Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

yeliel
7. mar 2011

@lianka7 😀 ano ano 3ti 😉

gabinkaa
7. mar 2011

@luly3 no super, tak držím moc palce, akú máš teraz stimulku a aké lieky?

cecil36
7. mar 2011

ahojte baby 🙂
@lianka7 ahoj, kedy idete do RF?

lianka7
7. mar 2011

@yeliel skus sa ich tam spytatci sa daju nejako urychlit vysledky,lebo my sme nevedeli a cakali sme 4 tyzdne...nekonecna doba ked nevies na com si... 😒 A mate od gynekologa odporucanie?

rienok
7. mar 2011

@lianka7 no tiež si myslím
@yeliel však si sa pomýlila v tom dátume?

lianka7
7. mar 2011

@cecil36 Ahooj..My az 26.4.-po velkej noci

cecil36
7. mar 2011

@lianka7 a to idete na prvu konzultaciu ci uz na ivf?

maticap.
7. mar 2011

ahojte babulky, mam otazku ohladom tehotenskych testov. Uz vam niektorej vysiel negativny (jedna ciara) a menzes nikde? A pritom ste boli v tom? Sa utesujem, ze ved co ked bol "pokazeny" 😝 ... a nechcem si robit test kazdy den a skusat rozne znacky a vyrobcov - to radsej pojdem na krv, ale este chcem pockat. Dnes mam osobny rekord: 29.DC bez menzesu a spinenia!!! A s negativnym testom (zo vcera... 😖 ). No je toto normalne?! 😵

lianka7
7. mar 2011

Na prvu konzultaciu, chceli sme povodne skor,ale nemam tolko dovolenky a chcem ju setrit na IVF,vtedy sa mi urcite zide 🙂 A kedze som učitelka,26.4. mam este "prazdniny, tak sme to dali az na takyto termin...ale nevieme sa uz dockat!Okrem toho,akurat v aprili mam preventivku u zenskeho,a budem mudrejsia aj s mojimi novymi vysledkami...

lianka7
7. mar 2011

@maticap. A aky test si skusala?Aku mal citlivost?

brita
7. mar 2011

@maticap. Ahoj Maticap, mne sa akurat raz stalo to, ze menzes stale nikde a to mi bolo cudne. Test som si sice neurobila, ale isla som na sono a doki mi povedal, ze mam vo vajecniku cystu a ze az ked praskne, pride menzes. A tak aj bolo. Cysta praskla, krvisko tieklo a prisla mrcha. Dovtedy som nevedela, ze taketo nieco existuje. 😒

rienok
7. mar 2011

dievčatá totok som našla u jednej kočky a je to nádherné:
" Pravidlá života od nás nevyžadujú,aby sme za každú cenu zvíťazili,ale aby sme sa nikdy nevzdali. "
krásny večer
😉

yeliel
7. mar 2011

@lianka7 tak nam ide hlavne o ten spg ..ten by mohol byt hned ci len snivam? 😀 😀 😀
to ste este malo cakali,nam tam uz vysetovali krv..ale to sme tam neboli osobne len sme dorucil krv a to nam robili na protilatky proto ovariam,spermiam,a este zona pelucida ci ako to presne je 😀 😀 😀 (cakali sme cca 4 mesiace )
Vtedy mi gyndoska dala priamo peciatku na tlacivo z tkanivovej baky ..dufam,ze da este raz 😀

nemko
7. mar 2011

@yeliel v tej tk. banke su super ludia, ja som tam mala krv na imuno a bola som spokojna, sice nemali set, ale snazili sa a ked ho dostali mala som v ten den aj vysledky cize uplne pohodicka.Fakt skvele , mile ochotne osobky.
inak aj tu robia tie vysetrenia - aj tam som to mala 😀 tam mi robili aj protilatky proti placente
http://www.alphamedical.sk/sk/O-nas/Historia.alej

lianka7
7. mar 2011

@yeliel fuuuha,4 mesiace...mm brali aj krv na imuno,mozno preto a pre tu fragmentaciu sme cakali dlhsie.

yeliel
7. mar 2011

@lianka7
@nemko no mi sme mali vtedy smolku..lebo nemali tie sety na vysetrenia..teraz dufam bufu mat 🙂

yeliel
7. mar 2011

@lianka7 cize na tie spermosky sa asi caka dlho,ze? sak pockame ked uz tolko cakame posledne roky len na nieco cakam a cakam 😅

yeliel
7. mar 2011

@nemko ako tvoje vajka? 🙂

lianka7
7. mar 2011

@yeliel Zrejme ano,lebo tu imuno aj fragmentaciu robia v ramci zakladneho spg...a posielaju to vsetko spolu gynekologovi.

yeliel
7. mar 2011

@lianka7 joj som popletena..mam si pytat neaky specialny spg ci tam robia len ten specialny? 😕 😕

nemko
7. mar 2011

@yeliel este pokracujem v stimulke, uz mam toho plne zuby som sa tesila , ze to v stredu zo mna vydoluju a v stredu mam kontrolu, uz picham od minulej nedele.vaja su v poho, rastu poctivo pomalo - nie su take zblaznene ako pri predchadzajucich ivfkach tak uvidime co z toho bude, davku mi nechcel zvysit aby som nemala ohss kedze nechcem mrazit, povedal, ze mame cas len ja uz to pichanie nenavidim

lianka7
7. mar 2011

@yeliel My sme si ziadny specialny nepytali...mm dal len odporucanie od dokyho a urobili mu tieto testy,dokonca aj krvne i ked to nam do odporucania gynekolog nenapisal.Povedali nam tam,ze spravia aj tie...pre istotu sa spytaj ci tam budete mat aj tu fragmentaciu,lebo neviem co vsetko si vyziadal tvoj doky.

yeliel
7. mar 2011

@nemko klidek...ja ked picham tak ako drak 😀
preco nechcete mrazit? 😕

nemko
7. mar 2011

@yeliel KETom neverim a ked to nevyjde idem do Brna

lianka7
7. mar 2011

@nemko ja sa toho pichania trochu bojim...a sama si pichas ci chodis k dokymu?

yeliel
7. mar 2011

@lianka7 sak moj doky si nic nevyziadal,ja sa tam posielam sama 😀
Tak co vsetko si mam ziadat? 😀

nemko
7. mar 2011

@lianka7 sama

lianka7
7. mar 2011

😀 😀 😀 tak si pytaj spg vratane imuno testov a fragmentacie DNA...Bodka 😀 😀 😀

lianka7
7. mar 2011

@nemko a jednu injekciu denne?Ci ako to je?

nemko
7. mar 2011

@yeliel aj ja som sa tam poslala sama len teta mi v tel povedala co tam ma byt napisane aby mi spravili vsetko 😀 😀 ja som mala odporucanie od obvodneho, nepotrebovala od gynekologa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre