Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
2. mar 2012

@brita ,

naaa co ti poviem...da sa, dakujem...co sa budem stazovat? aj tak to nepomoze 🙂

rebeka33
7. mar 2012

@alabu oni ti navrhú podľa nich naj postup,ale ak ty si budeš žiadať natív a nebude to mať vyslovene kontraindikáciu v tvojom prípade ,tak ti vyhovejú. le dala by som na ich rady. Vedia čo robia. 🙂

speranza1
8. mar 2012

Ahojte dievcence, rada by som sa opytala na toto centrum. Snazime sa o babatko cca 4,5 roka neuspesne... absolvovali sme 1x IUI neuspesne, a 2x IVF taktiez neuspesne. Na toto centrum som pocula same chvaly a radi by sme tam s mm zavitali....
Co potrebujem na 1 konzultaciu...
dakujem Vam vopred za akukolvek odpoved....
a mimochodom vsetkym zenuskam prajem k MDZ len to najlepsie....

brita
8. mar 2012

@speranza1 Ahoj, pokial mate nejake vysledky, co ti uz robili ini lekari, napr. spermiogram, tvoje hodnoty z krve AMH, FSh, ine hormony atd, alebo vysledky nejakych operacii, to vsetko zober so sebou. Inak nic ine ti netreba. Ak bude treba, oni ti urobia, resp. navrhnu sami nejake dalsie potrebne vysetrenia. 😉

speranza1
8. mar 2012

@brita ahoooj ..tak velmi som cakala ci sa mi niekto ozve..ano my mae za sebou myslim ze takmer vsetky mozne vysetrenia, takze skusim tam zatelefonovat..alebo ako sa tam mozem objednat? a vedela by si mi niekoho odporucit? ...dakujem

brita
8. mar 2012

@speranza1 Najlepsie je si tam zavolat, oni ti daju termin a spytaju sa ta, ci chces nejakeho konkretneho lekara alebo hned aj sama si povedz, koho chces. Ja odporucam doktora Štelcla (Marcel Štelcl), my sme k nemu chodili, je perfektný odborník aj človek zároveň. Boli sme maximálne spokojní. Baby ešte chvália aj Macháča a Koudelku, ale osobne ich nepoznam. Drzim palce. 😉

brita
8. mar 2012

@speranza1 A este chvalia kocky dr. Vitouškovú 🙂

speranza1
8. mar 2012

@brita dakujem velmi pekne..a gratulujem k zdravym babuliatkam v brusku.. my sme sice velmi vzdialeni od Brna..ale chceme to skusit a najst svoje stastie prave v tomto centre. ...myslim, ze moj manzel a samozrejme aj ja by sme boli velmi stastni, keby ze sa nam to uz konecne podarilo...

speranza1
8. mar 2012

@brita OK idem volat..drz mi palce....

brita
8. mar 2012

@speranza1 Dakujem 😉 Daj vediet, ako si vybavila a kedy ti dali termin. 😉

speranza1
8. mar 2012

@brita ahojky mame termin mas ho v IP 😵

rebeka33
8. mar 2012

@speranza1 síce už máš, Štelc je super a ja mám aj s Koudelkom dobrú skúsenosť. Držím palce.

speranza1
8. mar 2012

@rebeka33 ano mame termin na april sice..ale ja som stastna aj tak.... a vobec neviem ku komu nas zapisala... ale myslim si, ze asi je to jedno, ved vsetci su odbornici, ci?

sneznicka
8. mar 2012

Ahojte, tak sa Vam chcem pochvalit s dalsou dobrou spravou🙂 Sice sa chytilo len jedno z dvoch embryii, ale aj tak to povazujem za uzasnu spravu. Vcera mi dr. Vitouskova po prvom sone povedala, ze koukejte, jak to srdicko krasne bije🙂 zrazu mam pod srdcom zazrak v 7. tyzdni🙂 Ake jednoduche - stacilo ist do Brna, aby to na prvy raz vyslo a nie sa poflakovat po bratislavskych centrach niekolko rokov a neuspesne.

rebeka33
8. mar 2012

@sneznicka obrovská gratulácia, dávaj na seba pozor, nech máš také dobré spravy 40tt. RF je RF 😉 🙂

sneznicka
8. mar 2012

rebeka33 dakujem, snazim sa, teraz som uz tyzden doma, mala som trochu spinenie, ale zda sa, ze je napriek tomu vsetko ok, ale lekar mi odporucil, aby som sa tieto prve tyzdne setrila, tak sa snazim...

svetlana77
8. mar 2012

ahojte maminky a cakatelky, aj ja sa chystám do RF, vsetko je uz dohodnute, no stimulku som musela odlozit, lebo stale nemam Orgalutran - chýbajú mi 2-3ks...

leamax
8. mar 2012

@sneznicka to je kraaaaaasna, spravicka 😵 zo srdiecka gratulujeeeeeeeeeemmmmmm a zelam krasne a bezproblemove tehulkovanie, opatrujte sa 😵 😵 😵
raz darmo, RF su jednotka 🙂

alabu
8. mar 2012

@speranza1 ahoj, my sme na tom skoro ako vy...4 roky snazenia, 4xneuspesne IUI, 2x IVF takze bud tyzden ideme do Brna tak dam info o prvych dojmoch🙂

zarabono
8. mar 2012

@sneznicka dr vitouskova je zazracna zena a nas anjel 🙂

sneznicka
8. mar 2012

@zarabono dr vitouskova bola naozaj mila, ako chodiaci anjel, ale oni su tam vsetci

sneznicka
8. mar 2012

@leamax dakujem🙂 verim, ze to dobojujeme do stastneho konca, je to len zaciatok a caka ma este dlha cesta, ale byt v tomto stadiu je uz zdolanie prveho vrcholu v Himalajach🙂

speranza1
9. mar 2012

@alabu ahoj alabu..som rada ze si sa mi ozvala... mi sme objednaní az na april....ja som uz povodne vobec nechcela bojovat, ale nasla a pozbierala som v sebe este vsetky sily a skusime to teraz v Brne...
Budem rada, ked si budeme moct vymienat infosky 🙂 😉

speranza1
9. mar 2012

opravujem hrubku ..my... 😲 😲 hanba

zarabono
9. mar 2012

@sneznicka nam velmi pomohla.

speranza1
9. mar 2012

dievcata robili vam alebo partnerovi-manzelovi volajake vysetrenia na prvej konzultacii?

brita
9. mar 2012

@speranza1 My ked sme prisli do Reprofitu, mna pozrel doktor na ultrazvuku, ako vyzera maternica a manzelovi zobrali krv a urobili mu spermiogram, lebo my sme si tam hned nechali odobrat spermijky,aby ich zamrazili. Podotykam, ze my sme tam isli kvoli darovanym vajickam, takze na mne nebolo treba robit nic extra, iba pozriet maternicu a tu mam v poriadku a spermijky bolo treba pozriet a nechali sme ich tam zamrazit, aby manzel nemusel cestovat, ked sa budu darkynine vajicka oplodnovat. Takze my sme tam vzdy potom prisli uz len na ET.

speranza1
9. mar 2012

@brita rozumiem...takze vy ste troska iny pripad ako my....

brita
9. mar 2012

@speranza1 Asi ano 😉 Predpokladam, ze vy idete s vlastnymi vajickami. 😉

speranza1
9. mar 2012

@brita zatial mi nepovedali, ze mame zle vajka... zatial su vajka v poriadku, takze neviem co budu vyzadovat na prvej konzultacii..hoci ja by som bola rada, keby nam urobili aj volajake vysetrenia... ale uvidime
Ako sa dari tvojim babuliatkam v brusku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre