Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
8. dec 2011

@leamax jeeej rybky 🙂 , muz je ryba a on je fakt stelesnenie pokoja na rozdiel odomna a od dcery. A preto caka, ze synator bude po nom 😝 . Asi ani netusi ako rad bude chodit do prace 😅

leamax
8. dec 2011

@cecil36 😀 😀 😀 a tak ktovie, mozno budeme prekvapene 😉 😵

zarabono
8. dec 2011

@leamax moze to byt kombinacia hormonov s agolutinom a utrosom.to mi pisala vitouskova.ze mozem mat uplne priznaky nachladnutia.ale ze to radsej odsledujeme
@lulu10 no a uz vies,z coho mohla byt teplota.namacaj si ho repikom,sprav si taky obklad,uvar repik a vatovy tampon don namoc a poloz na pupok na par minut,ale najskor ho inym repikovym tamponom skus vytriet.tak to opakuj aj viackrat za den

leamax
8. dec 2011

@zarabono no vidis, som ti hovorila, ze hormony. ja si asi urobim atestaciu 😀 😀 😀 nachladnut si ved ani nemala asi kde, nie?

zarabono
8. dec 2011

@leamax nachladnut som mohla v pondelok na neurologii.len dnes mam teplotu este vyssie,tak som radsej este raz pisala.mam aj homeopatika,tak neviem,ci si ich davat.chvilami mam pocit,ze to bude angina

lulu10
8. dec 2011

@zarabono ahoj diky za rady, a co tvoj cukor? merala si aj po jedle? ja som volala minovi, stehy vyberie bez problemu 😉

zarabono
8. dec 2011

@lulu10 ahoj,cukor bol po jedle relativne ok.teraz mam tie teploty.kedy si mu volala?lebo aj ja som skusala ale pred pol hodinou a nezdvihal

lulu10
8. dec 2011

@zarabono ja som volala asi o 8,30 hned rano

zarabono
8. dec 2011

@lulu10 jaj.neviem,ci mu este zavolat alebo nie

leamax
8. dec 2011

@zarabono a tak hadam to nebude nic, ja si furt myslim, ze to su len hormony, co ta ohrievaju
@lulu10 kedy ides na tie stehy? zajtra?

zarabono
8. dec 2011

@leamax no mozno som mohla dnes mat aj tak 37,8.a trosku ma hrdlo boli a zas som trochu krvacala

lulu10
8. dec 2011

@leamax nie ja idem v pondelok na stehy

bublenudle
8. dec 2011

Ahoj holky,moc Vás všechny zdravím a mám na Vás obrovskou prosbu....chodím také to RF,a v lednu jdu na muj 6 pokus....chtěla bych si koupit prašky,ale ty jsou bohužel jen u Vás na Slovensku a tady je neprodávaji....nebyla by jste některá z Vás tak moc hodna a nemohla by mi je koupit??? ja vím,je to divná prosba,ale moc bych je potřebovala...jde jen o doplnek stravy..... ☹ ☹

leamax
8. dec 2011

@zarabono a kloktat slanu vodu nemozes teraz? ked vravis, ze citis hrdlo.
@lulu10 aha, som myslela, ze uz zajtra
@bublenudle ahoj. a co konkretne mas na mysli, ked to u vas nemate?

zarabono
8. dec 2011

@leamax rozmyslala som aj nad tym.zatial to hrdlo nie je take strasne.a hovorila,ze mozem mat pocit z tych hormonov ako pri prechladnuti,len ta teplota sa mi moc nezda

leamax
8. dec 2011

@zarabono no podla mna praveze myslila, ze mozes mat teplotne taky pocit ako pri prechladnuti. a to hrdlo - to akoze chces pockat kym nebudes vladat prehltat? ved cim skor si to urobis, tym lepsie

bublenudle
8. dec 2011

@leamax Ahojky,je to doplněk stravy...Staminogro...maji to u Vas na Prirodna-lekaren.sk
ale bohužel to neposílaji do čech ☹

leamax
8. dec 2011

@bublenudle to pocujem prvy raz, ale nasla som to. a ako vies, ze to neposielaju aj do ciech? nasla som, ze to posielaju postou, ale o cechach nic.

bublenudle
8. dec 2011

@leamax No řikala mi to kamoška ☹ no,a mysliš že by mi to poslali????ja si ještě nikdy nenechala nic poslat takhle...ja vim,vypadam jak totalni blbec hahahah

leamax
8. dec 2011

@bublenudle no ved skus im tam bud zavolat alebo napisat. hlavu ti neodtrhnu a kto sa nepyta, ten nevie 😉 mozno sa bude dat s nimi nejak dohodnut 😉 🙂

bublenudle
8. dec 2011

@leamax Urco mas prabdu...jdu tam cinknout 😉

bublenudle
8. dec 2011

@leamax Tak bohužel neposílaji ☹ ☹ ach jo

leamax
8. dec 2011

@bublenudle no som zvedava. daj vediet 🙂

leamax
8. dec 2011

@bublenudle ksss, to co su taki zgrlavi, ze sa im to nechce polsat do ciech? 🙄

gerdusha
8. dec 2011

@bublenudle ,

kto ti to doporucil? znama alebo lekar?

bublenudle
8. dec 2011

@gerdusha Známa,ale ja takhle zkoušim všechno možne od Wobenzymu až do všelijake vitaminy.... 🙂 furt do sebe něco sypu,hahaha

brita
8. dec 2011

@bublenudle Ahoj, ja budem asi 17.12. v RF v Brne, asi budeme mat v tento den ET. Ty si z Brna? Ak chces zisti si, ako dlho trva to dodanie, aby sa to stihlo a ja ti poslem moju adresu, nech mi to poslu ku mne domov, zaplatim to a donesiem ti to do Brna, ak by ti to takto vyhovovalo 😉

leony
8. dec 2011

Baby caute..dakujem za povzbudive odkazy. Ja som bola vo VsZP a pani DR. mi povedala, že musia oni poslať žiadosť, ale či som jej povedala, že idem do CZ??? neviem 🙂...poskúšam všetko možné, ale myslím, že nájdem argumenty prečo CZ. ja bz som na SK čakala na embrio cca 3 roky !!!! a nie vlastnou vinou som tam kde som !! :(
a pán DR, Macháč je úžasný a ten jeho pokoj a úsmev, presne ako píše cecil36 🙂) a fakt, človek mu verí všetko a on neklame!!! klobuk dole pred nim!!! ale nic ked to nepojde cez poistovnu tak si to aj zaplatím, dieťatko stojí za všetky peniaze!!!! napíšem ako som pochodila. ozaj a tie žiadosti musia vypísať v Reprofite? apson mne tak povedala paní v poisťovni.dakujem dakujem dakujem

leamax
9. dec 2011

@lulu10
@zarabono ako sa dnes mate? dufam, ze obe lepsie 😵
@leony no ja som strasne zvedava ako to u vas dopadne s tou poistovnou. jasne, to iste som si aj ja povedala, ze ked to nechcu preplatit, tak im kaslem na prachy a zaplatime si to, babo stoji za vsetky peniaze. tak ale samozrejme, ze by to bolo financne ovela menej narocne, keby boli poistovne fakt na to, na co maju byt a preplatili by to. ale co s nimi, ked dolezitejsie ako blaho pacienta je nahrabat pre seba 😠

zarabono
9. dec 2011

@leamax mame knizku a noveho deduska 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre