Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
7. jún 2012

@nelly3 ahoj 🙂 zohnala som iba 6 ks aspon ☹

melisska
7. jún 2012

@zuzla80 jaaaaaaaaaaaaj,ja som myslela ze z ketu🙂)) ty si mala 20 vajok zo soft? nie? ci som to polietla ja polepetko🙂

zuzla80
7. jún 2012

@melisska no ja som taký expert na produkciu vajok 😀 stále sme sa točili okolo 15-25 kúskov, aj pri softe aj pri IVFku. Asi kvôli PCO neviem... Moja pozerám, že si sa rozhodla, že skúsite ešte Brno, straaaašne držím palce, nech to výjde aj tebe Inguška aj Livke, verím, že to Brno istí 😵

melisska
7. jún 2012

@zuzla80 Dakujeme🙂)) 🤐

rienok
7. jún 2012

@kukulik30 ja som pichala vždy ráno, a ja som počula, že sa pichá ešte aj v ten deň keď večer dávaš pregnyl tak sa Ti to nepobije 😅 ale neviem to na 100%

nelly3
7. jún 2012

@rienok
akurat sa ta idem opytat ako pokracujes a co nevidim, super velka gratulacia, kedy si to stihla? nejako som nepostrehla. tesim sa moc.

ria191
7. jún 2012

@rienok wow wow wow ja odpadnem. Ani nevieš ako ma potešilo to čo som teraz zbadala. Strašne ti gratulujem. Ja som tak neskutočne šťastná, že sa ti to podarilo. To ma fakt nakoplo a nad Brnom neváham ani minútu. Tak krásne tehuľkovanie 🙂 🙂 🙂

rienok
7. jún 2012

@nelly3
@ria191 kočky ďakujem 🙂
bola som na tajnom KET ku a vyšlo to ... máme 1 drobčeka 😵
myslím, že treba veriť a tak ako mne dievčence vlievali odvahu do ďalších pokusov tak aj ja Vám teraz chcem povedať, nevzdávajte sa ...neviete ako blízko je cieľ 😉

nelly3
7. jún 2012

@rienok
no pekne na tajnasa 😀

bibi24
7. jún 2012

@rienok jeeej, tak to je aka krasna sprava 😵 😵 😵
a preco na tajnasa, hmm? 😉 a kolky pokus to bol? daj mi trocha nadeje do mojho boja 🙂

rienok
7. jún 2012

@bibi24 no toto bol 8 transfer, celkom 7x IVF

adik73
7. jún 2012

@rienok gratulujem k tehotenstvu🙂chodim sem uz dlho a citam,ale neprispievam...velmi som sa potesila ,ze ti to predsa len konecne vislo 🙂mam velku radost 🙂

bibi24
7. jún 2012

@rienok a teda vobec prvy KET?
Naozaj zo srdca gratulujem, chapem cim si si presla. Len nech je to teraz krasne, zdrave a pohodove tehotenstvo a nasledne babatko. Drzim vsetky palce.
Ved ani my to nevzdavame, v auguste ideme na 5. ivf. A to Stelcl povedal, ze mame skusit este aspon 3 - 4 softy s nasimi spermiami 😀 tak tolko snad nebude treba.
Ja by som isla aj hned, ale teraz som tyzden po laparke a musim sa doliecit.

Baby, inak, co sme sa tu bavili, tak uz mame aj fragmentaciu dna spermii dorobenu a manzel ju ma v norme, 15%. ale celkova morfologia je 0, strasne mu to klesa. Pred 3/4 rokom mal este 30%, pred 5 mesiacmi 4%, pred mesiacom 2% a teraz uz 0. Nechapem.

rienok
7. jún 2012

@adik73 ďakujem 😵 aj my sa velmi tesime 😵
@bibi24 áno toto bolo historicky prvé KET 😉
držím palčeky nech je to v tom auguste úspešný pokus 🙂

sophie32
7. jún 2012

@bibi24 Ahojky, my mame to iste...pred rokom morfo 85%, pred 4 mesiacmi 96% a teraz 99%....neviem, co to sposobilo...ani androlog mi to nevedel vysvetlit....ale zase to nebol az taky odbornik...aspon podla mna 🙂

zabka1124
7. jún 2012

Ahojte babenky🙂!Tak mi mame prvu konzultaciu za sebou, uz cakam len na MS a moze zacat stimulka🙂!!!
Inak baby, my tam cakame na Stelcla, obzeram si tam zamestnancov a kukam, ze hahhaaa aky mlady chalanisko-tak vo veku mojho mm, ze to by bol gool,keby to bol nejaky doktor a ze keby som ja mala ist k nemu tak som cervena jak paprika, ked som si spomenula, ze by mi tam mall kukaat!!!!A co cert nechcel,ten chalanisko hovori, ze podte dnu, ze ja som Dr. skoro som umrela!!A zo sona som utekala🙂🙂🙂🙂!!!Trapas ako svina🙂!!Ale inak je strasny pohodaaak🙂

nelly3
8. jún 2012

baby v reprofite maju cez leto aj nejake dovolenky? konkretne myslim jul lebo asi budem stimulovat az od jula, ze ci je to oki. dikes 😉

brita
8. jún 2012

@nelly3 Ahoj, s tym sa netrap, lebo ak ma napr. tvoj doktor dovolenku, osetri ta niekto iny. Cize pracuju non-stop.Je dobre ale vediet, ze ked napr. pojdes na OPU alebo ET a vies kedy, tak sa dokiho spytaj, ci tam bude on a ak nie, ze kto, aby si vedela. Ja som bola s Dr. Stelclom vzdy v kontakte a ked tam raz nemal byt, lebo mal planovanu dovolenku, tak som sa popytala, ze kto ma osetri a on mi povedal konkretne. Ale keby si sa aj nespytala, tak sa nemusis bat, oni sa navzajom zastupuju. Ja ale mam rada, ked viem dopredu, s kym budem tieto veci riesit, preto sa vzdy pytam. 😉

brita
8. jún 2012

@zabka1124 Stelcl je super 🙂 Odo mna je mladsi asi o rok alebo o dva, takze pre mna tiez take ucho 😀 , ale je to odbornik a perfektny clovek zaroven 😉 My sme boli velmi spokojni, nemenila by som za ineho doktora, aj ked viem, ze aj ostatni su sikovni. 😉

kiara15
8. jún 2012

Baby chcem sa spytat ci je rozdiel medzi brnackym testom a testom z obchodu??dakujem

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiara15
8. jún 2012

@bettypo ahoj dakujem ale mne to skor naopak brnensky mi ukazal uz na 6den po vkladew a obycajny to som kupila taky lacny ten mi na 7den neukazal tak teraz neviem co si mam myslet ☹

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiara15
8. jún 2012

@bettypo praveze nema nik s nim skusenosti ale dufam ze to bude ok vsak brnacky ukazuje pekne 😉

sarasota
8. jún 2012

riienok naozaj zo srdca gratulujem chodim sem uz 2 roky ale neprispievam verila som ze aj Ty si najdes dve ciarocky na teste ani my sa nevzdavame na Jul sa chceme dat objednat do Brna zelam krasne tehotenstvo a hlavne zdravicko a fazulke tiez zdravicko

rienok
8. jún 2012

@sarasota ďakujem 😵 😵 😵 a držím palce nech je júl úspešný 🙂

zabka1124
8. jún 2012

@brita 🙂 vidim , ze uz 28tt a dvojciatka🙂🙂, ja by som chcela tieez🙂!!!Mas pravdu, vsetci su tam mili, v pohode.Dufam, ze Stelcl bude aj pri odbere aj pri vkladani🙂!!zrusim mu dovolenku🙂 ak tam ma🙂

tinusa16
8. jún 2012

ahojte žienky,
poraďte mi, môžem začať stimuláciu na menzes, ktorý bol vyvolaný injekciou? alebo počkať na spontánne krvácanie
všetkým držím palce

jada1
8. jún 2012

@kiara15 test z RF je menej citlivý a keď ti pekne ukazuje dve čiaročky, tak to je tehu ako vyšité, možno aj dvojičkovské 😉 .Držím palce 🙂

kiara15
9. jún 2012

@tinusa16 mozes zacat stimulku aj na vyvolany menzes 😉 som sa pytala aj ja mojho dokyho 🙂

@jada1 dakujem dufam ze to tak bude ale preco ten druhy mi neukazal ☹ inak ja som mala z testami zle skusenosti 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre