Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ikuska
28. sep 2013

@kacenkab drzkam palceky nech sa pekne vyvija a deli 🙂

ikuska
28. sep 2013

@miscok dakujem ti velmi pekne a ty ako sa citis,ustupuje OHSS?

kacenkab
28. sep 2013

@ikuska @miscok dakujem 🙂
ikuska aj Tebe nech sa zadari zajtra drzim palce, ideme na tooooo 😀

zibi
28. sep 2013

baby ja komunikujem len s otevrelom ale nebol tam ani ked som tam ja bola na ivf mal dovolenku... je dobry? alebo si mozem aj niekoho ineho vybrat..co mam robit? 😒

miscok
28. sep 2013

@ikuska Brusko je na cm stale take iste,ale pocitovo sa mi to dnes zda troska lepsie.Je to aj o psychickej pohode,ze mam dnes pri sebe rodicov a take momenty si vazim 🙂 Som stale PN tak sa to dufam postupne upravi. Zajtra na teba myslim 😉

miscok
28. sep 2013

@zibi Ahoj,mne Otevrel robil vklad a bola som spokojna. S jeho pristupom aj s tym ako nam vsetko povysvetlovl.Ja chodim k Dr.Pospisilovej,ale ked to tak vezmem bola som s nou len na 1.konzultacii a po kontrole po troch mesiacoch.V case OPU mala dovolenku,pocas ET nesluzila.Takze je to mozno aj jedno ku komu ides.I ked najhorsie je asi obdobie leta,ked su dovolenky a vtedy najskor hrozi,ze tam tvoj lekar nebude.Ja sa ake nestazujem,bola som spokojna s kazdym 🙂

zibi
28. sep 2013

@miscok a ty si tam kolko krat bola na ivf?

miscok
28. sep 2013

@zibi Nastastie iba raz.Dufam,ze najskor sa tam vratime az po surodenca 😉

bergalm
28. sep 2013

@ikuska nie my sme platili v ceskych a boli tam len ceske koruny

bergalm
28. sep 2013

takze ziadny mail o mrazeni nedorazil ani dnes 😒 a zatial vobec nic necitim na sebe

nelly3
28. sep 2013

@bergalm
neboj pride 😉

bergalm
28. sep 2013

@nelly3 to dufam 🙂 🙂 🙂

zibi
28. sep 2013

@miscok aha cize si pisala o neuspechu na sk? lebo som to asi nepochopila ..ze o 3 mesiace na kontrole tak som nerozumela tomu 😅

miscok
28. sep 2013

@zibi Nie,my sme sli hned do RF,od Sk ma odradili vsetky tie negativne nazory.Boli sme na prvej konzultacii,3 mesiace bral priatel Profertil a sli sme na kontrolu.Vtedy nam nasadili liecbu.Potom uz ln OPU a ET.

isabellaa
28. sep 2013

Babule, prosim Vas, nepoznate kvalitneho certifikovaneho odbornika na ultrazvuk NT+ -sijove prejasnenie a dalsie veci s tym spojene, v Blave?
Odporucte, vdaka.

tinna13
28. sep 2013

@isabellaa dr. Cunderlik v BA. Ja som sa objednala na prvotrimestralny sceeening radsej do Brna. V Blave je k nemu dost velky natresk.

isabellaa
28. sep 2013

@tinna13 on nie je v Skalici?

jjajka
28. sep 2013

@ikuska @kacenkab tiez Vam prajem obom, aby to vyslo 😉

tinna13
28. sep 2013

@isabellaa tak to neviem, je to mozne, ze za ten cas zmenil posobenie

stastenka42
28. sep 2013

@isabellaa Cunderlik a Ditte

horalka79
28. sep 2013

Mile snazilky a tehulky,
z nasej starsej partie sa to tu hodne preriedilo.. @melisska, @sarasotka, @speranza, @nelly3, @tinka ? dokonca @falin som tu nalistovala.. melisska, tebe sa to krati, budete mat krasny darcek pred vianocami..
Ale zas nie je comu sa cudovat, kedze tato tema patri snazilkam a po narodeni babatka si clovek pise uz v teme mamicky a pod. ,je v inom svete trochu a pocuva rady a uci sa zas coto nove.
Nenasla som nejaku tabulku ako sme mavali, kto je kedy na rade s IVF, alebo kto uz tehulkuje...tak vam nadalej prajem nech sa coskoro zadari a tehulkam pekne gulatenie a pozitivny zazitok z porodu. Kto by musel cisarsky, tak z neho si velku hlavu netreba robit, treba sa tesit na babo..
My sa mame fajn, drobcek nam rastie a rastie, kazdu chvilu objavuje nieco nove. Najprv prislo pozorovanie sveta okolo, dlhsie dvihanie hlavicky, cielene usmevy, potom objavenie ruciciek a snaha chytit hracky..teraz tu mame objavene nozicky, hlasny smiech, ktory je snad najkrajsi zvuk aky som kedy pocula, viskot ktori ocenia hlavne moje usne bubienky a z chrbatika sme sa naucili otacat na brusko.. mame 3 a pol mesiaca, 6700g a 65cm 🙂
a velmi vela fotiek..tak ze vam poslem nejaku usmievavu 😵

buba08
28. sep 2013

@horalka79 je nadherny, smejko 🙂

melisska
29. sep 2013

@horalka79 ano, krásnucky je maminkin Smejko 🙂 blíži sanam to a velmi sa na drobceka tešíme 🙂

dalida
29. sep 2013

Dievcata, test je negativny ☹ Placem, placem, placem 😢

ivanka0210
29. sep 2013

@dalida ahoj je mi to luto aj moj test je negativny :'(:'(:'(

tinna13
29. sep 2013

@dalida to mi je luto ☹ a uz si mala testovat? Ktory den si?

tinna13
29. sep 2013

@horalka79 zlatucky chlapcek 🙂

gaga83
29. sep 2013

@horalka79 taký smejko nadherný 🙂 🙂 🙂

dalida
29. sep 2013

@tinna13 som 9. den po ET. Uvidime, ako dopadne krvicka.

dalida
29. sep 2013

@ivanka0210 neostava nam nic ine, len verit v zazrak a dufat, ze predsa len bublinky tam niekde su... aj tak ma srdce boli... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre