Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
7. apr 2011

@rienok ahoj ja som tu ale inak je tu dnes nejako velmo pokojne 😉

ninockaskv
7. apr 2011

@rienok vsetci dreme 😀 a ty ako? ozaj, idem pozriet tvoju webku, ci tam nemas nejake tipy na slovinsko.... hadam sa tam cez velku noc dostaneme 😉

cecil36
7. apr 2011

@rienok @lulu10 este aj ja tu virim vzduch, ale o chvilu budeme ficat 😉

cecil36
7. apr 2011

@ninockaskv ahoj, vcera sme ta spomilali, ze musime dat stretko vsetky tri 😉

lulu10
7. apr 2011

@cecil36 ty uz chod rozsirovat rodinu o dva kusky 😉

cecil36
7. apr 2011

@lulu10 ja som strasny zavislak 😀 ale vazne este mam chvilocku cas, mame tam byt az o14 😉

rienok
7. apr 2011

@cecil36 veru aj ja sem chodim kukat, kto co napisal ...ale hlavne neviem sa na nic sustredit, nic ma nebavi, 🙄 uz sa zacina prejavovat nervozita predsa len dneska 9. deň

brita
7. apr 2011

@rienok Rienok, som na tom podobne ako ty. Uz hloda vo mne cervik. 😒 Ale musime vydrzat! 😉

cecil36
7. apr 2011

@rienok ja som presvedcena, ze ty si tehu, tak dont stress 😉

ninockaskv
7. apr 2011

@cecil36 super, rada ... aj ked zjanve budem jedina na vine 😉

@rienok klud, moja psychoska vzdy vravi, ze ide len o to vydrzat a nepodlahnut panike, skor ci neskor sa to podari a vzdy mi rozprava o nejakej svojej kamoske, ktora bola tusim maniodepresivna .. ci co to, rozhodla sa mat mimco, chodili na ivf a vraj boli 8x a nakoniec maju dievcatko 😀

a co ta gabinkaa? dufam, ze si nasla // 😵 a ze to bude mat cele dobry priebeh

falin
7. apr 2011

ahojte, vsetko co som napisala mi zmizlo 😠 lebo som sa prehodila na druhu stranu a zabudla odoslat, supis 😠, to tak vyzera ked popri praci lozim na konika

@rienok - nechces zajtra skusit testnut? Ja som ten 10-ty den mala ako hranicu na testovanie, skor som nikdy netestovala

@cecil36 - drzim palce

@calex - ako ti je dnes? Dufam ze lepsie. Verim ze tato stimulka bude uspesna, si oddychnuta, pripravena na drobcov 😉 Ako bolo na dovce?

Bavili ste sa tu o laparke. Ja som ziadost na 1.ivf mala schvalenu bez laparky. Ale napokon som sa jej nevyhla 😖 , ale to kvoli endo cyste

paaa
idem makat

rienok
7. apr 2011

@ninockaskv jaj, vy všetci vytvárate HDP 🙂 no niekto musí robiť.... choď kuknúť, veľa tam toho zatiaľ nemáme, ale mám tip ... ak si ešte nebola na plitvických jazerách tak tam chod kuknut

luly3
7. apr 2011

@cecil36 a kedy si ideš pre drobatka????
@rienok no čo dnes sa mame ako????9 deň fú toto letí zajtra môžeš testnúť 😀 😀 😀

gabinkaa
7. apr 2011

@cecil36 tak držím palčeky, aby ste boli úspešní......moc moc
môj testík zasa neg. takže máme za sebou ďaľší neg. pokus

ninockaskv
7. apr 2011

@rienok hm. uvidim, povodne sme chceli ist na celu velku noc, plus aspon jeden dovolenky, ale financne to kvoli prestavbe urcite nezvladneme.. tak to musim premysliet

gabinkaa
7. apr 2011

ahojte babenky, takže dnešný testík je neg., ☹ ☹ ☹ máme za sebou ďaľší neg. pokus, no čo už, neviem či ešte budeme pokračovať a rozmýšľam, že už aj utroš vysadím, nemá význam ho naďalej vkladať a odďaľovať mrchu, dnes má termín, všetkým držím palčeky

rienok
7. apr 2011

@gabinkaa ale nie .. dnes si len 11. deň ešte stále je šanca

gabinkaa
7. apr 2011

@rienok nie dnes som 12. deň a už začínam mať také pocity ako pred mrchou, takže už nič z toho ☹

rienok
7. apr 2011

@gabinkaa ale niekde som čítala, že dokonca aj počas tehotenstva môže žena pociťovať menštruačné bolesti v čase kedy by mala mať menštruáciu, juj čo keď je to len planý poplach, Aký si mala test? mamatest 10

rienok
7. apr 2011

@ninockaskv ano to poznam, začali sme teraz a už aby som rozmyšľala čo robiť pri prekročení rozpočtu 😅

luly3
7. apr 2011

@gabinkaa ☹ to ma mrzí moja ale nevzdávaj to určite nie, mne sa
podarilo na 7 pokus vidíš ☹ ☹ ☹ moc moc ma to mrzí tak som verila

rienok
7. apr 2011

@brita a ty si kedy mala transfer, ktorý si deň dnes?

ninockaskv
7. apr 2011

@gabinkaa a test si mala dobry??? ☹ ☹ ☹

callex
7. apr 2011

@gabinkaa este nic nevysadzaj prosim ta..ten vcerajsok nebol pre nic za nic.este vydrz dva dni prosim.
@rienok tvoja nervozita je pochopitelna a neboj my sme nervozne s tebou.
@brita aj ty si po ET?
@falin vdaka za opytanie..zatial je mi dobre uvidime co bude ked pridem domov,lebo vcera to zacalo az tam.tak z dovolenky som si najviac uzila aquaparky..nechala som sa o dusu masirovat tymi tryskami a vodopadmi,a poplavala som si v plaveckom bazene.a nejaka tura bola a potom klasicky shoping.plus sme sa postretavali s rodinou co bola po ceste takze taka dost akcna dovca..do postele sme padali hotovi.
dnes som bola este na mobilizaciu chrbtice..zase som mala blok v panvovej oblasti tak dufam je fuc a vydrzi to nejaky cas odblokovane.pan doktor ma pochvalil ze dobre cvicim,ze svalstvo je ok. 😝 no keby videl ako cvicim..myslienkami v hlave. 🙂 a este na mna hned vo dverach prehovoril ze ako dobre vyzeram. 😕a ked som mu pootm neskor hovorila ze picham hormony tak povedal ze to je to co zapricinuje ze dobre vyzeram..ze teraz moje jang vyzaruje silnejsie a jeho jin to zachytilo.a ze takisto sa nem vtedy meni pokozka..je jemnejsia. no bola som z toho paf...ale potesilo.
inak je tu este nejaka spolubojovnica na stimulkou so mnou?alebo som posledny aprilovy mohykan?

rienok
7. apr 2011

@callex no vidíš... takí by mali byť všetci doktori . hneď je deň krajší 🙂

ninockaskv
7. apr 2011

@callex jeej mile.. takze sa nemame na co vyhovarat.. hormony mozme v pohode tlacit 😀 😀
ten tvoj doki sa mi viac paci ako ta pracharova u nas v BA .. ta teda nie je na ziadne jing a jang 😕
ja picham az v lete, takze je mozne, ze nam tu april uzavires, dufam,z e uspesne 😉

callex
7. apr 2011

@ninockaskv ano je velmi zlaty..ale napr.mojej mame nesadol.ale ja asi vnimam tu jeho pozitivnu energiu a vsetko to duchovno okolo neho.je to proste iny doktor.poslem kontakt ked chces.dokonca este sestricka za mnou vybehla ze bolo by dobre po ET prespat a necestovat domov.zlata..a mam im zavolat ako to dopadlo.
ty ides na to az v lete?juj to je daleko...ved v RF nehovorili ze tak dlho treba cakat.

lulu10
7. apr 2011

@ninockaskv ja sa chystam tiez az v lete, 14.7. ideme na dovolenku a potom šup nato , takze budeme bojovat spolu 😵

gabinkaa
7. apr 2011

@rienok ano mala som mamatest 10, ten z RF som ani neotvorila, ten je tuším 25

gabinkaa
7. apr 2011

@luly3 písala som už Štelclovi, či mám ešte pokračovať, či má vôbec zmysel aj v tomto boji pokračovať, nechcem si pripustiť že má môj drahý pravdu, že vek nepustí ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre