Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rous
11. apr 2013

Ahoj dievcence. Este mi stale nedosiel recept z Brna a ja zacinam byt v strese. Mam moznost od jednej kocky kupit Merional a Puregon. Mozu sa kombinovat, co myslite?Poradte mi...

natali225
11. apr 2013

@dafy držíme ti prsty 😉 určite to nebude na prd 🙂

melisska
11. apr 2013

@dafy nebude, oni su špička 🙂

dafy
11. apr 2013

jááj dakujem dievčatá 🙂 najradsej by som sa dala do narkozy lebo to čakanie ma zabíja 😀

lubica1979
11. apr 2013

@dafy neboj sa, určite to dobre dopadne, držím palce 😉

falin
11. apr 2013

@melisska - meliska, nemysli na to moja. Ja viem ze je to tazke, podobne som zazivala pred vianocami. Ako vies u mna to nedopadlo dobre, ale verim ze po tolkych rokoch cakania ti panbozko da tesit sa z drobciatka. Myslim na teba stale, drz sa.

falin
11. apr 2013

@rous - zavolaj do Brna , ze si ho este nedostala, nech ti to preveria. A mailom sa spytaj dr. ci mozes nakombinovat tie 2 lieky. Myslim ze ano, ale radsej si to over 😉

@dafy - to cakanie je na celom ivf snad to najhosrie. A uvidis kym budes cakat na //, to je zabijak 😖 . A neboj urcite sa dozvies pekne infosky

tinna13
11. apr 2013

@dafy ver svojim embryjkam, urcite sa oplodnia, maju tam super embriologov, nie je dolezity pocet ale kvalita
@rous neviem preco to z Ciech tak trva aj mne isiel minule list tyzden a pol

mirm
11. apr 2013

@dafy tak skoro? no zajtra idem na prvy utz tak som zvedava. Aj mam menej nafuknute brucho ako predtym, ved uvidim

buba08
11. apr 2013

@melisska ale ved nevadi, hlavne, aby to cele dobre dopadlo 🙂

martinusa22
11. apr 2013

@dafy no coooo ako?

tancik
11. apr 2013

Ahojte i ja sa chcem pripojit k teme Reprofit a skusenosti, zajtra idem tiez na prvy ultrazvuk a mam trosku obavu z toho snad to dobre dopadne.

kika017
11. apr 2013

Ahojte dievčence, tak už mám kontrolnú krv za sebou. Zo 180 máme 600. Prvá krv bola v pondelok a druhá dnes. Tak verím že to bude v poriadku 🙂

buba08
11. apr 2013

@kika017 to je dobra sprava 🙂

martini
11. apr 2013

@mirm väčšinou na 13ty deň cyklu. niekedy den skor, inokedy den neskor.

martini
11. apr 2013

@kika017 no stúpa ukážkovo, každý druhý -tretí deň sa má zdvojnásobiť. dobrá správa 🙂
@dafy už si volala? verím, že máš dobré správy. držím prsty.
@tancik držte sa, už stimuluješ, ked ideš na ultrazvuk?

martini
11. apr 2013

a ja hlásim, že som bola dnes na ultrazvuk - takže jedno 3 mm drobčiatko tam je a bije mu aj srdiečko 🙂 tešíííím.

martinusa22
11. apr 2013

@martini to je kraaaasne, kedy sa uz aj dočkam takejto užasnej správy :(

tancik
11. apr 2013

ano stimulujem, ja som uplny novacik v tomto ......vsetko co tu baby pisete si poctivo citam a dufam, ze zajtra nieco na ultrazvuku uvidia.

tancik
11. apr 2013

@martini gratulujeeeeemmm tesim sa s tebou

martini
11. apr 2013

@martinusa22 dočkáš 🙂 len treba veriť a niečo preto robiť 😉 Ja ked som sa dočkala prvého syna, tak som bola v RF skoro každý mesiac 😀 (oktober - konzultacia, november - IVF + ET, december - KET, februar - IVF +ET)
@tancik verím, že ich tam bude tak akurát a peknej veľkosti 🙂 držíme prsty.

tancik
11. apr 2013

@martini dufam i ja....zajtra mam 10 den cyklu radsej tam idem skor ako neskor...lebo neviem ako moje telo na tuto stimulaciu bude reagovat......

martini
11. apr 2013

@tancik no to je najvyšší čas na 10ty deň. ešte možu trošku ovplyvniť stimulku, ak by sa im to nezdalo a presnejšie určia deň odberu.

tancik
11. apr 2013

@martini veru tak ....dufam, ze k ovulke nedoslo skor..lebo dnes som mala take cudne pocity...ale vsade kde citam , tak clostilbeg.ju vyvolava na 11 az 15 den cyklu

kika017
11. apr 2013

@martini Ahoj, chcem sa spýtať na koľký deň po vklade si bola na ultrazvuk?

dafy
11. apr 2013

@martinusa22 nemám dobré správy iba jedno sa oplodnilo a či sa bude deliť sa este nevie mám este zavolat o štvrtej...strácam nádej 😢

martinusa22
11. apr 2013

@martini ved hej a nechcem to vzdať , ked sa do toho odhodlala tak to dobojujem az kým nebudem tehotna🙂))takze vlastne tebe to vyšlo na 3 krát?

martinusa22
11. apr 2013

@dafy ale neboj, dobre bude, ked uz budes vediet načom si tak ti bude lepšie uvidis🙂 ver bojovnikovi🙂))

dafy
11. apr 2013

taká som z toho smutná že až mi je do plaču 😢 ani sa mi nechce robiť a pretvarovať sa 🙄
@martinusa22

martinusa22
11. apr 2013

@dafy Ach jaj ,verím ti, aj mne tak bolo,je strašne koľko si ženy musia vytrpet ale potom ked príde ten okamih tak je to zaslúžene , vydrž to do 4 hod a ver ze ti povedia dobru spravičku🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre