. dec 2013

@lienka64 len pekne lezkaj,urcite to bude dobre.aj gaga spinila a nakoniec je vsetko v poriadku.a v kolkom tyzdni si?uz si bola na krv a sono?

lienka64
23. dec 2013

@lusipe ahoj, ja som tak v 5-6 týždni...áno bola som na krvi, aj na sone! na sone som bola minulú stredu, a vtedy bolo vraj všetko v poriadku! tak neviem... ☹ asi naozaj len čakať a časom sa uvidí...ale ďakujem ti krásne za podporu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre