Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
4. sep 2013

@melisska no tak to by som sa zapísala do knihy zázrakov s tak nízkym hcg ako som ja mala a este k tomu dve by boli 😀 😀

mimika1973
4. sep 2013

@dafy no hej, ale niekedy prave zistia pri 2. utz, ze su dve! ano ano, to uz bolo ked sa prcek skryval! 😉 😀 😀
kedy mas najblizsi utz? v pondelok si len mesiac po ket, vsak?

mimika1973
4. sep 2013

@ria191 preco? 😀 co je zas? 😉

dafy
4. sep 2013

@mimika1973 neviem kedy rovno ma dala na rizikovu poradnu zajtra tam budem volať 😕

mimika1973
4. sep 2013

@dafy preco na rizikovu? daky problem? 😒

dafy
4. sep 2013

@mimika1973 nie ale oni automatiky po IVF davaju ze je rizikové tehotenstvo aj pri Emmke som tak mala 😉 viac si sledovaná ako obyč.tehulky 😀

sarasota
4. sep 2013

@dafy supeeeeeeeeeeeeeer tak sa vytesujem ako by som bola tehu ja 🙂 🙂 🙂 😀

dafy
4. sep 2013

@sarasota ved o 2 tyždne si v tom tak kludne sa vytešuj 😀 😀 😀 😀 ..síííílno budem držať palčeky 🙂 🙂 😵 ...som rada ze sa tešíš so mnou 🙂

sarasota
4. sep 2013

dnesny sumar 5 osembunkacov 1 sestbunkac a nas malicky bojovnik je stvorbunkovy 🙂

yanka1
4. sep 2013

@sarasota pekne, pekne : ))
uz som netrpezlivo cakala, kolko k vam pribudlo dnes 🙂 🙂

dafy
4. sep 2013

@sarasota pekne len tak dalej 🙂

lienka_1
4. sep 2013

@sarasota Toho najmensieho si nechate naostatok. Ked ostatne deti odrastu, tento bude benjaminkom v rodine a vsetci ho budu rozmaznavat. Dobre si to vymyslelo to embrusko, to bude sikovnik 🙂 Drzim palce!
😉

sarasota
4. sep 2013

@yanka1 aj ty mas kracne deturence len tak dalej 🙂

sarasota
4. sep 2013

@lienka_1 dakujem 😀

sarasota
4. sep 2013

@strapula27 super ze ste v poriadku len tak dalej 🙂

buba08
4. sep 2013

@tinkatinulka ku komu v MT chodis? K doc. Dobrotovej? No tam su tie cakacie doby fakt neskutocne dlhe ☹, ked som tam bola prvykrat, tak som na vysledky cakala 2 mesiace. Ale zase vraj je Dobrotova jedna z najlepsich hematologiciek na Slovensku.

sarasota
4. sep 2013

@nelly3 feši Koudak je neako mimo vytres mu zrak nechaj tak ja viem ze je ich tam viac 😉

tinkatinulka
4. sep 2013

@buba08 asi su odbornici ale dopracovat sa tam je umenie a vysledky im trvali skor dva mesiace..ano k nej 🙂

sarasota
4. sep 2013

@lubicaligocka tfuj-tfuj nech su tam riadne kolajnice 😉

buba08
4. sep 2013

@tinkatinulka no je to tam fakt hrozne s tymi ich vysledkami a dovolat sa jej je hotovy zazrak. Ja som mala ist na kontrolu v juni, ale som nemohla, tak som sa preobjednala a najblizsi termin na lepive dosticky mi dali na zaciatok oktobra ☹, ale tak uz sa mi to konecne blizi 🙂

stastenka42
4. sep 2013

Tak dievcata,dnesna kontrola dopadla dobre,Pusinka ma 1,89cm a vsetko je ako ma byt,az na ten hematom ktory sa nezmensuje a stale je tam..takze lezat,lezat,lezat...@sarasota dnesna davka pre teba tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

gaga83
4. sep 2013

@lienka_1
@yanka1
@nelly3
@sarasota @zibi Ahoj baby už som doma, opu prebehla v pohode akurát som mala bolesti tak mi dali novalgin. Máme 7 vajíčok, už len čakať do zajtra ako sa oplodnili.

isabellaa
4. sep 2013

@stastenka42
@dafy no krasa dievcence, len tak dalej, super spravy 😉

isabellaa
4. sep 2013

@strapula27 Krasne mena 🙂 a najma Mia nema chybu 😉. Ja sa uz neviem dockat kedy my zacneme vyberat.

gaga83
4. sep 2013

@yanka1 čítam že sa malým darí tak sa teším s tebou. 🙂 🙂 🙂 Booože do zajtra sa asi zbláznim či sa tie naše vôbec oplodnili

isabellaa
4. sep 2013

@sarasota to je aka dobra rymovacka 😀 o tom Koudasovi

zibi
4. sep 2013

@gaga83 drzim palce moja silno a mysim na teba 🙂

gaga83
4. sep 2013

:@sarasota pekne sa detúrence vyvíjajú len tak ďalej. Držím palce 🙂 🙂

nelly3
4. sep 2013

@sarasota
no koudak len povedal, co mu sestricka povedala, co som jej ja zase povedala do telefonu, ale no ma to zobralo. co uz. jasne, ze ich budem mat viacej 🙂

nelly3
4. sep 2013

@gaga83
super spravicka, kto ti robil opu? kedy si isla domov? na utz ti ich kolko videli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre