Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nomxxx
12. aug 2013

@jalaura ja mám ivf soft, takže iba Clostilbegytom 🙂 ...prvé 2x som mala Menopur a Dipherelin, ale toto je lepšie, teda keď nemyslím na tie návaly tepla ako v prechode 🙂

bergalm
12. aug 2013

@jahoda333 aj my mame takuto skusenost s Ginfivom takze Ti davam palec horeeee 😀

nelly3
12. aug 2013

@jalaura
ja som stimulovala clostilbegytom a 75 jednotiek menopuru 😉 teraz idem opat a budem si pichat len 150 jednotiek menopuru od 2DC 😉

melisska
13. aug 2013

Dobré ranko🙂 rius papapapapa ,papapapapa, papapapapa, papapapapa 😀 kde si ?

falin
13. aug 2013

@annetty @nelly3 - veru je to na Nelinke. Nelly mas bojovu ulohu 😎 . anet, volala ti vcera stelcl?

falin
13. aug 2013

@melisska - dobre ranko 🙂
dakujem ti moja za vcerajsiu spravicku a za srdiecko. Potesila si ma 🙂

jalaura
13. aug 2013

@nomxxx
@nelly3 no takze sme v tom spolus Clostilbegytom🙂...a ako pokracujete? kedy idete na to?🙂

falin
13. aug 2013

@staga - blahozelam k dcere 🙂 🙂 🙂 🙂 , nech ste zdrave a nech sa vam dari 🙂

@zuzankaamario -ahoj, v Brne budes urcite spokojna, ten pristp je uplne iny ako na sk. A ako pise jahoda, aj moj mm sa tam citil fajn a to uz je co povedat 😝

vrabcek24
13. aug 2013

dobré ránko dievčence 🙂

nomxxx
13. aug 2013

@jalaura zajtra ešte chcem volať ako sa delia naše fazuľky a zatiaľ to vyzerá, že vklad bude v piatok, už mi dali aj hodinu...len neviem, či Utrogestan si mám vložiť posledný vo štvrtok večer a ráno už nie, to ešte musím zavolať a opýtať sa 😉

amali
13. aug 2013

@nomxxx aj ráno si daj utrogestan 😉 , oni si ta umyjú

vrabcek24
13. aug 2013

@nomxxx áno, aj ráno si daj utrogestan 🙂

nomxxx
13. aug 2013

@vrabcek24 @amali ďakujem, tak nemusím volať, vložím teda aj ráno 🙂

amali
13. aug 2013

@nomxxx ano presne tak, a babulky sa budú mať ako vo vatičke 😀

melisska
13. aug 2013

@nomxxx utrogestan daj aj rano 😉 v piatok budeš šťastná, aspoň ja som vždy po vklade bola, taký zvláštny pocit, ked vieš ,ze macs bublinky v brusku 😵

falin
13. aug 2013

@nomxxx - ano, daj si aj rano, tiez som tak davala a to som mala vklad uz o 9-tej rano

nelly3
13. aug 2013

@jalaura
ja teraz idem bez neho, len menopur idem pichat 😉 ja zacinam cca koncom augusta 😉

buba08
13. aug 2013

@nelly3 preco ides len s menopurom bez clostylu?

nelly3
13. aug 2013

@buba08
lebo asi minule som nereagovala na neho, tak teraz zvysujeme davky menopuru zo 75 jednotiek na 150 jendotiek.

stastenka42
13. aug 2013

Tak konecne som sa dopracovala ku krvicke....vysledok bude okolo 15🙂🙂🙂

orgovan
13. aug 2013

@lulu10 prosim baby, ako dlho ste cakali na vysledky od dr. bobaka z košíc? posielajú to poštou?

gaga83
13. aug 2013

baby keď chodíte so sono počas stimulky na koľkú vás zvyknú objednávať?Ja to mám 4 hodky cesty

jahoda333
13. aug 2013

@stastenka42 tak cakame na krasnu spravicku 🙂 😉

gaga83
13. aug 2013

@stastenka42 nech dobre dopadne výsledok 🙂

nelly3
13. aug 2013

@gaga83
ale ved nechod do brna, daj si urobit sono u svojho gyn. a len im zavolas vysledok. ja to tak robim 😉

amali
13. aug 2013

@stastenka42 tak budem čakať na dobré správy a dúfam že sa pridáš k nám dvojkám 😉

gaga83
13. aug 2013

@nelly3 ja idem chodiť ešte na infuzky a tu také nemajú tak preto musím do Brna. Sono a hned aj infuzka

nelly3
13. aug 2013

@gaga83
aha, to som nevedela. a toto ides na prvy pokus do brna?

nomxxx
13. aug 2013

@gaga83 ja som tiež mala také plány chodiť do Brna, ale môj gynekológ to vyriešil a odmeral, čo chceli a iba som potom zavolala do Brna a išla som až na odber. Pri každom sone potrebujú vedieť množstvo folikulov, ich veľkosť a výšku sliznice maternice. Pri druhom telefonáte mi povedali, kedy si mám pichnúť Pregnyl a kedy a o koľkej mám prísť na odber. Pregnyl som si vypýtala od môjho gynekológa, lebo som vedela, že ho budem potrebovať, tak si ho pýtaj pri prvom sone.

nomxxx
13. aug 2013

@gaga83 tak tá infúzia to mení 🙂 ale skús sa opýtať na hodinu, ktorá TI vyhovuje, pravdepodobne Ti vyjdu v ústrety 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre